Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

S novým měsícem jsme si pro vás ve spolupráci s firmou VAFO PRAHA, renomovaným českým výrobcem krmiv značky Brit, připravili soutěž o krmivo Brit Care Grain-free Adult Salmon & Potato

Vliv sníženého příjmu obilovin, a tedy i lepku na zdraví zná i mnoho lidí ze své každodenní praxe. Omezení konzumace bílého pečiva, knedlíků apod. téměř vždy vede u člověka ke zlepšení tělesné kondice, mnohdy ke snížení hmotnosti, vymizení nepříjemných pocitů po jídle, o dopadech na „vyměšovací“ procesy nemluvě.

Z uvedeného vyplývá základní benefit Grain-free krmiv, tedy jejich naprostá bezpečnost z hlediska možností výskytu intolerancí a alergií. Je to v první řadě proto, že tato krmiva zaručeně neobsahují obilní lepek. Lepek je typ bílkoviny, která u mnoha, i zdravých, jedinců může zbytečně zatěžovat trávicí trakt, a tím i oslabovat imunitu. Výsledkem použití GF krmiv je tedy posílení imunity pejsků, zlepšení jejich odolnosti a zdraví, a tak i naplnění základní filosofie krmiv Brit Care – předcházení onemocněním, prevence výživou. To byl jeden ze základních důvodů vytvoření kompletní řady krmiv Brit Care Salmon & Potato.

Významným benefitem GF krmiv je jejich pozitivní vliv na kondici a tělesnou hmotnost psů. To jsou dva ukazatele, se kterými má většina současné populace psů značné problémy. GF krmiva velmi často představují více koncentrovaný zdroj energie a ve spojení s kvalitními surovinami a druhy masa jsou velmi dobře stravitelná. Živinové nároky pejsků plně pokryjí nižší krmné dávky.

Soutěžit můžete od 8. do 31. května 2019.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 550 Kč obsahující krmivo Brit Care Grain-free Adult Salmon & Potato.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA

www.krmivo-brit.cz

Receptury řady Brit Care Grain-free neobsahují


Otázka č. 1/5