Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Soutěže

Soutěžte o Carnilove granule s kaprem

Soutěžte o Carnilove granule s kaprem

1.1.2022 - 31.1.2022

Tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Carnilove. Zapojte se do soutěže a vyhrajte Carnilove Fresh Carp & Trout granule pro psy.

Granule s chutí Vánoc? Může být! Holistická krmiva Carnilove Fresh obsahují čerstvé maso z kapra, které nejenže skvěle chutná, ale současně je ceněno také pro svůj pozitivní vliv na zdraví srdce a oběhového aparátu. Maso tvoří v granulích Carnilove Fresh 80 % obsahu, zbylých 20 % poté patří lesním plodům, zelenině a bylinkám. V jeho složení nenajdete rýži ani brambory.

Čerstvé maso nejenže zvyšuje chutnost krmiva, ale současně posiluje i imunitu a zlepšuje kůži a srst. Díky vysoké stravitelnosti podporuje rovněž vstřebávání důležitých živin a slouží i jako zdroj snadno stravitelného proteinu. Důležitými poloužkami jsou v granulích Carnilove Fresh také zázvor, který pozitivně ovlivňuje zažívání, šalvěj se svými hojivými a desinfekčními účinky a rakytník pro očistu organismu.

V sortimentu značky Carnilove najdete také lahodné poloměkké kapří pamlsky a masové kapsy.

Soutěžit můžete od 2. do 31. prosince 2021. Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají granule Carnilove Fresh Carp & Trout v hodnotě 500 Kč. Ceny věnuje firma VAFO PRAHA. Zodpovědět soutěžní otázky vám pomůže web www.carnilove.cz.