Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Soutěže

SOUTĚŽ O BRIT FUNKČNÍ PAMLSKY PRO PSY

SOUTĚŽ O BRIT FUNKČNÍ PAMLSKY PRO PSY

1.5.2021 - 31.5.2021

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát funkční pamlsky pro psy.

Soutěžit můžete od 1. do 31. května 2021.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 500 Kč plný pamlsků Brit Functional Snack.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

www.krmivo-brit.cz

Poloměkké pochoutky z řady Brit Functional Snack obsahují unikátní druhy proteinů, které odpovídají druh od druhu požadavkům konkrétního snacku a funkci, kterou má plnit. Proteiny jako jehněčí, oliheň, králík, hmyz, sleď, mořští korýši, losos, šunka, jelen nebo krevety byly voleny s ohledem na jejich zdravotní účinky a následně kombinovány s dalšími dary přírody. Mezi ty patří například kokos, ananas, zázvor, banán, kelpa či papája.

Každá receptura je navíc doplněna funkčními složkami – výtažkem z cukrového melounu, který poskytuje tělu vysoce účinnou ochranu proti volným radikálům, prebiotiky udržujícími zdraví střevní mikroflóry, dýní bohatou na vlákninu, kolagenem, jež slouží jako stimulant růstu buněk chrupavky a regeneruje pohybový aparát, a fulvinovými kyselinami podporujícími trávení a imunitu. Žádná z deseti variant neobsahuje obiloviny ani brambory.

Funkční pochoutky pomáhají řešit celou řadu zdravotních nedostatků, se kterými se může pes, stejně jako člověk, během svého života setkat – doplňují minerály, prospívají pohybovému aparátu, zajišťují dentální péči i péči o srst a kůži, podporují imunitu, mají antiparazitární účinky, udržují aktivní psy v kondici, zajišťují regeneraci po sportovních výkonech a pomáhají kontrolovat stres.

Mohou proto sloužit jako vhodně zvolený chutný funkční doplněk stravy a mohou být současně podávány i v kombinaci se speciální klinickou dietou.


Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O BRIT FUNKČNÍ PAMLSKY PRO PSY

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát funkční pamlsky pro psy.

Soutěž o konzervy pro psy Brit Fresh

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.

... přejít na aktuality