Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Soutěže

Soutěž o knihu „Německý ovčák“ od Karla Všolka!

Soutěž o knihu „Německý ovčák“ od Karla Všolka!

21.6.2020 - 31.8.2020

Milí čtenáři,

máme pro vás připravenou zbrusu novou soutěž ve spolupráci s knižním nakladatelstvím NAŠE VOJSKO-knižní distribuce, s. r. o. Jde o pejskařům velmi známé nakladatelství, které kynologické knihy vydává již od roku 1945.

 

Do soutěže se můžete zapojit od 22. června do 31. srpna 2020. Tři z vás, kteří správně odpovědí na soutěžní otázky, se mohou těšit na odměnu v podobě báječné knihy z reedice NAŠE VOJSKO. A bude to pubikace „Německý ovčák“ od Karla Všolka!

 

Ceny věnuje nakladatelství NAŠE VOJSKO-knižní distribuce, s. r. o.

 

https://www.nasevojsko.eu

 

 

 

„Čtení, které vás bude nejen bavit, ale také vás mnohému naučí!“

 

 

 

Správné odpovědi hledejte na:

 

https://www.ecanis.cz/

 

https://www.nasevojsko.eu

 

 

 

 

Pravidla soutěže:

Soutěžící dává organizátorovi (eCanis media, s. r. o.) souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu „jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo a korespondenční adresa“ pro účely realizace této soutěže.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů dle předchozího odstavce poskytuje soutěžící na dobu 5 let ode dne udělení. Soutěžící má právo kdykoliv svůj souhlas odvolat.

 

Soutěžící si je vědom svých práv plynoucích z ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména pokud zjistí nebo se domnívá, že organizátor nebo třetí osoby pověřené organizátorem provádějí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požadovat doplnění, opravu, blokování nebo likvidaci svých osobních údajů. Okamžikem doručení písemného požadavku soutěžícího na blokování nebo likvidaci osobních údajů organizátorovi je soutěžící vyloučen z další účasti ve hře včetně ztráty nároku na předání výhry, bude-li doručen před jejím předáním.

 

Soutěžící svou účastí v soutěži dává souhlas ke zveřejnění svého jména, příjmení a města, ve kterém bydlí v případě, že se stane výhercem, ke zveřejnění na webovém portále www.ecanis.cz, facebookovém profilu eCanis a instagramovém účtu ecanis_media provozovanými eCanis media, s. r. o., IČO: 6699201, DIČ: CZ6699201, se sídlem: J. Boreckého 1002/21, 370 11 České Budějovice.