Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Soutěže

SOUTĚŽ O BRIT FUNKČNÍ PAMLSKY PRO PSY

SOUTĚŽ O BRIT FUNKČNÍ PAMLSKY PRO PSY

1.1.2020 - 31.1.2020

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát funkční pamlsky pro psy.

Soutěžit můžete od 7. do 31. ledna 2020.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 500 Kč plný pamlsků Brit Functional Snack.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

www.krmivo-brit.cz

Zatímco psi sní o dobrotách všeho druhu, páníci chtějí jediné – aby byl jejich miláček zdravý, krásný a spokojený. Pamlsky Brit Functional Snack plní přání oběma. On chce, aby to chutnalo, vy chcete, aby to fungovalo.  To jsou funkční poloměkké, masité pochoutky, které slouží zároveň jako zdraví prospěšné doplňky psího jídelníčku. Každá z deseti receptur je jiná a plní svou specifickou funkci, čemuž odpovídá také její složení. 

Pochoutky obsahují unikátní druhy proteinů, které byly v jednotlivých recepturách voleny s ohledem na jejich zdravotní účinky a jsou kombinovány s dalšími zdraví prospěšnými dary přírody. Jako pojivo slouží v pamlscích čočka a dýně, zatímco obiloviny jsou naprosto vyloučeny. Pejsci si tak mohou pochutnat na lahůdkách jako krevety, losos, sleď, jehněčí, mořští korýšci, hmyz, šunka, oliheň, jelen či králík, doplněných lahodným ovocem či bylinkami. 

Každá receptura navíc obsahuje funkční složky – výtažek z cukrového melounu, který poskytuje tělu vysoce účinnou ochranu proti volným radikálům, prebiotika udržující zdraví střevní mikroflóry, dýni bohatou na vlákninu, kolagen, jež slouží jako stimulant růstu buněk chrupavky a regeneruje pohybový aparát a fulvinové kyseliny podporující trávení a imunitu. S radostí je uvítají i ti psí kamarádi, kteří to nemají se stravou úplně jednoduché vzhledem k věku, potravinové intoleranci nebo chronickému onemocnění. Funkční pamlsky jsou vhodné jako chutný doplněk stravy a mohou být současně podávány i v kombinaci se speciální klinickou dietou dle funkce a potřeby.

Soutěž s nakladatelstvím „NAŠE VOJSKO“

Soutěž s nakladatelstvím „NAŠE VOJSKO“

12.1.2020 - 29.2.2020

Milí čtenáři,

máme pro vás připravenou zbrusu novou soutěž ve spolupráci s knižním nakladatelstvím NAŠE VOJSKO-knižní distribuce, s. r. o. Jde o pejskařům velmi známé nakladatelství, které kynologické knihy vydává již od roku 1945.

Soutěže se můžete zúčastnit od 13. ledna do 29. února 2020. Tři z vás, kteří správně odpovědí na soutěžní otázky, se mohou těšit na odměnu v podobě báječné knihy z reedice NAŠE VOJSKO. A bude to „Kynologická příručka“ od Jana Kollera!

Ceny věnuje nakladatelství NAŠE VOJSKO-knižní distribuce, s. r. o.

https://www.nasevojsko.eu

 

„Čtení, které vás bude nejen bavit, ale také vás mnohému naučí!“

 

Správné odpovědi hledejte na:

 

www.nasevojsko.eu

www.ecanis.cz

 

 

 

Pravidla soutěže:

 

Soutěžící dává organizátorovi (eCanis media, s. r. o.) souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu „jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo a korespondenční adresu“ pro účely realizace této soutěže.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů dle předchozího odstavce poskytuje soutěžící na dobu 5 let ode dne udělení. Soutěžící má právo kdykoliv svůj souhlas odvolat.

 

Soutěžící si je vědom svých práv plynoucích z ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména pokud zjistí nebo se domnívá, že organizátor nebo třetí osoby pověřené organizátorem provádějí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požadovat doplnění, opravu, blokování nebo likvidaci svých osobních údajů. Okamžikem doručení písemného požadavku soutěžícího na blokování nebo likvidaci osobních údajů organizátorovi je soutěžící vyloučen z další účasti ve hře včetně ztráty nároku na předání výhry, bude-li doručen před jejím předáním.

 

Soutěžící svou účastí v soutěži dává souhlas ke zveřejnění svého jména, příjmení a města, ve kterém bydlí v případě, že se stane výhercem, ke zveřejnění na webovém portále www.ecanis.cz provozované eCanis media, s. r. o., IČO: 6699201, DIČ: CZ6699201, se sídlem: J. Boreckého 1002/21, 370 11 České Budějovice.