Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Kdo je labradoodle?

Kdo je labradoodle?

Kdo je labradoodle?

Málo kdo dnes ví co je australský labradoodle, plemeno, které vzniklo účelovým křížením. ...

Cílení kříženci


Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi • Světluška
  2.3.2018 14:56:55
  Mohli by jste prosím doporučit nějaké ověřené chovatele? Moc by jsme toto plemeno chtěli a neradi by jsme naletěli nějaké množírně. Měli jsme irského vlkodava, nyní by jsme chtěli opět velkého psa, tolerantního k dětem a nelínající srstí.
  00
 • Linda
  8.11.2017 10:55:02
  Zdravíčko, jeden labradoodle zrovna hledá dočasku, bude z něho parádní vodicí pes. Pokud by měl někdo zájem, mrkněte sem: www.vycvikvodicichpsu.cz/
  00
  • eCanis.cz - redakce
   13.11.2017 15:20:18
   Dobrý den, omlouváme se za pozdní odpověď. Inzerát na psíka můžete přidat i do naší inzerce zdarma aby tak měl pejsek větší šanci najít nový domov.
   00
   • Linda
    8.12.2017 10:40:19
    Děkuju moc, hned ji tam vložím
    00


Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KONZERVY BRIT MONOPROTEIN

Jako každý měsíc, i v červnu pro vás máme soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Monoprotein.

Den otevřených dveří ve výcvikovém areálu HAFBO!

Bydlíte v Praze nebo v jejím blízkém okolí a nevíte kam do školky pro štěňátka nebo kde na jednom místě nabízí více různých kynologických sportů? .

... přejít na aktuality