Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přírodní zákony a principy učení v psím světě EXISTUJÍ

Chtěli byste zlepšit vzájemnou komunikaci se svým psem a nevíte si příliš rady? Pomoc by vám mohl nabídnout třeba Klub moderního psa, který je pro dnešek partnerem soutěže v našem Adventním kalendáři! Tak se nezapomeňte podívat!


Přírodní zákony a principy učení v psím světě EXISTUJÍ
Red. 9.12.2021 4763x Adventní kalendář 2021

Možná to znáte. S nadšením jste si pořídili svého prvního psa a vše si malovali v těch nejjasnějších barvách, ale ty růžové brýle vám velice rychle spadly. Ano, svého psa milujete a nevyměnili byste ho za nic na světě. Jenže ono to společné soužití není vlastně tak harmonické, jak mnohdy vídáme v těch sladkých videích na internetu. Spíš máme plné ruce práce a nevíme, co udělat pro to, abychom si se svým čtyřnohým parťákem lépe rozuměli. A co je vlastně pro něj nejlepší? Přečtete-li si teď „příběh“ jednoho obyčejného člověka, možná na tuto otázku naleznete odpověď...

Přírodní zákony a principy učení v psím světě EXISTUJÍ

Velmi rádi bychom vám představili Klub moderního psa, který byl založený hlavně pro to, aby pomohl psům a jejich majitelům, kteří si zejména ze začátku s výchovou a výcvikem nevědí vůbec rady. Za celým projektem stojí František Jaroš, který, jak sám říká, svého amerického stafordšírského teriéra Ariho „trápil“ především svou špatnou komunikací a přístupem k němu. A že je to špatně, si uvědomil celkem záhy. Co ale s tím?

Komunikace nám vázla...

Přírodní zákony a principy učení v psím světě EXISTUJÍ

Svého psa nevědomky trápil především komunikací. Trestal ho intonací hlasu, cvičil za pomocí cukání. To nikdy nikam nevedlo a ze škol a cvičáků vždy slyšel jen větu: „No, co bys chtěl, když máš staforda?“ Jenže František se nevzdával a pořád hledal cestu. Ta byla dlouhá a rozhodně nebyla zadarmo. Absolvoval mnoho rekvalifikačních kurzů, zaplatil si celou řadu trenérů, navštívil několik kynologických cvičišť, seminářů, ale podřád nic. Pořád nic nefungovalo a jak sám říká, vše končilo tím, že si se svým psem stále nerozuměl. Bylo to prostě „peklo“.

Klíč k poznání

Přírodní zákony a principy učení v psím světě EXISTUJÍ

František nakonec svůj klíč k poznání našel. Objevil ho ve škole pro trenéry Animal Training Academy. Právě tam se totiž poprvé setkal s tím, že se netrénují nějaké postupy, ale principy učení. Soutěži. A tak se z něj po celé sérii vzdělávání stal nejen spokojený majitel psa, se kterým si dobře rozumí. To už byl tedy jen malý krůček k založení Klubu moderního psa. Ten dnes dává šanci lidem v podobné situaci, tedy šanci své psy pochopit, a tím zlepšit i vzájemné soužití.

Přírodní zákony a principy učení v psím světě EXISTUJÍ

Co je to KMP?

Přírodní zákony a principy učení v psím světě EXISTUJÍ

Klub Moderního psa je tady pro všechny majitele, kteří se chtějí někam posunout, kteří nechtějí dále se svým psem na vodítku škubat, křičet na něj nebo ho také, jak je bohužel pořád dost často vidět, tahat za kůži. Každý člen klubu získá přístup k základním znalostem o přírodních zákonech a principech učení v psím světě a má k dispozici PDF knihu – rádce s názvem „Psí bible“. Členstvím v klubu ale také přispěje na některý psí útulek, zoo či dočasnou péči. O tom už ale více přímo na stránkách klubu.

Bonusem za členství v Klubu moderního psa je fakt, že pes bude spokojený, protože bude žít ve srozumitelné domácnosti!

Slyšeli jste už o Psí bibli?

Přírodní zákony a principy učení v psím světě EXISTUJÍ

Jak jsme již „nakousli“ v předchozím odstavci, každý člen Klubu moderního psa dostane k dispozici PDF knihu s názvem Psí bible. Tato publikace je sepsaná tak, aby byla jednoduchá na pochopení, zábavná a dobře čtená. Uvnitř naleznete celkem dvanáct samostatných kapitol od začátků s klikrem až po aktivity, jako jsou třeba programy na procházky se psem. Dále se seznámíte s dvaceti sedmi různými druhy chování, sto deseti fázemi učení a 472 krásně ilustrovanými ukázkami v komiksovém pojetí. Členství v klubu tedy rozhodně stojí za zvážení. Dostanete se k velmi cenným informacím a pochopíte základní principy učení, které jsou alfou a omegou vašeho bezproblémového soužití se psem.  

Zaujalo vás to celé? Pak se nezapomeňte podívat na www.klubmodernihopsa.cz a také zkusit své štěstí v naší soutěži.

Cenu do devátého okénka Adventního kalendáře věnuje František Jaroš, zakladatel Klubu moderního psa a autor PDF knihy Psí Bible. Výhrou bude členství v Klubu moderního psa v hodnotě 1190 Kč.

Kontakty:

www.klubmodernihopsa.cz

pesdomaci@klubmodernihopsa.cz

Příběh Františka Jaroše si můžete poslechnout v podcastu, který jsme s ním natočili na FOR PETS 2021
Rozhovor s Františkem Jarošem, zakladatelem Klubu moderního psa
Rozhovor s Františkem Jarošem, zakladatelem Klubu moderního psa

Víte, že existuje Klub moderního psa? Co to vůbec je, jak se stát jeho členem a co vám takové členství přinese? To vše se dozvíte v dalším mini podcastu ze série natáčené na ...

25.10.2021

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv Klubu moderního psa

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...