Soutěž o nové pamlsky pro psy Carnilove Fresh

S novým měsícem jsme si pro vás ve spolupráci s firmou VAFO PRAHA s. r. o., renomovaným českým výrobcem krmiv značky Brit, připravili soutěž o přírodní poloměkké a křupavé pochoutky pro psy jejich nové řady značky Carnilove – Carnilove Fresh.

brit

Kromě čerstvého masa a netradičních druhů masa obsahují nové pochoutky lesní ovoce a divoké bylinky, které mají pozitivní vliv na zdraví psa. Zlepšují trávení, mají antibakteriální účinky, slouží jako prevence vysokého cholesterolu, regulují obsah glukózy v krvi, posilují imunitu a zdraví mozku, zamezují zánětům, zlepšují zdraví dásní a ochraňují močový aparát. Ve složení nových pamlsků se nevyskytují žádná umělá barviva, chemické přísady ani cukr

                           brit                           brit

K dostání jsou v deseti příchutích ve 200g baleních (pět poloměkkých a pět křupavých) - Kapr & Tymián, Kachna & Rozmarýn Jehně & Brusinky, Křepelka & Oregano, Makrela & Maliny, Pštros & Ostružiny, Losos & Borůvky, Sardinka & Divoký česnek, Pstruh & Kopr, Divočák & Šípek.

                            brit                     brit

Nová řada Carnilove Fresh zahrnuje i granule, které obsahují unikátní druhy čerstvého masa. Granule tvoří 80 % masa, ve zbylých 20 % obsahu najdete lesní plody, zeleninu a bylinky. Čerstvé maso nejenže zvyšuje chutnost krmiva, ale posiluje i imunitu a zlepšuje kůži a srst psů. Kompletní krmivo Carnilove Fresh pro psy je dostupné ve třech nových recepturách – kapr s pstruhem, kuře s králíkem a pštros s jehněčím.

 brit  brit  brit

Soutěžit můžete od 5. do 31. července 2018. Tři z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 500 Kč složený z přírodních poloměkkých a křupavých pochoutek pro psy z nové řady Carnilove Fresh.

soutěž brit

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

www.carnilove.cz

Který druh masa nové pamlsky Carnilove Fresh neobsahují?

Otázka č. 1/5

Správné odpovědi hledejte na: 

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 5. do 31. července 2018. Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 500 Kč složený z přírodních poloměkkých a křupavých pochoutek pro psy z nové řady Carnilove Fresh.

 

Pravidla soutěže:

  1. Soutěž probíhá od 5. – 31. července 2018.
  2. Soutěž je určena pro všechny čtenáře registrované na www.ecanis.cz (Nemáte-li ještě registraci, můžete tak učinit na http://www.ecanis.cz/registrace.html).
  3. Při registraci je nutné vyplnit i e-mail, adresu a kontaktní telefon, aby bylo možné případnou výhru také doručit a výherce jednoduše kontaktovat.
  4. Každý registrovaný čtenář může odpovídat pouze jednou.
  5. Soutěžící odpovídá formou zaškrtnutí (označení) políčka (možnosti) s podle něj správnou odpovědí.
  6. Ze správných odpovědí vylosujeme tři šťastné výherce, kteří obdrží od firmy VAFO PRAHA uvedené ceny.
  7. V průběhu srpna 2018 budou na www.ecanis.cz zveřejněna jména výherců a správné odpovědi na soutěžní otázky.