Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Nečekán, nechtěn, nechápán a přesto náš... To je TART!

Nečekán, nechtěn, nechápán a přesto náš... To je TART!

Nečekán, nechtěn, nechápán a přesto náš... To je TART!

Dnešní den je významný pro sportovní klub nebo spíše svaz SKS TART. Vznikl pro většinu ...

TART


Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi • Honza Dubák
  9.6.2019 10:56:02
  Jen malou poznámku, v roce 2006 se konalo MR všestranných ve Vimperku, čekalo se na schválení řádu na ochranu zvířat. Ale to jen pro úplnost.
  00
 • Honza Dubák
  9.6.2019 08:55:40
  Nejdříve mi dovolte, abych co nejsrdečněji poděkoval šéfredaktorce tohoto el. časopisu, že nám věnovala pozornost a doslova nás dokopala k uveřejnění článku, který propaguje naší pětadvacetiletou činnost. Jsme zvyklí pracovat a těch co píšou opravdu moc není. Rád bych na tomto místě poděkoval všem funkcionářům a obětavým členům Tartu, kteří veškerou svou činnost dělají ve svém volném čase a opravdu zadarmo. Poděkování patří i závodníkům, trenérům a především figurantům a kladečům, bez Vás by Tart nebyl. Když jsme před pětadvaceti lety tuto organizaci zakládali, měli jsme jasnou představu, že bude začleněna jako jedna z organizací ČKS, tak jak to na ustavující schůzi přislíbil pan Jaroslav Šmolík a jak se také stalo. Jaké bylo naše překvapení, když jsme za čtrnáct dní od ustavující schůze obdrželi z ČKS dopis, ve kterém nám bylo sděleno, že se naše činnost až do odvolání pozastavuje. No a to odvolání trvá dodnes, protože ho nikdo z ČKS za 25 let, ještě neodvolal. Jsem velmi rád, že veškeré překážky, které nám byly kladeny do cesty a které se snažily znemožnit naši činnost, jsme překonali a fungujeme již 25 let a v naprostém pořádku. Přeji celé členské základně Tartu do dalších let mnoho obětavých členů, kvalitních psů a hlavně si tu naši partu, nenechme rozvrátit. Všechny Vás zdravím, Váš Honza Dubový prezident SKS TART
  00