Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pod stromečkem nesmí scházet dobrá knížka!

Co naleznete v druhém okénku našeho Adventního kalendáře? Maličko vám napovíme. Co by každopádně nemělo scházet pod vánočním stromečkem? Kdo si řekne kniha, tak má pravdu. A jednu takovou, a navíc skvělou, tu pro vás máme!


Pod stromečkem nesmí scházet dobrá knížka!
Red. 2.12.2020 2561x Adventní kalendář 2020

Knihu, o kterou se dnes bude hrát, asi není třeba mnoho představovat. Na stránkách eCanis se s ní setkáváte již delší dobu. Hlavního protagonistu, a to báječného německého ovčáka Egona znáte také velmi dobře. A autorku jsme vám představili v listopadu tohoto roku.

Pod stromečkem nesmí scházet dobrá knížka!

Tentokrát budete soutěžit o vynikající knížku o radostech a strastech psího života líčených z pohledu psího seniora, německého ovčáka Egona. Dozvíte se v ní, zdali by pes byl opravdu nejlepším přítelem člověka, kdyby uměl mluvit. Dozvíte se v ní svérázným psím jazykem, jaké to je být opečovávaným domácím mazlíčkem.

Pod stromečkem nesmí scházet dobrá knížka!

Nutno říci, že takto krásná a kvalitní publikace má celkem 307 stran, sedmdesát kapitol a ještě jednu navíc. A až ji dočtete, budete moc litovat, že jich nebylo víc… Knihu vydalo pražské Nakladatelství Titanic a graficky ji upravil Martina Hůla ze studia Carton Clan. Má také velice šikovný obal, který má omyvatelné lamino a uvnitř naleznete mnoho krásných černobílých fotografií.

Autorkou tohoto výtečného díla je Petra Baďurová, která byla i pyšnou paničkou hlavního hrdiny Egona. A právě autorka těchto oblíbených příběhů se rozhodla vám dnes do Adventního okénka schovat jeden výtisk své knížky: Egon: Děsná psina s graficky sladěnou záložkou do knihy ve tvaru německého ovčáka, kterou v knihkupectví neseženete. A navíc s osobním věnováním autorky. A to už rozhodně stojí za to!

Více o autorce si můžete přečíst v našem rozhovoru
Jak to bylo doopravdy, aneb Egon děsná psina!
Jak to bylo doopravdy, aneb Egon děsná psina!

Německý ovčák Egon nás na stránkách eCanis provází již nějaký ten měsíc. Ale o kom ...

PR články

Pod stromečkem nesmí scházet dobrá knížka!

Tato vtipná a zajímavá kniha si našla své fanoušky ve všech věkových skupinách. Našla si však své místo v knihovnách „nepejskařů“. Tady. Líbí se prostě všem milovníkům nadsázky, ironie, černého humoru a fonetiky na papíře. Všem milovníkům zvířat i těm, kdo psy příliš nemusí, ale chtějí se o nich a o jejich majitelích něco dozvědět. O popularitě této knížky vypovídá i fakt, že distributor Kosmas ji označil jako  bestseller, pro velký zájem proběhl záhy po vydání dotisk a ukázky z knihy si letos ke čtení vybralo i staré dobré rádio Dvojka. Role psa Egona se tam bravurně zhostil herec Igor Bareš.

A tak nám dovolte na závěr se s vámi rozloučit úvodem knihy: „Jsem pes. Podle papírů německej vovčák. Akorát že vovce znám jen přes plot. U nás na chalupě. A v Německu jsem jaktěživo nebyl. Podle mě jsem spíš vlčák. Českej. Ať si chovatelé německých vovčáků řikaj, co chtěj. Jsem prostě něco jako vlk. Vlky, to jo. Ty já znám. Z pražský zoó. Nejsou ale tak černý jako já. Jejich smečka je dokonalost sama. Maj instinkt. Přesně věděj, co je to hierarchie. Co je řád. Jaký jsou pravidla hry. Kdo je tady šéf. V jejich smečce je to alfa samice. Je věcná. Má respekt. Nikdy zbytečně nepindá.“

„Ať si chovatelé německých vovčáků řikaj, co chtěj. Tahle kniha stojí za to!“

Knihu vydalo Nakladatelství Titanic Praha, žádejte ji u svého knihkupce či na www.kosmas.cz.  Se zmíněnou originální záložkou si ji můžete koupit i na veterinární klinice VETCENTRUM v Praze – Stodůlkách.

Kontakt na autorku: petraegon@gmail.com

Kontakt na nakladatelství: titanic.n@gmail.com

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

Registrovat se na ecanis.cz (https://www.ecanis.cz/registrace.html)

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Prostřednictvím facebookového tlačítka přímo v článku jej sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři přátele z řad pejskařů. 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2020, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

 

Adventní kalendář a jak na to? (Pravidla)
Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!
Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!

Všimli jste si, že vánoční svátky se kvapem blíží? A my tu pro vás máme absolutní bombu, ...

Adventní kalendář 2020

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2020.  Každý den jeden z vás, který splní všechny TŘI výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

 

Kam dál ...