Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Levandulová, nádherně celá levandulová…

Znáte pranostiku na třetího prosince, která říká: „O svatém Františku Xaveru ledový vichr fičí od severu.“? A protože je prosinec, za okny je prostě mráz. A tak pro vás máme něco pro pohodlí a teplo vašeho domova. Anebo třeba pro někoho pěkný vánoční dárek? To už necháme jen a jen na vás!


Levandulová, nádherně celá levandulová…
Red. 3.12.2020 2751x Adventní kalendář 2020

My pejskaři jsme prostě známí tím, že pro naše čtyřnožce uděláme vše! Snažíme se, aby jejich život byl co nejkrásnější a nejpohodlnější. To často na úkor nás samotných. Mnohdy ani nestihneme doma uklidit, ale hlavně, že ti naši „broučkové“ byli dlouho na procházce a mají co papat, s čím si hrát atd. atd. A právě proto jsme do třetího okénka Adventního kalendáře schovali něco, co potěší hlavně nás, tedy dvounohou součást dvojice člověk – pes. A to rovnou v PROVANCE STYLU! Ale nepředbíhejme…

Levandulová, nádherně celá levandulová…

Tentokrát bychom vám totiž rádi představili další pozoruhodnou firmu, která se přidala do našeho Adventního kalendáře. Říká vám něco název RABINA GROUP, s. r. o.? Asi moc ne, a to možná i proto, že to není skupina zabývající zbožím pro psy. To ale nemění nic na tom, že jsou to lidé milující psy a zvířata vůbec. O tom  svědčí též fakt, že se mimo jiné věnují také chovu exotických zvířat a to zní velice zajímavě. Jako příklad můžeme vypíchnout různé druhy papoušků (např. kakadu, australské papoušky, několik druhů arů, amazoňanů, eklektusů, a raritou jsou pak rajky královské a spiráloocasé), dále lze zmínit třeba klokany, tygry, daňky, majny Rothschildovy, jeřáby, levharty, lemury kata a vari, lvíčky zlatohlavé, tamaríny pinčí, vousaté, bělohubé, kotula veverovitého, kosmany zakrslé, guerézu pláštíkovou, ledňáka obrovského, několik druhů okrasných bažantů, pávů, kachniček a křepelů. To je tedy seznam, co říkáte? Zajímavé však je, že jsou jako jediní v EU, kteří chovají rajky královské (Cicinnurus regius) a rajky spiraloocasa (Cicinnurus magnificus). A rovněž jako jediní v ČR mají soukromý chov bílých jelenů.

Do skupiny RABINA GROUP, s. r. o. patří také známý módní návrhář Osmany Laffita, který je velkým milovníkem zvířat!

Levandulová, nádherně celá levandulová…

To ale není vše. RABINA GROUP, s. r. o. je skupinou zabývající se mimo jiné také likvidací biologického odpadu potravin VŽP I, II, III. , nebo například pronájmem chladících vozidel, světem oken, najdete tu ovšem také advokáta. Do skupiny patří též známý módní návrhář Osmany Laffita, který je velkým milovníkem zvířat. Najdete zde rovněž prodej krmného hmyzu, sena a co je pro nás nyní nejaktuálnější je, že vlastní kamenný obchod v Provence stylu v Berouně a právě s tím souvisí dnešní výhra.

RABINA GROUP, s. r. o. mimo jiné podporuje ZOO Děčín, NOC SNŮ, AFK Loděnice, TJ Praskolesy. Svá zvířata chovají také v expozicích ZOO Jihlava, ZOO Liberec, ZOO Děčín, Věznice Jiřice a u několika vážených soukromých chovatelů.

Domov, ó sladký domov...

Po celodenním lítání se psy a zvířaty si pak člověk docela rád odpočine v teple svého domova. A takovým správným symbolem provensálské romantiky je například levandule, která dokonale provoní váš byt a k tomu navíc nádherně vypadá. Prosinec. Tento styl bydlení si v posledních letech získává čím dál tím více příznivců. Jeho velkou výhodou je, že se s ním dá doslova vyřádit. Nejvíce si asi můžete vyhrát v kuchyni, která je k tomuto venkovskému čarování doslova jako stvořená. K doladění tohoto stylu by ale neměly scházet například různé proutěné košíky vystlané plátýnkem, plechové kbelíčky, různé polštářky, pytlíky plněné bylinkami a mnoho dalšího.

Levandulová, nádherně celá levandulová…

Pokud je to přesně to, co máte rádi, nebo to má rád někdo z vaší rodiny, koho byste rádi obdarovali, tak je dnešní okénko Adventního kalendáře určené právě pro vás. RABINA GROUP, s. r. o. věnovala poukázku na nákup ve svém kamenném obchodě v Berouně v Provance stylu v hodnotě 500 Kč.  Tento specializovaný obchod naleznete na Seydlově náměstí 25/4. A že bude z čeho vybírat, se můžete přesvědčit v našem fotoalbu níže. A tak nezapomeňte postupovat dle pravidel hry a třeba se štěstí usměje právě na VÁS!

 

RABINA GROUP, s. r. o.

www.rabina.cz

rabinagroupsro@volny.cz

Adresa kamenného Provance obchodu obchodu: Seydlovo náměstí 25/4, Beroun

Irena Faů, telefon 739 208 201

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

Registrovat se na ecanis.cz (https://www.ecanis.cz/registrace.html)

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Prostřednictvím facebookového tlačítka přímo v článku jej sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři přátele z řad pejskařů. 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2020, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!
Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!

Všimli jste si, že vánoční svátky se kvapem blíží? A my tu pro vás máme absolutní bombu, ...

Adventní kalendář 2020

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2020.  Každý den jeden z vás, který splní všechny TŘI výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Kam dál ...