Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vraťme pejska zpátky „do hry“!

Také počítáte, za jak dlouho k vám přijde Ježíšek? Už jen za dvacet tři dní, a tak neváhejte a pojďte si s námi příjemně urychlit to čekání. Ptáte se jak? Otevřete si dnes první pomyslné okénko našeho Adventního kalendáře a hned uvidíte, co se v něm skrývá!


Vraťme pejska zpátky „do hry“!
red. 1.12.2020 2975x Adventní kalendář 2020

K vánočním svátkům samozřejmě patří spousta jídla. Dobroty na nás, ale hlavně na naše milé čtyřnožce čekají na každém rohu. Peče se cukroví, vše krásně voní. Na zemi se najde mnoho drobečků, a i se stolem si v případě tak lákavé návnady pejsek velmi snadno poradí. Co ale dělat, když zbaští něco nevhodného, přecpe se k prasknutí nebo bude zvracet, či mít průjem? Pak každý majitel jistě ocení funkční přípravek, který milého hafana vrátí zpátky „do hry“…

Firma Bioline Products, s. r. o. zahajuje start Adventního kalendáře eCanis a věnuje do prvního okénka jednomu z vás 100g balení EnteroZOO!

První pomyslné okénko Adventního kalendáře na eCanis začínáme s něčím, co by rozhodně nemělo scházet v žádné domácí psí lékárně. A jako bonus vezměte v úvahu i fakt, že si nejen zasoutěžíte, ale také se něco nového a velmi užitečného dozvíte. Člověk se nakonec vlastně učí celý svůj život...

O co se na úvod soutěží?

Vraťme pejska zpátky „do hry“!

Dnes si můžete zasoutěžit o dietetický veterinární přípravek EnteroZOO, který umí s ověřenou schopností adsorbovat toxiny. Neobsahuje konzervanty ani jiné přidané látky a velmi snadno se podává, neboť nemá ani chuť, ani zápach a zvířata jej v krmivu většinou vůbec nezaregistrují. Ale pojďme se napřed podívat, co to vlastně EnteroZOO je a jak funguje...

 

Znáte tzv. „chytrou“ houbu?

Vraťme pejska zpátky „do hry“!

Tak právě EnteroZOO  funguje jako tato „chytrá“ houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul většiny škodlivých látek. Naopak tělu prospěšné látky EnteroZOO nesorbuje. Je to přípravek tvořený organickým minerálem a čistou vodou. Jeho aktivní látkou je polymerní organická křemičitá sloučenina s názvem Polymethylsiloxan polyhydrát.

Díky těmto adsorpčním schopnostem je přípravek pro domácí a hospodářská zvířata EnteroZOO schopen vázat na sebe škodlivé látky a toxiny, jinak řečeno organismus vlastně zbaví intoxikace z různých příčin a umožňuje velmi rychle zlepšit stav zvířete.

Mimo toxické látky dokáže EnteroZOO účinně vázat také patogenní baktérie a viry. Máme. S ohledem na to právě ve střevech napomáhá růstu normální mikroflóry a s tím je spojená i obnova střevní imunity zvířete. V neposlední řadě je významným benefitem gelu fakt, že po splnění své funkce je z organismu kompletně vyloučen i s navázanými škodlivinami.

Detoxikační gel EnteroZOO nemá žádnou chuť ani zápach, díky čemuž zpravidla není problém podávat jej pravidelně jakémukoliv zvířeti!

Vraťme pejska zpátky „do hry“!

Detoxikační gel EnteroZOO nemá žádnou chuť ani zápach, díky čemuž zpravidla není problém podávat jej pravidelně jakémukoliv zvířeti. Nemá zásadní vedlejší účinky a tak je možnost podávat EnteroZOO nejen jako veterinární přípravek na první pomoc při průjmech a otravách, ale také pro prevenci například jako součást užívání antibiotik nebo probiotik pro psy a další mazlíčky, je možnost jej přidat k různým doplňkům stravy pro kozy, jehňata, telata a další domácí a hospodářšká zvířata včetně různých druhů ptáků, i exotických. Mezi užitím je nutno dodržet dvouhodinový odstup.

Na co se dá použít:

  • Akutní průjem (bakteriální, virový, otrava z potravy, důsledek užívání antibiotik)
  • Chronický průjem (jakéhokoliv původu)
  • Poruchy trávení (dyspepsie)
  • Narušená střevní mikroflóra (např. při užívání antibiotik)
  • Otravy
  • Chronické onemocnění jater či ledvin doprovázené jejich selháním
  • Alergická onemocnění
  • Kožní nemoci
O EnteroZoo jsme již v minulosti psali, a proto si dovolujeme připomenout i tento článek:
Štěstí přeje připraveným!
Štěstí přeje připraveným!

Také nemůžete pochopit, co vede člověka k tomu, aby na bezbranného psa nalíčil otrávenou ...

PR články

Vraťme pejska zpátky „do hry“!

Jak podávat...?

Obrovskou výhodou je skutečnost, že EnteroZOO je jemný gel bez chuti a bez zápachu, což nám velice usnadňuje jeho aplikaci. Nemusíme totiž složitě vymýšlet, jak to do psa dostat. Nejjednodušší je samozřejmě podávat společně s krmením, případně na pamlsku, či rovnou z tuby, na prstu, z pytlíku nebo injekční stříkačkou přímo do tlamy. Přípravek do sebe vstřebá většinu toxinů, a právě tím zajistíme zvířeti nezbytnou první pomoc.

EnteroZOO je střevním absorbentem, který váže škodliviny a pomáhá je dostat z organismu ven. Je účinný na průjmy, otravy, alergie a kožní potíže!

 

Cenu do okénka 1. prosince 2020 věnuje firma  Bioline Products, s. r. o.

E-shop: https://www.enterozoo.eu

Instagram: https://www.instagram.com/enterozoo.cz/

FB: https://www.facebook.com/enterozoo.eu/

Stránka s firemními videi: https://www.youtube.com/channel/UCc3PEJBEm8Beul2Jwy4FP-w

 

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

Registrovat se na ecanis.cz (https://www.ecanis.cz/registrace.html)

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Prostřednictvím facebookového tlačítka přímo v článku jej sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři přátele z řad pejskařů. 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2020, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář a jak na to? (Pravidla)
Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!
Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!

Všimli jste si, že vánoční svátky se kvapem blíží? A my tu pro vás máme absolutní bombu, ...

28.11.2020Adventní kalendář 2020

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2020.  Každý den jeden z vás, který splní všechny TŘI výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Kam dál ...