Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Kynologická soutěž „O Granitový pohár“ je již za námi...

Víte, že se v sobotu 19. října 2019 v areálu Kynologického klubu Liberec – Pavlovice konal již 6. ročník kynologické soutěže „O granitový pohár“? Pojďte si tedy společně s námi připomenout, jak to tam vše probíhalo…


Kynologická soutěž „O Granitový pohár“ je již za námi...
Filip Gavor, 3.11.2019 856x Reportáže

Tak jako každý rok se i tentokrát do Liberce sjelo několik závodníků, aby si mezi sebou navzájem změřili své síly v několika kategoriích. Závod O Granitový pohár je totiž mezi pejskaři velice oblíbený.

Jak to tedy letos vypadalo?

Kynologická soutěž „O Granitový pohár“ je již za námi...

Ten den se zde sjelo celkem sedmnáct psovodů s dvaceti jedna psy nejen z Libereckého kraje. Soutěž, kterou uspořádali členové SKS TART region Liberec společně se členy Kynologického klubu Liberec – Pavlovice,  probíhala v pěti kategoriích podle zkušebního řádu TART. Nad regulérností celého klání dohlíželi rozhodčí Mgr. Jan Komárek, předseda výcvikové komise SKS TART, Nella Kovaříková a Jan Šťastný. Na obranách se v rolích figurantů a pomocníků představili Karel Vittiš, David Steffan a Michal Firman.

Kynologická soutěž „O Granitový pohár“ je již za námi...

Velký dík patří také sponzorům: Super ZOO – distributor krmiva Eukanuba, BCG Technik, Prefa Blok, J a J Hazi, Fary pizza, Kurýr Liberec, HST, Vetcare – veterinární klinika, Bone Apetit, Poháry Bauer, Stakap, eCanis (mediální sponzor), bez kterých by tato akce nemohla být uspořádána a členům SKS TART region Liberec a Kynologického klubu Liberec – Pavlovice, kteří se podíleli na organizaci sobotní soutěže.

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

ZMT

  1. místo Hana Mejzlíková a Derry z Kristova, ZKO Cvikov
  2. místo Petr Jílek a Dixie z Golha, Bosivlk
  3. místo Martin Kulhavý a Brixie bez PP, ZKO Božtěšice
  4. místo Světlana Smítková a Ben bez PP, ZKO Božtěšice

T1

  1. místo Libuše Vondráčková a Bailey z Jedlového lesa, ZKO Lázně Libverda
  2. místo Petr Jílek a Cyril Ladior, Bosivlk
  3. místo Jiří Šec a Ela Black Adder Bohemia, SKS TART region Ústí nad Labem

T2

  1. místo Miloslava Pěnkavová a Bady od Zámku Nový Stránov, SKS TART Liberec, z. s.
  2. místo Jiří Šec a Beatrix Black Adder Bohemia, SKS TART region Ústí nad Labem
  3. místo Jana Šůlová a Vitory z Kmene Čeroký, SKS TART Liberec, z. s.
  4. místo Libuše Vondráčková a Bella Jaroslavka, ZKO Lázně Libverda

OPT1

  1. místo Petra Adamcová a Dark Fox ze Six – Bau, MP Ústí nad Labem
  2. místo Marie Surovcová a Chairo z Elbu, SKS TART Liberec, z. s.
  3. místo Zdeněk Žítek a Bestie bez PP, SKS TART bez regionu

OPT2

  1. místo Zdeněk Žítek a Ronald bez PP, SKS TART bez regionu
  2. místo Adriana Vávrová a Criss Hradní sklep, SKS TART bez regionu
  3. místo Miloslav Čeněk a Devil z Větrného vrchu, MP Praha
  4. místo Radka Sekerová a Bergil Bohemia Kasai, SKS TART region Kolín

 

VLOŽENÁ DISCIPLÍNA – hosté

  1. místo Adriana Vávrová a Criss Hradní sklep, SKS TART bez regionu
  2. místo Zdeněk Žítek a Ronald bez PP, SKS TART bez regionu
  3. místo Miloslav Čeněk a Devil z Větrného vrchu, MP Praha

 

VLOŽENÁ DISCIPLÍNA – domácí

  1. místo Miloslava Pěnkavová a Bady od Zámku Nový Stránov, SKS TART Liberec, z. s.
  2. místo Jana Šůlová a Vitory z Kmene Čeroký, SKS TART Liberec, z. s.
  3. místo Marie Surovcová a Chairo z Elbu, SKS TART Liberec, z. s.

Filip Gavor,

ředitel soutěže

Kam dál ...