Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Mistrovské tituly mají své nové majitele!

Zajímalo by vás, jak dopadlo Mistrovství republiky v dogfrisbee? Pak si určitě nezapomeňte přečíst naši kratičkou reportáž přímo z místa konání!


Mistrovské tituly mají své nové majitele!
Iveta Chomátová 20.9.2020 7657x Reportáže

Během minulého víkendu se ve Dvoře Králové konalo Mistrovství České republiky v dogfrisbee. Díky zrušení kvalifikace a ostatních velkých akcí jako jsou ME a MS se letošního ročníku zúčastnilo kolem sto šedesáti týmů z celkem sedmi evropských zemí.

 

Vzhledem ke skutečnosti, že je celé mistrovství otevřené, titul si mohl odvézt klidně i zahraniční tým, což se letos i stalo, a to dokonce ve všech disciplínách.

Páteční hod do dálky

Mistrovské tituly mají své nové majitele!

Během pátečního dne probíhaly boje v Quadrupedu (hod do dálky). Nejlepším mužem v této kategorii se stal Dariusz Zenft a Navi z Polska. Nejúspěšnějším českým mužem byl Martin Lev a Erzík, kteří obsadili druhé místo. Nejlepší ženou se v této disciplíně stala Anna Radomská a její West z Polska. Jako nejlepší Češka skončila Alena Smolíková a svou Foxy, které si odvezly stříbro.

Během soboty a neděle probíhalo SPTF a Freestyle…

Mistrovské tituly mají své nové majitele!

Stupně vítězů v SPTF kompletně patřily polským ženám. První místo vybojovala po finálním rozstřelu Dominika Macalik a Punky. Druhé a třetí místo pak obsadila Kaška Krzewina s fenkami Kiou a Zuziou.

 

Celý víkend probíhala i královská disciplína freestyle. K vidění byla spousta neskutečných sestav. A

rozhodcovský set to měl letos opravdu velmi složité. Nakonec na stupních vítězů skončil mezinárodní mix. Na třetí místo dosáhl Jan Haenegrifs a Lifou z Belgie, který navíc přijel do ČR soutěžit poprvé. Stříbrnou příčku si připsal nejlepší český tým ve složení Veronika Petrová a Loki, kterým se letošní sezóna opravdu moc a moc vydařila. No, a zlato letos putovalo do Itálie. Nejlepším týmem se totiž stala dvojice Simone Villany a Trouble.

A co říci závěrem?

Mistrovské tituly mají své nové majitele!

Vítězům moc gratuluji a těm, kterým se dařilo méně, přeji, ať nevěší hlavu a přijedou se poprat o tituly zase příště! Takže nashledanou za rok, přátelé!

 

Foto: Eva Boušková

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...