Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Mistrovské tituly mají své nové majitele!

Zajímalo by vás, jak dopadlo Mistrovství republiky v dogfrisbee? Pak si určitě nezapomeňte přečíst naši kratičkou reportáž přímo z místa konání!


Mistrovské tituly mají své nové majitele!
Iveta Chomátová 20.9.2020 8285x Reportáže

Během minulého víkendu se ve Dvoře Králové konalo Mistrovství České republiky v dogfrisbee. Díky zrušení kvalifikace a ostatních velkých akcí jako jsou ME a MS se letošního ročníku zúčastnilo kolem sto šedesáti týmů z celkem sedmi evropských zemí.

 

Vzhledem ke skutečnosti, že je celé mistrovství otevřené, titul si mohl odvézt klidně i zahraniční tým, což se letos i stalo, a to dokonce ve všech disciplínách.

Páteční hod do dálky

Mistrovské tituly mají své nové majitele!

Během pátečního dne probíhaly boje v Quadrupedu (hod do dálky). Nejlepším mužem v této kategorii se stal Dariusz Zenft a Navi z Polska. Nejúspěšnějším českým mužem byl Martin Lev a Erzík, kteří obsadili druhé místo. Nejlepší ženou se v této disciplíně stala Anna Radomská a její West z Polska. Jako nejlepší Češka skončila Alena Smolíková a svou Foxy, které si odvezly stříbro.

Během soboty a neděle probíhalo SPTF a Freestyle…

Mistrovské tituly mají své nové majitele!

Stupně vítězů v SPTF kompletně patřily polským ženám. První místo vybojovala po finálním rozstřelu Dominika Macalik a Punky. Druhé a třetí místo pak obsadila Kaška Krzewina s fenkami Kiou a Zuziou.

 

Celý víkend probíhala i královská disciplína freestyle. K vidění byla spousta neskutečných sestav. A

rozhodcovský set to měl letos opravdu velmi složité. Nakonec na stupních vítězů skončil mezinárodní mix. Na třetí místo dosáhl Jan Haenegrifs a Lifou z Belgie, který navíc přijel do ČR soutěžit poprvé. Stříbrnou příčku si připsal nejlepší český tým ve složení Veronika Petrová a Loki, kterým se letošní sezóna opravdu moc a moc vydařila. No, a zlato letos putovalo do Itálie. Nejlepším týmem se totiž stala dvojice Simone Villany a Trouble.

A co říci závěrem?

Mistrovské tituly mají své nové majitele!

Vítězům moc gratuluji a těm, kterým se dařilo méně, přeji, ať nevěší hlavu a přijedou se poprat o tituly zase příště! Takže nashledanou za rok, přátelé!

 

Foto: Eva Boušková

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->