Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Konzervy Brit Premium by Nature: Masové paté pro všechny psí mlsaly

Oblíbený výrobce krmiv značky Brit rozšiřuje řadu Brit Premium by Nature nově také o konzervy. Lahodné masové paté zaručuje vynikající chutnost a stravitelnost pro všechna plemena, věkové i váhové kategorie psů. Poslouží nejen jako kompletní krmivo nebo ozvláštnění běžného jídelníčku, ale i jako vhodná strava pro psí seniory, kteří mají problémy s chrupem.


Konzervy Brit Premium by Nature: Masové paté pro všechny psí mlsaly
17.9.2019 6770x PR články

Maso a vnitřnosti jako základ

Konzervy Brit Premium by Nature: Masové paté pro všechny psí mlsaly

Alfou a omegou této speciality je maso doplněné o játra, dršťky či pohanku a dary přírody v podobě bylin a ovoce. Konzervy Brit Premium by Nature lze psovi podávat jako svačinku, dochucení granulí či kompletní krmivo. Lákavá vůně masa a skvělá chuť podporují příjem krmiva i u vybíravých psů. Samozřejmostí je obsah bez obilovin, sóji a geneticky modifikovaných organismů, a naopak přídavek vybalancovaného množství živin, vitamínů a minerálů. Celá řada nových prémiových konzerv je určena všem plemenům jakéhokoli věku a všem velikostem psích parťáků. Nechybí tedy ani varianta pro psí juniory nebo pejsky s citlivým zažíváním.

Zdraví prospěšná pochoutka

Prémiové masové konzervy ve variantách z rybího, kuřecího, hovězího, krocaního, či vepřového masa jsou doplněny o lososový olej – zdroj omega-3 mastných kyselin, jež podporuje kvalitu srsti, imunitu, ale třeba i cévní a mozkovou činnost. Zároveň v nich najdete také extra porci kolagenu zlepšujícího zdraví kloubů, ovoce a bylinky jako například heřmánek, rozmarýn, borůvky či jablka. Krmivo navíc pomáhá zlepšit příjem tekutin.

Konzervy Brit Premium by Nature: Masové paté pro všechny psí mlsaly

Konzervy jsou dostupné v 6 příchutích a dvou velikostech 400 g a 800 g:

  • Brit Premium by Nature Hovězí s dršťkami a kolagenem
  • Brit Premium by Nature Ryby a rybí kůže se zvýšeným obsahem lososového oleje
  • Brit Premium by Nature Kuře a kuřecí srdíčka s borůvkami
  • Brit Premium by Nature Vepřové s tracheou a rozmarýnem
  • Brit Premium by Nature Krůtí s játry a heřmánkem pro štěňata
  • Brit Premium by Nature Jehněčí s pohankou a jablky pro psy s citlivým zažíváním

 

Cena: Konzerva Brit Premium by Nature 400 g, 32 Kč

Konzervy Brit Premium by Nature: Masové paté pro všechny psí mlsaly

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. | Web│ Facebook: www.fb.com/brit/ 

VAFO PRAHA s.r.o. je český výrobce krmiv - rodinná společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 70 zemí Evropy a světa. Výroba aktuálně probíhá ve 4 továrnách – v Chrášťaněch, Chelčicích, Chotovinách a ve Velkém Ratmírově. Na domácím trhu zaujímá Brit pozici lídra v oblasti pet food na neorganizovaném trhu. Vývoj krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmiva, jež splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu. Současně je Brit hrdým partnerem centra Helppes pro výcvik asistenčních psů a canisterapeutické organizace Aura Canis. Dále sponzoruje mezinárodní výstavy psů a koček pořádané v České republice, sportovní kynologii a jiné psí sporty.

Kam dál ...