Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Veletrh FOR PETS – bude!

Byli jste také zklamaní, že letos přijdete o tradiční veletrh FOR PETS? Nezoufejte! Přestože nám „díky“ situaci v celé zemi byla zrušena nebo přeložena celá řada kynologických akcí, máme pro vás dobrou zprávu. Veletrh FOR PETS, který měl proběhnout již tento měsíc, se neruší, ale přesouvá se na nové datum. A kdy že to tedy bude?


Veletrh FOR PETS – bude!
red. 3.4.2020 24160x PR články

Jubilejní FOR PETS přinese to nejlepší ze světa mazlíčků. Tlapku na to!

Desátý ročník veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS se v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech odehraje od 3. do 6. září 2020.
Přijďte prozkoumat, jaké trendy letos ve zvířecí říši a mezi majiteli mazlíčků pofrčí.

Na FOR PETS 2020 nebudou chybět prezentace firem s chovatelskými potřebami, krmivy, zvířecí módou nebo designovými doplňky. Seznámíte se s chovateli i odborníky a budete s nimi moci sdílet své zkušenosti. Navíc. Organizátoři letos chystají ještě větší výstavní plochu. Domácím mazlíčkům bude věnována celá Hala 1 letňanského výstaviště.

Počíhejte si na kočičí novinky
FOR PETS opět nabídne pestrý výběr chovatelských potřeb pro všechny domácí mazlíčky. Novinkou letošního ročníku však bude větší výběr ze sortimentu potřeb pro chovatele koček a drobných zvířat.

Od pamlsků po nejlepší servis
Na veletrhu se představí výrobci klasických i speciálních druhů krmiv. Pokud máte pejska se specifickými potřebami, stavte se na stánku firmy BAŠTÍTO. Ta vašim čtyřnohým miláčkům dokáže připravit granulovanou baštu přesně na míru. Pokud jste vyznavačem spíše vařené stravy, zavítejte na stánek firmy MIXÁNO. Ta zase nabízí moderní stravu pro pejsky, šetrně vařenou v páře. Pouze čerstvé maso, čerstvá zelenina, hodnotné přílohy, bylinky a minerály.
Vystavovatelé se o vaše chlupaté členy rodiny postarají nejen co se krmení týče. Představí i speciální služby a vychytávky. Například příslušenství pro transport vaší smečky hledejte u firmy CENTRUM PŘÍVĚSŮ, dekorativní svítidla pro milovníky zvířat na stánku LI-GO a pro šperky s velikým výběrem psích plemen a zvířecích motivů zamiřte ke značce STŘÍBRNÉ TLAPKY. O zábavu vašich psů se dokonale postará firma MANAHU. Ta má ve svém repertoáru originální psí hlavolamy.

Pselfíčko na památku a rest v kavárně
Velkým hitem roku 2020 je nechat si svého mazlíčka profesionálně zvěčnit na fotografii. I na FOR PETS budete mít tu možnost. Pro fotku zavítejte do našich ateliérů a koupí fotografie přispějete zvířátkům v útulku, nebo si pořiďte od TRIPBOOK PHOTO speciální (foto)knihu pro zaznamenání výletů (nejen) se psem.
A budete-li potřebovat pauzu na občerstvení? Dopřejte si ji v některé ze psích kaváren přímo na stáncích našich vystavovatelů. Vřelou náruč a dobrou kávu nabídnou stánky DOGS AND FUN a AKINU.

Divoký doprovodný program
V rámci čtyřdenní přehlídky jsou připraveny zajímavé přednášky, ale také mnoho atraktivních vystoupení. Těšte se na opět na exhibici a mezinárodní závod v králičím hopu PRAGUE OPEN nebo na 37th – 40th CAVY SHOW FOR PETS 2020 - výstavu morčat. Součástí programu bude i umisťovací výstava koček bez domova pod patronací časopisu HAF & MŇAU a přehlídka psích útulků, takže pokud zrovna vybíráte nového zvířecího člena rodiny, máte jedinečnou šanci pořídit ho právě na FOR PETS. Spolupořadatel veletrhu FOR PETS, NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT, doplní program o zvířecí sportovce, umělce, asistenty a záchranáře, ale i o přednášky a workshopy a poradenství ze světa domácích a volně žijících zvířat.

Více na www.for-pets.cz.

Předprodej vstupenek zahájen

 

FOR PETS 2020

10. veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata

Čtvrtek 03.09.2020 - Neděle 06.09.2020

 

Organizátor: ABF, a.s.

Místo konání: PVA EXPO PRAHA

Web události: https://vstupenky-pva.cz/for-pets-2020

Zodpovědná osoba: ABF, a.s.

Upozornění: 150 Kč plné vstupné; 100 Kč předprodej vstupenek on-line, registrace po internetu, slevové kupony, držitelé karty LÍTAČKA, důchodci, děti nad 140 cm; 50 Kč hromadné vstupné pro školy (min 10 osob); Zdarma děti do 140 cm, držitelé průkazu ZTP, ZTPP (po předložení platného průkazu); 150 Kč parkovné osobní vozidlo

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->