Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Brit Fresh: Nová řada krmiv pro psy s čerstvým masem

Aby psím gurmánům dopřála ještě větší požitek z jídla, přichází značka Brit s novou řadou superprémiových holistických krmiv Brit Fresh. Ta obsahuje 40 % masa v čerstvé formě, jež zachovává jeho přirozené výživové a chuťové vlastnosti i vůni. Chutné menu dotváří přílohy z původních zrnin, pocházející z lokálních zdrojů, které příznivě ovlivňují celkové zdraví a kondici psů.


Témata: eCanisBrit
Brit Fresh: Nová řada krmiv pro psy s čerstvým masem
matilda 12.10.2018 25874x PR články

Přírodní a zdravé stravování

brit V nových recepturách krmiv Brit Fresh sáhl výrobce po čerstvém hovězím, kuřeti, krocanu, kachně a rybě, tedy potravinách, které pokryjí veškerou potřebu aminokyselin důležitých pro výživu svalů a tkání. V rámci holistické filosofie hlásající návrat k přírodním zdrojům byly voleny i přílohy k masu. Receptura proto obsahuje původní zrniny, jako například pohanku, proso či oves, tradiční bylinky, dýni, cuketu, ovoce a zeleninu. Nová krmiva naopak neobsahují zbytečné nezdravé suroviny jako sóju, kukuřici nebo pšenici, která obsahuje velké množství lepku. Stejně tak ve složení nenajdete žádná barviva ani chemická dochucovadla.

Výborná chuť a čerstvá vůně

brit Vysoký podíl masa v kombinaci s přílohami z lokálních zdrojů dělá z nové řady Brit Fresh krmivo, ve kterém se zvířeti dostane všech podstatných živin v ideálním množství potřebném pro správné fungování organismu. Maso je v čerstvé, neupravené formě, díky čemuž má lepší chuť a vůni a snáze jej přijímají i psi, kteří granule obvykle odmítají. Čerstvé maso navíc nejenže zvyšuje chutnost, ale současně také posiluje imunitu a zlepšuje kůži i srst psů.

Ušito na míru

Holistická krmiva Brit Fresh jsou k dostání v 6 nových recepturách ve dvou gramážích 2,5 kg a 12 kg, přičemž každá z receptur svým složením odpovídá jiným specifickým potřebám psů:

  • Brit Fresh Kuře s bramborem – pro zdravý vývoj štěňat
  • Brit Fresh Kuře s bramborem – pro skvělý život dospělého psa
  • Brit Fresh Hovězí s dýní – pro zdravý vývoj kostí a kloubů štěňat velkých ras
  • Brit Fresh Ryba s dýní – pro zdraví svalů a kloubů psů velkých ras
  • Brit Fresh Krocan s hráškem – pro štíhlé psy v kondici
  • Brit Fresh Kachna s prosem – pro psy v pohybu a zátěži

brit Brit – VAFO PRAHA s.r.o. | Web: www.krmivo-brit.cz │ Facebook: www.fb.com/britCS/

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. je český výrobce krmiv - rodinná společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 66 zemí Evropy a světa. Na domácím trhu zaujímá Brit pozici lídra v oblasti PET food na neorganizovaném trhu. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhají na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmiva, jež splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu.

Pro bližší informace kontaktujte:

britHana Houšková
Account Manager
Tel.: 775 556 508
E-mail: hana@maxmediapr.cz

Kam dál ...