Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Brit Fresh: Nová řada krmiv pro psy s čerstvým masem

Aby psím gurmánům dopřála ještě větší požitek z jídla, přichází značka Brit s novou řadou superprémiových holistických krmiv Brit Fresh. Ta obsahuje 40 % masa v čerstvé formě, jež zachovává jeho přirozené výživové a chuťové vlastnosti i vůni. Chutné menu dotváří přílohy z původních zrnin, pocházející z lokálních zdrojů, které příznivě ovlivňují celkové zdraví a kondici psů.


Témata: eCanisBrit
Brit Fresh: Nová řada krmiv pro psy s čerstvým masem
matilda 12.10.2018 32359x PR články

Přírodní a zdravé stravování

brit V nových recepturách krmiv Brit Fresh sáhl výrobce po čerstvém hovězím, kuřeti, krocanu, kachně a rybě, tedy potravinách, které pokryjí veškerou potřebu aminokyselin důležitých pro výživu svalů a tkání. V rámci holistické filosofie hlásající návrat k přírodním zdrojům byly voleny i přílohy k masu. Receptura proto obsahuje původní zrniny, jako například pohanku, proso či oves, tradiční bylinky, dýni, cuketu, ovoce a zeleninu. Nová krmiva naopak neobsahují zbytečné nezdravé suroviny jako sóju, kukuřici nebo pšenici, která obsahuje velké množství lepku. Stejně tak ve složení nenajdete žádná barviva ani chemická dochucovadla.

Výborná chuť a čerstvá vůně

brit Vysoký podíl masa v kombinaci s přílohami z lokálních zdrojů dělá z nové řady Brit Fresh krmivo, ve kterém se zvířeti dostane všech podstatných živin v ideálním množství potřebném pro správné fungování organismu. Maso je v čerstvé, neupravené formě, díky čemuž má lepší chuť a vůni a snáze jej přijímají i psi, kteří granule obvykle odmítají. Čerstvé maso navíc nejenže zvyšuje chutnost, ale současně také posiluje imunitu a zlepšuje kůži i srst psů.

Ušito na míru

Holistická krmiva Brit Fresh jsou k dostání v 6 nových recepturách ve dvou gramážích 2,5 kg a 12 kg, přičemž každá z receptur svým složením odpovídá jiným specifickým potřebám psů:

  • Brit Fresh Kuře s bramborem – pro zdravý vývoj štěňat
  • Brit Fresh Kuře s bramborem – pro skvělý život dospělého psa
  • Brit Fresh Hovězí s dýní – pro zdravý vývoj kostí a kloubů štěňat velkých ras
  • Brit Fresh Ryba s dýní – pro zdraví svalů a kloubů psů velkých ras
  • Brit Fresh Krocan s hráškem – pro štíhlé psy v kondici
  • Brit Fresh Kachna s prosem – pro psy v pohybu a zátěži

brit Brit – VAFO PRAHA s.r.o. | Web: www.krmivo-brit.cz │ Facebook: www.fb.com/britCS/

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. je český výrobce krmiv - rodinná společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 66 zemí Evropy a světa. Na domácím trhu zaujímá Brit pozici lídra v oblasti PET food na neorganizovaném trhu. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhají na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmiva, jež splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu.

Pro bližší informace kontaktujte:

britHana Houšková
Account Manager
Tel.: 775 556 508
E-mail: hana@maxmediapr.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...