Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přijďte se podívat na veletrh FOR PETS, nebudete litovat!

Pořád váháte, čím svého psa krmit nebo jaké pamlsky používat pro výcvik? Nebo jste příznivci psí módy a hledáte nějaký opravdu fajn obleček, či jakékoliv pomůcky nebo vybavení pro vašeho čtyřnohého miláčka? Tak pro vás mám bezva tip, a to v podobě pozvánky na největší veletrh s chovatelskými potřebami FOR PETS! A pozor vstupenky na něj u nás můžete také vyhrát!


Přijďte se podívat na veletrh FOR PETS, nebudete litovat!
matilda 13.3.2018 1782x PR články

Máte doma zvířecího mazlíčka nebo se teprve chystáte nějakého si pořídit? V tom případě byste si neměli nechat ujít veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS. Ten proběhne od 12. do 15. dubna 2018 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

FOR PETS je již velmi dobře zavedeným veletrhem, letos se bude konat poosmé. Seznámit se zde budete moci s novinkami a trendy v oblasti krmiv, veterinárních a kosmetických přípravků, chovatelských a výcvikových potřeb a hraček.

Na co se může návštěvník těšit?

FOR PETS Na žádném jiném místě například nenajdete tak ucelenou nabídku krmiv dostupných na českém trhu. Kromě pestré nabídky granulí nebo konzerv od různých výrobců zde můžete nakoupit pamlsky nebo různé potravinové doplňky pro zvířata. Dokonce nebude chybět ani specializovaná psí pekárna. Fajnšmekři jistě ocení módní doplňky pro domácí mazlíčky, a to včetně luxusního vybavení na doma i na procházky venku.

Kromě zavedených firem se návštěvníci mohou těšit i na nováčky. Jedním z nich je i firma Mamavis, která vyrábí léčebné Priessnitzovy zábaly pro psy. Společnost Nugo zase na FOR PETS představí originální a praktické tašky speciálně vyvinuté pro pejsky malých plemen. Poprvé bude na veletrhu vystavovat také firma Manmat, která se zaměřuje na výrobu a prodej patentovaných postrojů pro psy a speciálních jezdeckých potřeb pro koně.

Nechte si na veletrhu očipovat svého mazlíčka nebo si adoptujte pejska či kočičku!FOR PETS 

Hlavním partnerem doprovodného programu je Nadace na ochranu zvířat, která stojí společně s časopisem HAF & MŇAU za organizací Umísťovací výstavy koček z útulků. Pokud dáváte přednost pejskům, nepřijdete zkrátka, protože součástí FOR PETS bude také možnost pořídit si pejska z útulku.

Novinkou veletrhu FOR PETS 2018 je veterinární a čipovací ambulance – VETCENTRUM Duchek, která bude na veletrhu nabízet čipování psů za zvýhodněné ceny, dále také antiparazitika pro zvířata a jejich aplikaci‚ a to včetně tablet k odčervení a proti klíšťatům. Součástí ambulance bude rovněž bezplatná poradna v oblasti preventivní péče a výživy.

Další novinkou veletrhu je PET FAMILY – centrální registr zvířat, který na veletrhu představí NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT a do něhož budou moci návštěvníci veletrhu bezplatně registrovat svá domácí zvířata – psy a kočky, ale také fretky, hlodavce, ptáky, terarijní a jiná zvířata v zájmovém chovu. Návštěvníci se psy, kteří nejsou označeni mikročipem, budou mít možnost své psy nechat očipovat ve veterinární a čipovací ambulanci – VETCENTRUM Duchek a označené psy následně registrovat v PET FAMILY – centrálním registru zvířat.

A to není všechno!

FOR PETS Veletržní dění doplní během čtyř dnů workshopy, semináře s odborníky na výživu, výcvik nebo ochranu zvířat. Seznámíte se i s praktickými dovednostmi, jako je poskytnutí první pomoci zvířatům. Nebudou chybět ani ukázky záchranářských, asistenčních a vodících psů. Ujít byste si neměli nechat ani ukázky dogdancingu, dogfrisbee, názorné lekce gymnastického výcviku psů, agility nebo fyzioterapie. Součástí veletrhu bude také výstava morčat a potkanů nebo zakrslých králíků včetně oblíbené soutěže v disciplíně králičí hop.

Navštivte i další veletrhyFOR PETS 

Souběžně s veletrhem FOR PETS se v PVA EXPO PRAHA budou konat i další tři veletrhy, které můžete navštívit v rámci jedné vstupenky. Konkrétně se jedná o veletrhy FOR KIDS, AKTIV 55+ a nováčka FOR HORSE, který svým zaměřením na koně logicky naváže na FOR PETS. Více informací o veletrhu FOR PETS včetně seznamu vystavovatelů a doprovodného programu najdete na www.for-pets.cz.

 

  FOR PETS

Zasoutěžit o vstupenky na veletrh FOR PETS si můžete ZDE.

Kam dál ...