Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Jsme v půlce, co s tím...?

Ano, jsme v půlce prázdnin, ale nesmutněme, pořád je ještě před námi měsíc lenošení a lítání po výletech se psy. A co jsme pro vás připravili my...?


Jsme v půlce, co s tím...?
red. 2.8.2019 5171x Z redakce

Milí čtenáři,

jak jste si jistě mohli povšimnout, i k nám do redakce chodí zajímavé životní příběhy, které se vám během dovolené přihodily. Jedním z nich byl například příběh paní Nadi, která se se svými německými ovčáky na dovolené potkala s medvědicí a medvíďaty. Zdá se to být neuvěřitelné, ale je to tak a důkazem je právě článek v rubrice „Ze života / Příběhy“, který jste u nás vyšel již minulý měsíc. A opravdu jste jej hojně četli, protože měl v době psaní tohoto úvodníku skvělých 2364 přečtení. Děkujeme.

A přesně takové vaše příběhy a reakce, které nám od vás chodí, jsou tím naším motorem, který nás vede v naší práci dál a dál. A proto jsme pro vás připravili také novou soutěž, ale o té více až níže. Určitě vás zajímá, který článek se stal v červenci tím nejčtenějším? Byl to článek s názvem „Jak poznat dobrého výcvikáře?“ Je vidět, že vás toto téma zajímá a děkujeme všem, kteří reagovali na naši výzvu a poslali nám kontakty na své dle nich další skvělé výcvikáře. Jejich jména zatím neprozradíme, ale již v srpnu se můžete těšit na rozhovor s prvním z nich. Kdo to bude? Uvidíte. A pokud jste sami výcvikářem, tak třeba vaši svěřenci poslali kontakt zrovna na vás – tak schválně...

V červenci nás na eCanis provázel krásný tečkovaný dalmatin a jeho životní příběhy. Plemeno, které není dnes už tak často k vidění, jako tomu bylo v minulosti, ale jak jste se mohli přesvědčit, je opravdu všestranné. A když už jsme měli plemeno velké a lovecké, dáme si nyní v srpnu menší, ale neméně akční. Již zítra se na stránkách eCanis můžete těšit na westíky (West Highland White teriér) a poutavý portrét z pera Moniky Střítecké. No, a co na vás čeká v srpnu dál? Tak toho rozhodně není málo... Ale víc vám nyní už neprozradíme. Prostě nás čtěte každý den!

Nová soutěž!!!

Máme pro čtenáře připravenou poutavou knihu Německý ovčák I. od Jiřiny Koudelové. A za co, že ji můžete dostat? Za zaslané fotografie německých ovčáků, ale ty pamětní černobílé z let nižších, než je rok 1989. Tu nejstarší oceníme právě touto překrásnou knihou. Vaše oskenované fotografie můžete zasílat na adresu redakce@ecanis.cz.

Přejeme všem krásný zbytek prázdnin

 

Za redakci eCanis

Iveta Panýrková

panyrkova@ecanis.cz

Kam dál ...