Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Naši milí čtenáři,

dovolte mi, abych vám jménem naší redakce popřála pohodový vstup (pochopitelně pravou nohou nebo pravou packou) do nového roku 2019 a k tomu samozřejmě bezedný pytel zdraví, hromadu štěstí, plnou náruč osobních i kynologických úspěchů, kopec prima zážitků po boku vašich čtyřnohých parťáků a splnění všech vašich tajných přání.


Témata: úvodník
Naši milí čtenáři,
Michaela Weidnerová 1.1.2019 2005x Z redakce
Naši milí čtenáři,

Společně vstupujeme již do čtvrtého roku fungování našeho internetového kynologického magazínu a my jsme vám nesmírně vděční za vaši přízeň, podporu, podnětné komentáře i čtenářské příspěvky. Vážíme si prostě toho, že jste s námi již tak dlouho na palubě stále větší a luxusnější lodi s názvem eCanis. A ta se jen tak nepotopí! Ba naopak. Sledovanost našeho portálu právě díky vám vzrostla na neuvěřitelných pět tisíc návštěv týdně. Máme pro vás nachystáno mnoho novinek, vylepšujeme stávající funkce našeho webu a rovněž rozšiřujeme nabízené služby. Rádi byste měli například pro svou chovatelskou stanici či kynologický nebo chovatelský klub profesionální a cenově dostupné webové stránky se spoustou užitečných funkcí (online přihlašování na akce, tisk katalogů, posudků a diplomů přímo ze stránek apod.) nebo kalendář s vlastními daty či byste uvítali online přenos z vámi pořádané akce? Neváhejte se na nás obrátit! Určitě budete spokojeni! A to není všechno.    

Jistě jste si již všimli, že náš magazín s novým rokem dostal i zcela nový kabát a je ještě provázanější, než tomu bylo dříve. Zároveň jsme přistoupili ke kroku, který jsme opravdu dlouho zvažovali. Od ledna již nebudeme vydávat časopis v PDF formátu, a to zejména z důvodu úspory času a také bude možné pružněji zařazovat jednotlivé články a reagovat na aktuální dění v kynologickém světě. PDF brožurky z našich článků však nabízíme na přání (např. chovatelským klubům k portrétům plemen).                   

A na co se můžete ještě těšit? V letošním roce určitě slibujeme větší množství reportáží a online přenosů z kynologických akcí v Čechách i na Slovensku. Čekají na vás další soutěže a ankety o hodnotné ceny, nové seriály nebo i kontroverznější témata v rubrice „Na ostří nože“. Budeme také vybírat ty nejzajímavější články z našeho archivu a znovu vám je připomínat. S chutí vás však zapojíme přímo i do tvorby našeho magazínu. Budeme tedy rádi, když nám budete i nadále posílat své články, příběhy, postřehy, fotografie svých miláčků, humorná videa nebo náměty a tipy na to, co byste si u nás rádi přečetli. Každého prvního v měsíci se vždy dozvíte, co na vás bude v následujících týdnech čekat, budeme také hodnotit měsíc předcházející nebo znovu topovat nejčtenější článek. Hned den na to se seznámíte s plemenem, které nás bude daným měsícem provázet a každý čtvrtek pak přijde na řadu jako obvykle rozhovor s některým z chovatelů nebo majitelů. A samozřejmě neprozradíme úplně všechno, protože pro vás chystáme vždy i nějaké to překvapení…

Naši milí čtenáři,

V lednu vám představíme stále oblíbenější, velmi přátelské a vitální bruselské a belgické grifonky a brabantíky.  A když už o nich hovoříme, možná jste si už na sociálních sítích všimli, že už se více jak tři týdny zoufale hledá bruselský grifonek Dustin. Může být prakticky kdekoliv. Neviděli jste ho náhodou někde? Mějte, prosím, oči otevřené!  Dále zařadíme i několik dalších příběhů, ve kterých hraje hlavní roli český horský pes a méně známým plemenem bude tentokrát alpský jezevčíkovitý brakýř. Nepřijdete ani o pokračování oblíbených seriálů o přesném stopování, dogdancing, první pomoc, chovatelskou anketu, veterinu, poradny a další témata. Bude toho opravdu hodně.

Takže přátelé, jsme sice všichni zase o rok starší, ale „nezoufejte“, to vůbec nevadí…

PROSTĚ JEDEME DÁL!!! Tak na zdraví nás všech!

Foto: archiv redakce, archiv Martiny Čermákové, Marie Krejčová

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->