Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Hlavolam pro psa? No, to musíte mít!

Znáte jednu z pranostik pro dnešní den, která praví: „O svatou Barboru střež uší i nosu“? A tak nevystrkujte nos do té zimy a pojďte si s námi otevřít již „čtvrté“ pomyslné okénko našeho Adventního kalendáře. A co skrývá tentokrát?


Hlavolam pro psa? No, to musíte mít!
red. 4.12.2020 3265x Adventní kalendář 2020

K vánočním svátkům pochopitelně neodmyslitelně patří i krásné příběhy. A tak také my tu pro vás nyní jeden takový zajímavý máme. Bude hlavně o tom, jak se dá vybudovat něco pěkného a fungujícího, když se člověk nevzdává a jde si za svým vysněným cílem. Chybět nebude ani originální vánoční dárek v podobě vymakaného psího hlavolamu Dog Hide and Slide, který už čeká na jednoho z vás.

Znáte Manahu?

Hlavolam pro psa? No, to musíte mít!

Tentokrát bychom vám velmi rádi představili rodinnou firmu Manahu, kterou již někteří z vás možná znají. Pod jejím výstižným názvem se skrývá láska jednoho čtyřnohého sympaťáka a jeho skvělé rodiny. Ale nepředbíhejme! Firma Manahu.cz je na trhu s chovatelskými potřebami od listopadu 2017. Zaměřuje se hlavně na ty majitele, kteří se svými psími parťáky chtějí trávit čas aktivním způsobem a rovněž na všechny, kteří si hrají, cvičí, trénují, sportují nebo třeba jen chodí na společné procházky. Velkou inspirací rodině Manychových se stal jejich báječný pes Hubert, a tak také vznikla jejich společná značka: MANaHU. Řekněte sami, no není to skvělý nápad? A tak se u Manahu.cz setkáte nejen s kvalitní a také pestrou nabídkou zboží, ale především s poctivým přístupem a osobní a milou komunikací (kterou jsme si opravdu užili). Vše, co majitelé nabízejí, mají sami vyzkoušené a ověřené a k tomu rychlost dodání je jen pomyslnou třešničkou na dortu.

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  1. Registrovat se na ecanis.cz (https://www.ecanis.cz/registrace.html)
  2. V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  3. Prostřednictvím facebookového tlačítka přímo v článku jej sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři přátele z řad pejskařů.

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2020, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

 

Adventní kalendář a jak na to?
Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!
Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!

Všimli jste si, že vánoční svátky se kvapem blíží? A my tu pro vás máme absolutní bombu, ...

Adventní kalendář 2020

A o co se hraje?

Manahu.cz pro vás do čtvrtého políčka adventního kalendáře (4. 12. 2020) „ukryla“ hlavolam švédské značky Nina Ottosson s názvem Dog Hide and Slide, a abyste ho mohli hned zkoušet, dostanete navíc ještě jedno balení RAW RAW pamlsků s jehněčími játry. Vše je v celkové hodnotě 918 Kč.

Jak funguje hlavolam Dog Hide and Slide?

Hlavolam pro psa? No, to musíte mít!

Jedná se o promyšlený hlavolam pro středně pokročilé psí řešitele. Tento produkt patří do nové řady hlavolamů švédské designérky a návrhářky Niny Ottoson. Je vyrobený ze speciálního kompozitního materiálu. Jedná se o speciální směs odolného plastu a dřevitých vláken. Oproti dřevu má několik výhod – je odolnější, netříští se tolik, když se pejsek do hlavolamu zakousne, je snazší na údržbu. Navíc je vyroben ve velmi krásné a atraktivní fialové barvě. Více o tomto produktu na https://www.manahu.cz/hlavolam-dog-hide-slide#tb1=2.

Úkolem čtyřnohého řešitele je odstrčení křidélek a posouvání kolíků v drážkách do správné pozice, jinak se totiž k dobrotě nedostane.

Stupeň obtížnosti: 2

Barva: fialová

Materiál: kompozitní – směs dřevitých vláken a odolného plastu

Výrobce: Nina Ottosson

Rozměry: rozměr základní desky je 33x33 cm, na výšku 5 cm

Začínáme trénovat…

Tento hlavolam neobsahuje žádné snímatelné části. Kolíky sloužící k ukrytí pamlsků pejsek pouze posunuje po drážkách v základní desce. Má celkem dva stupně obtížnosti.

  • Pamlsky můžete ukrývat do prohlubní v základní desce a zakrýt je posuvnými křidélky. Úkolem pejska bude čumákem nebo tlapkami odsunout křidélka a dostat se tak k dobrotě.
  • Pro obtížnější úkol se pamlsky vhazují do vrchních otvorů v posuvných kolících. Pejsek bude muset posunout kolík až do místa, kde mu pamlsky vypadnou do prohlubní, a šoupnout kolík ještě zase zpět, aby se k dobrotě dostal.

Zpočátku bude váš čtyřnohý kamarád určitě potřebovat vaši pomoc. Ukažte mu, jak pamlsky najít. Poslední. Po několika málo trénincích uvidíte, že si pejsek bude stále jistější a sám se k pamlskům dostane pomocí čumáku nebo tlapek.

Podívejte se na video, jak si pejsci sami umí s hlavolamem poradit.

 

Nezapomeňte!!!

Zvyšujte obtížnost teprve, až pejsek pochopí základní princip. Pak můžete hlavolam umístit na stoličku, aby musel pracovat pouze čumákem. Tím mu ztížíte manipulaci a prodloužíte zábavu.

Co je třeba vědět?

Hlavolamy Niny Ottoson jsou koncipovány pro trénink přemýšlení pro vašeho pejska. Kontrolujte jeho hru s hlavolamem a užívejte si společně s ním radost z jeho úspěchu. Nenechávejte ho s hlavolamem bez dozoru a dohlédněte na to, aby ho nežvýkal. Jakmile hru ukončíte, hlavolam opláchněte vodou a uschovejte. Bude připraven pro další společnou zábavu.

A to není vše....

Báječná rodinná firma Manahu.cz vám k výhře přidá také jedno balení pamlsků RAW RAW z jehněčích jater. A tak budete moci hlavolam ihned začít používat!

Hlavolam pro psa? No, to musíte mít!

Pamlsky pro psy Raw Raw jsou vyrobeny zcela netradiční metodou, a to sušením mrazem z čerstvého syrového masa. Díky tomu je u pamlsků uchována kvalita masa v raw stavu (odpovídající syrové stravě), vysoký obsah bílkovin, chuť i aroma a nutriční hodnoty. Pamlsky jsou zcela bez glycerinu, konzervantů, barviv a ochucovadel. Výrobce uvádí, že k výrobě tohoto balení pamlsků Raw Raw je použito 350 g syrových jehněčích jater.

Pamlsky RAW RAW byly vyhlášeny vítězným produktem soutěže GRAND PRIX 2017 / veletrh FOR PETS

Cenu do okénka 4. prosince 2020 věnuje firma  Manahu.cz.

E-shop: https://www.manahu.cz/

Instagram: https://www.instagram.com/manahu.cz_sk/

FB: https://www.facebook.com/manahu.cz

Stránka s firemními videi: https://www.manahu.cz/videa 

Stránka s hlavolamy pro psy: https://www.manahu.cz/hlavolamy-pro-psy

Stránka s vlastními firemními produkty (čmuchací koberečky): 

https://www.manahu.cz/cmuchaci-koberecky-pro-psy 

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2020.  Každý den jeden z vás, který splní všechny TŘI výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Držíme vám palce!

 

Foto: 

Kam dál ...