Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

A je to tu!

Dnes 16. srpna vyšlo nové číslo našeho časopisu. A co nám přináší?


A je to tu!
Iveta Panýrková 16.8.2017 1255x Naše stránky

Jako první pro vás máme tentokrát materiál, který nás donutil k zamyšlení. K zamyšlení nad tím, zda jsou všechna rozhodnutí těch nejvyšších orgánů správná. Ano, řeč je o nešťastném rozhodnutí ČKS o zákazu startu psů bPP na VS.

Dále pro vás máme velmi obsáhlý materiál o koliích a šeltiích. Dozvíme se o nich nejen věci odborné, ale také rady, tipy chovatelů a majitelů. O koliích si budeme povídat hned třikrát.

Kolie vs. šeltie

Collie versus sheltie okem majitele

Anketa majitelů

Oni nejsou jen krásní, ale umí…

Představíme vám méně známé, ale krásné a šikovné plemeno kooikerhondje. Jde o psí plemeno, které má snad všechny vlastnosti ideálního psa – je společenské, inteligentní, veselé, aktivní, temperamentní, učenlivé, dobře ovladatelné, mazlivé, citlivé. Je to sportovně založený psík velmi závislý na své rodině, který má rád vodu.

V minulém díle jsme si řekli, že si budeme představovat organizace, které se věnují záchraně psů, a pokusíme se zjistit, jak a co dělají. A nyní jako první si probereme organizaci jmenující se Psí štěstí.

Pokud vás zajímá, jak probíhá Tábor talentované mládeže a jak jej vnímají ti nejdůležitější – tábornice, pak je tato reportáž právě pro vás. Podíváme se na červencový tábor TTM, který se letos poprvé konal v Poličce.

Časopis je ke stažení zdarma na : srpen

 

 

Kam dál ...