Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

A je to tu!

Dnes 16. srpna vyšlo nové číslo našeho časopisu. A co nám přináší?


A je to tu!
Iveta Panýrková 16.8.2017 2074x Naše stránky

Jako první pro vás máme tentokrát materiál, který nás donutil k zamyšlení. K zamyšlení nad tím, zda jsou všechna rozhodnutí těch nejvyšších orgánů správná. Ano, řeč je o nešťastném rozhodnutí ČKS o zákazu startu psů bPP na VS.

Dále pro vás máme velmi obsáhlý materiál o koliích a šeltiích. Dozvíme se o nich nejen věci odborné, ale také rady, tipy chovatelů a majitelů. O koliích si budeme povídat hned třikrát.

Kolie vs. šeltie

Collie versus sheltie okem majitele

Anketa majitelů

Oni nejsou jen krásní, ale umí…

Představíme vám méně známé, ale krásné a šikovné plemeno kooikerhondje. Jde o psí plemeno, které má snad všechny vlastnosti ideálního psa – je společenské, inteligentní, veselé, aktivní, temperamentní, učenlivé, dobře ovladatelné, mazlivé, citlivé. Je to sportovně založený psík velmi závislý na své rodině, který má rád vodu.

V minulém díle jsme si řekli, že si budeme představovat organizace, které se věnují záchraně psů, a pokusíme se zjistit, jak a co dělají. A nyní jako první si probereme organizaci jmenující se Psí štěstí.

Pokud vás zajímá, jak probíhá Tábor talentované mládeže a jak jej vnímají ti nejdůležitější – tábornice, pak je tato reportáž právě pro vás. Podíváme se na červencový tábor TTM, který se letos poprvé konal v Poličce.

Časopis je ke stažení zdarma na : srpen

 

 

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->