Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Nové internetové stránky eCanis.cz

se šestnáctým květnem nevychází pouze další díl našeho měsíčníku, ale vychází i se zcela nový kynologický web pod názvem eCanis magazín. Hm, webové stránky řeknete si, ale…


Nové internetové stránky eCanis.cz
7.5.2017 3129x Naše stránky

Tyto stránky jsou dělané pro všechny pejskaře tak, aby zde postupně našli veškeré potřebné informace okolo psů a také aby se zde i pobavili neb, život je přece i o té zábavě. A co tedy tyto webové stránky přináší?

eMagazín

Pod názvem eMagazín naleznete články nejen z našeho časopisu eCanis, ale i články z aktuálního dění ve světě psů. Pokud rádi čtete, pak je tato stránka určená právě Vám. Vše je přehledně roztříděno do rubrik, dle zaměření. Kromě článků, reportáží, rozhovorů zde naleznete i zábavu v podobě zábavných a vtipných videí, fotografií či příběhů. Naleznete zde i rubriku s názvem Nekrology – zde budeme vkládat oznámení o odchodu Vašich čtyřnohých parťáků.

Seriály

Další rubrikou jsou Seriály. Naši čtenáři je dobře znají. Ale proč listovat v časopisu a hledat jednotlivé díly, když je nyní máte krásně seřazené na jednom místě.

Časopis

Na stránce Časopis máte dokonalý přehled všech námi vydaných čísel měsíčníku ecanis. A aby toho nebylo málo, usnadnili jsme pro Vás přehled a vše dokonale propojili. Při otevření každého čísla, tak naleznete jaké články obsahuje a můžete si je přečíst rovnou online.

Inzerce

Prodáváte či kupujete štěně, psa nebo hledáte vhodného ženicha? Pak Vám stránka inzerce určitě udělá radost. A pokud se Vám pejsek ztratit i pro něj zde máme šanci v podobě inzertní kategorie. A pozor inzerce na eMagazínu je zdarma.

Atlas plemen

Další kategorií je Atlas plemen psů – zde najdete standard u některých plemen i zajímavý popis. Atlas plemen je propojen s časopisem a tak pokud se některé plemeno objeví v časopisu, okamžitě dojde k propojení a při návštěvě atlasu tak budete mít přehled nad články, rozhovory a také inzercí konkrétního plemene. Skvělým příkladem je třeba plemeno australský ovčák. Nejde si nevšimnout, že nám schází fotografie mnoha plemen. A s tím nám můžete pomoci. Pokud doma máte psa, u kterého my nemáme fotografie, pošlete nám ji. Pomůžete tak vytvořit krásný Atlas psů.

Mezi další pěkné funkce, které náš web nabízí je Akce s článkem. Ta Vám umožnuje nejen článek sdílet na Facebooku, ale i vytisknout či okamžitě doporučit známému a přímo z webu článek odeslat. Za nás říkám – naprosto skvělá funkce.

Snažíme se, aby se náš web stal tím, který rádi navštěvujete. Abyste sem chodili proto, že zde vždy naleznete něco nového. Protože se zde něco dozvíte, naučíte, pobavíte a občas i popláčete.

Naši programátoři na webových stránkách stále pracují a vytvářejí pro Vás nové funkce a vychytávky. O všem budete včas informováni.

Zatím mohu prozradit, že připravujeme Kalendář akcí a Katalog chovatelských stanic. Přejeme příjemné čtení a prohlížení. A nedočkavě čekáme na Vaše reakce, poznámky či nápady, které nám zasílejte na již známou emailovou adresu redakce@ecanis.cz.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->