Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Ač se to tak možná zdá, tohle není APRÍL!

Víte, že někde na internetu koluje zpráva, že bychom měli rok 2020 odinstalovat, protože je zavirovaný? Četli jste to také? A asi jste se ani nesmáli, že? Kéž by se to tak opravdu dalo udělat!


Ač se to tak možná zdá, tohle není APRÍL!
1.4.2020 1195x Naše stránky

Když jsem psala březnový úvodník, ani ve snu by mě nenapadlo, že o měsíc později se vše tak moc změní. Jistě, všichni jsme to slyšeli z TV, ale opravdu jsme si to uměli představit? Máme za sebou náročný měsíc a kdo ví, co vše je ještě před námi. Důležité je, že se opět ukazuje, že v nouzi jsme tu všichni přátelé...

Opět si trochu zabilancujeme…

Pokud jde o sportování a výstavy, tak minulý měsíc jsme skoro o všechno přišli. A abychom se v té karanténě nenudili, připravili jsme pro vás mnoho skvělých článků. A začali jsme s vámi také více komunikovat na sociálních sítích. Velice nás potěšila i vaše reakce na formulář chatu přímo na webu eCanis. Opravdu se snažíme vám všem pilně a rychle odpovídat. A rovněž vám všem děkujeme za zajímavé náměty a dotazy, které nám denně píšete.

Který článek byl tím „nej“?

Ač se to tak možná zdá, tohle není APRÍL!

A protože má tento měsíc jednatřicet dní, tak na vás čekalo i jednatřicet článků. Nejčtenějším z nich se stal další díl z veterinární poradny, a to tentokrát na téma „Může se pes nakazit koronavirem?“. Počet zobrazení se vyšplhal na více jak 4000 a vy si jej můžete znovu připomenout ZDE.

Druhý nejčtenější článek měsíce patří do poměrně nové rubriky „Legendy československé kynologie“ a věnovali jsme se v něm Vladimíru Kuchtovi (ZDE). Za sebe se přiznávám, že mi to udělalo opravdu velkou radost, protože pana Kuchtu znám osobně od svých dětských let.

Novinek bude celkem dost!

S australskou kelpií jsme se sice rozloučili, ale i přesto nás v dubnu čeká ještě jeden rozhovor, který se nám už prostě nikam nevešel. A věřte, že je opravdu na co se těšit. A s novým měsícem přichází i čas na „střídání stráží“. Tentokrát nám bude dělat milou společnost peruánský naháč, jehož portrét pro nás připravila Ivana Růžičková. Věříme, že i toto plemeno najde své příznivce mezi našimi čtenáři. A samozřejmě vám představíme i jedno méně známé plemeno, spustíme nový seriál o mantrailingu a přibývat budou také články do nové rubriky SKRZNASKRZ. Nachystané máme i vtipné kvízy a pak ještě jedno další velké překvapení!

Co jinak přinese duben?

Těžko říct! Soutěže, zkoušky, výstavy a další akce to zcela jistě nebudou a zřejmě bude v poněkud přeneseném významu platit i rčení: „Duben, ještě tam budem!“ Věřte však, že nic není tak důležité, jako zdraví naše a našich blízkých, a tak to jistě vydržíme. A aby to čekání na „zázrak“ bylo příjemnější, budeme pro vás i nadále připravovat další skvělé články, rozhovory, seriály, poradny a také soutěže. A aby vám vskutku nic neuniklo, nezapomeňte nás i nadále sledovat a také sdílet!

Přijďte za námi i na Instagram!!!

Přátelé, pozor! Jdeme s dobou, a tudíž jsme „oprášili“ i asi již před rokem zřízený Instagram a začínáme pravidelně fungovat i tam. Tudíž, chcete-li být v centru dění, a aby vám neunikla žádná novinka, článek, soutěž či jiná zajímavost, rozhodně nás začněte sledovat nejen na Facebooku, ale i na této platformě! Najdete nás tam jako @ecanis_media! Budeme se na vás těšit!

Pejskaři, spojme se...

Přátelé pejskaři, věřím, že to společně dáme... Spojme tedy síly, a pokud patříte k těm, kteří jakkoliv v této těžké době pomáhají, napište nám o tom. Každý  činí tak, jak mu možnosti dovolí. Chtěli byste se zapojit například do venčení pejsků? Dejte nám o tom vědět na redakce@ecanis.cz a my vás zařadíme do databáze, díky níž si pak na mapě potřebný člověk najde pomoc. A protože každý přikládá ruku k dílu tak, jak může, i velké firmy, jako jsou Gappay, ManMat či HST, šijí pro ostatní roušky. A co vy...?

 

Krásný a snad již lepší duben přeji!

 

Za redakci eCanis
Iveta Panýrková
Panyrkova@ecanis.cz
redakce@ecanis.cz

Kam dál ...