Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Znáte přírodní směsi Super Shakers?

S novým rokem je tu pro vás i nová soutěž opět ve spolupráci s e-shopem V Boudě! Těšíte se? To je dobře, protože pro vás máme opět pecku!


Znáte přírodní směsi Super Shakers?
red. 4.1.2021 4341x Soutěže na eCanis

Přírodní směsi Super Shakers jsou vyrobené ve Velké Británii a mají poměrně široké spektrum využití. Rozhodně tedy stojí za to seznámit se se vším, kde mohou našim čtyřnohým kamarádům pomoci. Co byste řekli třeba tomu, že existuje přípravek, který dokáže neutralizovat psí moč tak, že pak neničí zahrádku? A to není vše…

Pod názvem Super Shakers si lze na první dobrou představit opravdu cokoliv. Co je to tedy vůbec za výrobek?

SuperNature Super Shakers je řada pěti lahodných výživných látek a látek pro zlepšení života pro psy a kočky. Funguje a vypadá jako klasická kořenka. Posypáním denní dávky je každé jídlo (mokré, suché, čerstvé nebo syrové) ještě lepší a chutnější.

Takže je to vlastně sypká směs a jak se přesně používá?

Znáte přírodní směsi Super Shakers?

Ano, jedná se o sypkou směs. Po sundání víčka se podobně jako u kořenek objeví předem vyražené dírky, odkud se směs sype. Ať už máte pejska na granulích, na BARFu, či mu vyvařujete, směsí lze posypat cokoliv, co má váš chlupáč v misce.

A ještě jednu vychytávku Super Shaker nabízí. Když se totiž smíchá sypká směs s vodou, vznikne z toho lahodná pasta, která se dá použít na všechny typy lízacích antistresových podložek, např. na podložky LickiMat.

E-shop V Boudě nabízí však vícero druhů Super Shakers, které konkrétně a kdy je vhodné po tom či onom sáhnout?

Znáte přírodní směsi Super Shakers?

Druhů je celkem pět, a konkrétněji:

Super Shaker Healthy Teeth je směs s organickým kokosem a organickými mořskými řasami, známými jako „přírodní zubní kartáček“, který pomáhá udržovat zdraví zubů a dásní. Přidává rozmanitost jídlu a podporuje zdravé mikroby a navíc doplňuje jídlo základními živinami.

Super Shaker Super Skin je směs se lněným semínkem, kokosem a pivovarskými kvasnicemi, které pomáhají udržovat zdravou, lesklou kůži a srst.

Super Shaker Imunita obsahuje směs Superfood s organickými kurkumy a čistými nukleotidy, která pomáhá udržovat zdravý imunitní systém. Je plná čistých nukleotidů, antioxidantů, živin, probiotik, vitamínů a minerálů.

Super Shaker super RAW je směsí Superfood s inovativními organickými přísadami, jako jsou konopí, Mac a Moring. Je plná čistých nukleotidů, antioxidantů, živin, prebiotik, vitamínů a minerálů.

A poslední v nabídce je Super Shaker Lawn pro ochranu trávníku, kde obsažené přísady pomáhají redukovat hnědé skvrny na trávníku způsobené psí močí. Tato poslední varianta velmi nadchla pejskaře muže, kteří mají rádi bez ohledu na psí smečku krásně udržovaný trávník, ale samozřejmě i paničky zahrádkářky.

Znáte přírodní směsi Super Shakers?

Mohou tyto směsi používat třeba i štěňátka, březí a kojící fenky nebo staří a nemocní psi?

Jediné omezení, které jsme od výrobce zaznamenali, je to, že by přípravek neměli používat dalmatini a psi, kteří užívající imunosupresivní léky.

Jedná se o přírodní produkt. Má tedy nějaké specifické požadavky na skladování a jak je to s přibližnou dobou expirace?

Co se týče skladování, tak zde platí klasika – hlavně sucho, aby směs nenavlhla! Expirace je cca rok od data výroby.

 

O CO SE HRAJE?

Výherce získá směs Super Shaker Lawn pro svého psa, který může využít buď sám pro sebe, nebo ho někomu ze svých blízkých nechat zaslat jako dárek.

 

Dá se Super Shaker podávat i jiným zvířatům?

Ano, určitě neprohloupíte, když posypete stravu i kočičce.

A na závěr mi prozraďte, na co se může těšit výherce této soutěže?

Právě o tu již zmíněnou směs, která chrání naše trávníky, tedy o Super Shaker Lawn budeme v lednu soutěžit, ať má výherce na jaře krásnou travičku na zahrádce!

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

1. Dej like facebookové stránce eCanis (https://www.facebook.com/psicasopis) včetně tohoto příspěvku a stránce Bouda (https://www.facebook.com/vboude/)
2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a shop_v_boude.
2. Dej like tomuto příspěvku.
3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěží se pouze pod originál příspěvkem na https://www.facebook.com/psicasopis nebo na Instagramu ecanis_media!!!

 

Znáte přírodní směsi Super Shakers?

Soutěž trvá do 31. ledna 2021, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání výhry přímo k vám.

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

Foto: archiv Míši Husákové a Aničky Zatloukalové, Markéta Sousedíková

www.ecanis.cz

www.vboude.cz

Kam dál ...