Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Velká silvestrovská a novoroční soutěž

A my vám toho Silvestra a nový rok prostě zpestříme! Chcete? Tak neváhejte a přečtěte si podrobnosti o naší soutěži, ale hlavně se, přátelé, nezapomeňte zúčastnit!


Velká silvestrovská a novoroční soutěž
red. 31.12.2020 585x Soutěže na eCanis

O domácí psí pekárně Zolly Dog Bakery jsme na stránkách našeho magazínu již psali, a že jsme se u toho sami olizovali až za ušima. Co výrobek, to originál, který nejenže lahodí oku, ale i mlsným jazýčkům čtyřnohých strávníků. A právě ve spolupráci s touto úžasnou firmou jsme si pro vás nyní připravili soutěž nejen o něco na zub.

Paní Páleníčková, od našeho prvního rozhovoru uběhlo již více než rok a půl. Co se za tu dobu ve vaší úžasné firmě změnilo a jak jste rozšířili dosavadní sortiment dobrot pro psy?

Vzhledem k tomu, že jsme malá rodinná firma, těch změn zas tak není mnoho. Na větší změny se naši zákazníci mohou těšit v příštím roce.

Pokud vám unikl již zmiňovaný rozhovor, můžete si ho připomenout zde:
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů…
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů…

Věděli jste, že i váš čtyřnohý kamarád může zdravě mlsat? Dokonce se nemusíte bát ...

8.4.2019Ostatní rozhovoryZdravá výživa

V jakém objemu nyní přibližně pečete a dodáváte pořád i do některých kamenných prodejen?

V současnosti pečeme pro zakázky velkoobchodů, pro jednotlivce a v neposlední řadě také pro náš e-shop (https://www.zollydogbakery.cz).

Líbí se mi, že Zolly Dog Bakery začalo spolupracovat s chráněnou dílnou a pomáhá tak potřebným lidem. Co vás k tomuto kroku vedlo a jak to celé vlastně funguje?

Vzhledem k objemu zakázek v posledních měsících jsme se domluvili na spolupráci s chráněnou dílnou Fokus v Třebíči. Chceme takto pomoci v této nelehké době lidem, kteří těžko shánějí pracovní uplatnění.

Pojďme se ale nyní zaměřit na vaši speciální nabídku k nejrůznějším příležitostem. Pro majitele psů připravujete třeba vánoční cukroví, velikonoční dobroty nebo narozeninové dorty. Mohla byste nám tedy prozradit, co konkrétně takové balíčky obsahují?

Velká silvestrovská a novoroční soutěž

Snažíme se jednotlivé balení dobrůtek vždy koncipovat k jednotlivým svátkům. Třeba pro vánoční svátky jsme připravili „Vánoční cukroví pro pejsky“. Tento balíček obsahuje pět druhů psích pamlsků (krůta, špenát se slaninou, drůbeží játra, batáta a banán se skořicí) ve tvaru tradičních vánočních cukroví. Obdobně připravujeme takovéto sety i na Velikonoce, na svatého Valentýna apod. Výherce Silvestrovské soutěže si bude moci vybrat buď dort dle vlastního výběru, nebo výběr pěti 100 g balení našich sušenek. Všechny naše výrobky neobsahují konzervanty, proto naše lahůdky a dorty vydrží tři až čtyři dny v chladu. Naopak naše sušenky mají trvanlivost tři měsíce v suchu při pokojové teplotě.

Kromě spousty pochoutek do psí tlamičky nabízíte také unikátní kosmetiku, hračky a různé další módní doplňky. Seznámila byste nás tedy blíže i s těmito výrobky?             

Velká silvestrovská a novoroční soutěž

Byť jsme rodinné psí pekařství, tak jsme začali nabízet psí hračky od firmy Pet P.L.A.Y, a to z několika důvodů – plnivo hračky je vyrobeno ze stoprocentně recyklovaných plastových lahví, jsou ručně vyráběné, splňují přísné kvalitativní normy dětských výrobků a lze je prát v pračce. K těmto skvělým hračkám jsme v poslední době začali distribuovat kosmetiku od firmy Natural Dog Company. Tato kosmetika je rovněž ze sta procent přírodních surovin a opravdu pejskům skvěle pomáhá. Nabízíme balzámy na čumáček, vrásky a tlapky a také ochranné vosky na tlapky.

Vylosovaný výherce od vás získá silvestrovský balíček dobrot a k tomu navíc i pěknou hračku. Která konkrétně to bude?

Ano, výherce od nás jako bonus dostane hračku od firmy Pet P.L.A.Y. Víc ale nyní neprozradím, protože to bude překvapení po domluvě…

Chystáte v horizontu následujících měsíců pro své zákazníky zase nějaké novinky, na které se mohou už nyní těšit?

Co se týče našeho sortimentu, chystáme novinky neustále, ale tou největší je to, že v jarních měsících připravujeme opětovné otevření našeho „show roomu“ a také by se konečně mohla rozjet naše první „pojízdná prodejna“.

Velká silvestrovská a novoroční soutěž

A co byste na závěr popřála našim čtenářům a jejich čtyřnohým kamarádům do nového roku 2021?

Přeji všem páníčkům a jejich pejskům v novém roce 2021 zejména hodně zdraví, a aby všichni měli to, co si přejí. A hlavně našim čtyřnohým miláčkům, aby měli hodné páníčky, plnou misku a teplý domov!

O CO SE HRAJE?

Výherce získá dort dle svého vlastního výběru nebo pět 100g balíčků sušenek a k tomu navíc ještě hračku od firmy Pet P.L.A.Y., vše může využít buď sám pro sebe, nebo výhru nechat někomu ze svých blízkých zaslat jako dárek.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

  1. Dej like facebookové stránce eCanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) včetně tohoto příspěvku a stránce Zolly Dog Bakery (https://www.facebook.com/ZollyDogBakery)
    2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
    3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

  1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a zolly_dog_bakery.
    2. Dej like tomuto příspěvku.
    3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá od 31. prosince 2020 do 3. ledna 2021, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání výhry přímo k vám.

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

Foto: archiv Yvety Páleníčkové

 

www.ecanis.cz

https://www.zollydogbakery.cz/

Kam dál ...