Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Obdarujte svou drahou polovičku něčím kouzelným!

Prosinec, poslední měsíc v roce je teprve na svém začátku. Všichni jsme v jednom kole v tom klasickém předvánočním shonu. Známe to, honíme se, aby to vše za jeden večer bylo pryč. My v redakci se společně s našimi partnery snažíme vám tento každoroční „kolotoč“ trochu zpříjemnit a to znamená, že tu pro vás máme další překvapení. Co se tedy skrývá za třetím okénkem Adventního kalendáře?


Obdarujte svou drahou polovičku něčím kouzelným!
red 4.12.2023 8781x Adventní kalendář 2023

Přemýšlíte nad tím, čím obdarovat svou drahou polovičku, která tak moc miluje psy a tradiční nápady už došly nebo byste se opakoval? Máme pro vás bezva tip na originální vánoční dárek, se kterým rozhodně zabodujete. Co byste řekli na nádherný ručně vyrobený šperk s motivem vašeho oblíbeného plemene? Vyrobený je ze stříbra, a hlavně s láskou. Pojďte se seznámit s jedním nevšedním zlatnictvím, které vás se svou nabídkou jistě mile překvapí.

Ve dvou se to lépe táhne…

Obdarujte svou drahou polovičku něčím kouzelným!

Možná se vám bude zdát, že jsme vás v úvodu článku trochu mystifikovali. Hovořili jsme o jednom zlatnictví, ale ona jsou vlastně dvě. Za vším stojí manželský pár paní Jaroslava a Roman Hanyšovi. První z nich patří panu Romanovi a zabývá se výrobou šperků vlastní výroby. Druhé zlatnictví, jak již sám název napovídá, Silver Paws / Stříbrné Tlapky. se věnuje výrobě a prodeji stříbrných šperků s motivy psů a je pod vedením sympatické paní Jaroslavy.

Obdarujte svou drahou polovičku něčím kouzelným!

Nádherný šperk si pochopitelně můžete objednat přes přehledný firemní e-shop, kde si pohodlně vyberete nejen konkrétní druh, ale také plemeno psa. Šperky si můžete zvolit čisté stříbrné nebo s kamínky. A pánové pozor – co teprve zásnubní prsten s psím motivem? To hned tak nějaká dáma nedostane, nemyslíte?

Seznamte se se Silver paws

Obdarujte svou drahou polovičku něčím kouzelným!

Jak jsme již nastínili, tak za veškerou tou nádherou stojí manželé Hanyšovi. Ovšem ten původní příběh, jak vzniklo zlatnictví Silver Paws / Stříbrné Tlapky, je úplně jiný. Dovolte nám ho nyní převyprávět, protože příběhy prostě k Vánocům patří. Přiblížit vám stejný příběh již potřetí není úplně snadné, ale my se toho nebojíme. Voní. Vzpomínáte si na to, jak se říká „za vším hledej ženu nebo psa“? V tomto případě za tím stojí obojí – žena i pes. Paní Hanyšová je majitelkou dvou krásných psích kluků plemene papillon. A když si své psí kamarády pořídila, tak hledala vše, co se jich byť i jen trochu málo týkalo. A protože je její manžel vyučeným zlatníkem a klenotníkem, který měl vlastní dílnu, tak jej paní Jaroslava požádala, zda by pro ni nevyrobil šperk s papillonky. A bylo to! Krásný přívěsek se zalíbil i ostatním pejskařům, kteří chtěli mít podobný a tak se výroba originálních psích šperků začala rychle rozjíždět. Co říkáte? Není to nádherný příběh?

Není nad originální ručně vyrobený šperk s tradicí a krásou!

Záruka nejen krásy, ale především kvality

Obdarujte svou drahou polovičku něčím kouzelným!

Všechny šperky u Silver Paws / Stříbrné Tlapky. jsou vyrobeny z materiálů té nejvyšší kvality a stejně tak i drahé kameny, které jsou do některých z nich zasazovány. Materiály použité k výrobě šperků jsou samozřejmě s certifikátem kvality. Jde o poctivou ruční práci, o žádné sériové výrobě zde nemůže být ani řeč. Vše je vyrobeno s láskou a pílí. Je obdivuhodné, že je každý kousek vyrobený ručně a přesto je tak dokonalý. A k tomu všemu velký výběr. U Silver Paws / Stříbrné Tlapky. nenajdete pouze pejskařské šperky, ale na své si přijdou i majitelé jiných domácích mazlíčků či oblíbených živočišných druhů. Patří vaše srdce například kočičce, koníkovi, motýlům, či jinému volně žijícímu zvířeti? Osobně nás velmi zaujaly šperky plemen s barevnými obojky s kamínky. To je tak nádherné, že to člověk prostě musí mít doma za každou cenu. Podívejte se a nakonec uvidíte sami.

O co se hraje?

Cenu do třetího okénka našeho Adventního kalendáře věnuje zlatnictví Silver Paws / Stříbrné Tlapky. Šťastný výherce získá přívěsek v hodnotě 970 Kč dle svého vlastního výběru z firemního e-shopu.

Kontakty:

www.silver-paws.com

info@silver-paws.com

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2023, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2023.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

V případě, že si výherce nevyzvedne výhru do 30 dní od kontaktování, cena propadá!

Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!
Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!

Neuvěřitelné, jak ten čas letí. Opět nám na dveře klepe prosinec a s ním i ...

15.11.2023Adventní kalendář 2023

Red.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->