Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Začínáme barfovat – Vyvážené komplety

Pořád vám na trhu chybí kvalitní a opravdu po všech stránkách vyvážené krmné směsi, které byste mohli využít třeba na cestách? Efektivní řešení vám nabízí rodinná firma Maso od Ámose. Tak dobrou chuť, hafani!


Začínáme barfovat – Vyvážené komplety
Kristýna Koubová 26.12.2018 1921x BARF

Dotaz: Každý, kdo svému psu míchá sám krmné dávky, se občas dostane do situace, že nestíhá, dává psa někam na hlídání nebo s ním třeba někde cestuje a hodil by se mu již profesionálně namíchaný komplet. Firma Maso od Ámose takové vyvážené komplety dodává a my bychom s nimi rádi seznámili naše čtenáře. 

Není komplet jako komplet

Naše Best Balance (BB) řada kompletů je originálem, na nějž jsme neskutečně pyšní. Jak už název napovídá, jde o opravdu vyváženou krmnou dávku, kde najdete vše ve správném poměru pro danou věkovou skupinu. Tím nemyslím oblíbený nesmysl, kdy ve více méně nahodilém poměru spleskáte dohromady maso a rostlinstvo a dáte tomu název „komplet“, „menu“, či něco obdobného. Sestavit korektní krmnou dávku, která má v sobě vše, co váš čtvernožec potřebuje, vyžaduje informace, trpělivost a zkušenosti. To my naštěstí máme v osobě naší výživářky Pavlíny, která je certifikovaným výživářem (tedy majitelkou opravdového certifikátu z vysoké školy, ne z rychlokurzu někde na netu) a nelenila si vytvořit vlastní počítačový program, s jehož pomocí BB sestavuje.

Sestavit korektní krmnou dávku, která má v sobě vše, co váš čtvernožec potřebuje, vyžaduje informace, trpělivost a zkušenosti!

Testujeme další varianty

Zatím máme na trhu komplety pro štěňata a dospělé, ale už se testují další pro starší generaci a psy v zátěži – jen kdyby měl den trochu více hodin.  Občas se nás lidé ptají, proč jsme se do BB pustili, vždyť „vyvážená“ strava už tu je v podobě granulí a konzerv. Chtěli jsme prostě vyjít vstříc zákazníkům, kteří mají prostý strach, že nezvládnou krmit masem, přestože by to chtěli zkusit, klientům, kteří potřebují odjet na delší dobu a ulehčit si práci na cestách nebo hlídacím lidičkám starajícím se o jejich miláčky. Mezi stabilní zákazníky patří také lidé, kteří bojují s časem kvůli práci a každá minuta je pro ně k nezaplacení. 

Držky, které nesmrdí

V nabídce máme i klasické směsi masa se zeleninou, nebo mezi zákazníky velmi oblíbený Amosův mls obsahující i neprané držky smíchané s červenou řepou, která elegantně zakryje i jejich nevábnou vůni. I tyto balíčky dokáží usnadnit práci a pesanům chutnají, přesto se nejedná o skutečné komplety, které lze dlouhodobě krmit beze změn.

Začínáme barfovat – Vyvážené komplety

Foto: archiv Kristýny Koubové, Michaela Weidnerová
http://www.masoamos.cz

Zajímalo by vás něco týkající se přirozené syrové stravy psů?
Neváhejte nám svůj dotaz napsat na redakce@ecanis.cz!
Budeme se těšit.

Kam dál ...