Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Za vším hledej ženy…

Předposlední okénko našeho letošního Adventního kalendáře si můžete otevřít právě teď. Najdete za ním něco velmi speciálního třeba pro zdraví, pro zábavu, pro každodenní potřebu, anebo také ještě úplně něco jiného. A pokud se s tímto projektem blíže seznámíte a zajdete třeba občas na nákup, podpoříte tím dobrou věc. Dnes ale můžete soutěžit a udělat radost sobě nebo někomu blízkému. Tak směle do toho!


Za vším hledej ženy…
red 23.12.2023 5621x Adventní kalendář 2023

Říká se, že když je více žen pohromadě, není to úplně dobře. My ženy si prostě umíme, jak se říká, i dobře vjet do vlasů. To ale neplatí v případě trojice, která „vládne“ e-shopu chlupaci.cz. Za vším tím tedy stojí tři dámy – Martina, Květa a Alice. A i když jsou každá tak trochu z jiného těsta, jedno je přeci jen spojuje, tedy kromě přátelství. A to je láska ke všemu čtyřnohému. Pomáhají totiž nejen psům a kočičkám, ale i dalším potřebným zvířátkům. A to se cení.

Příběh tří sudiček

Za vším hledej ženy…

Velký podíl na celém projektu www.chlupaci.cz má také fenka Bublina. Byla to právě ona, která stála za zrozením celého e-shopu. Čubince bohužel selhávaly ledviny a játra, prodělala také mrtvičku a bylo velice těžké pro ni sehnat vhodné pamlsky. Holky si také povšimly, že nejsou jediné, které řeší takové problémy u psů a koček a marně shánějí dobroty pro své malé zvířecí pacienty nebo stařečky, a že je takových majitelů opravdu spousty. A tak vznikl nápad na e-shop Chlupáči.cz – místo, které by se zaměřovalo právě na seniory a zvířecí parťáky s podlomeným zdravím. No, není to úžasný nápad?

Něco málo o Bublině…

Za vším hledej ženy…

Bublina byla fenka křížence, kterou si Martina před lety vyhlídla v útulku. Ze zlomené psí duše se během pár měsíců stalo hravé třeštiprdlo, které rádo zapomnělo, že už patří mezi seniory. Na sedm let se holky staly nerozlučnou dvojkou doma, v práci i na cestách. I ve vysokém věku se Bublina naučila spoustu psích triků a dovedností. Jedinou, kterou úspěšně ignorovala, bylo hledání hub. Spuštění e-shopu se bohužel nedočkala, nečekaně odešla pár týdnů před jeho dokončením. Navždycky ale zůstane jeho inspirací a patronkou.

Projekt chlupaci.cz se zaměřuje především na pomoc zdravým i nemocným chlupáčům!

Pomoc na prvním místě

Na tomto webu se především zaměřují na pomoc zdravým i nemocným chlupáčům. Myslí se zde na psí a kočičí staroušky. Martina, Květa a Alice se především snaží vracet přírodu do mističek i pelíšků svých zvířecích svěřenců.  A to vše ruku v ruce s českými bylinkáři, švadlenkami a řemeslníky.

Co v e-shopu najdete?

Za vším hledej ženy…

Když si pozorně prohlédneme nabízený sortiment, jistě si všimneme, že nejvíce toho najdeme pro psy, kočky, hlodavce, ptáky a také dvojnožce (to budeme asi my). Vše je přehledně členěno a není tedy nic jednoduššího než si zvolit příslušný živočišný druh a pak už máte na výběr z celé řady zajímavých produktů. Najdete tu téměř vše od krmiv přes pamlsky, misky, pamlskovníky hračky až po obojky a další výrobky. Děvčata tady také garantují, že veškeré zboží, které mají na svém e-shopu, mají také vyzkoušené a tak si stojí za jejich kvalitou. Číselná. To je přístup, kterého si velmi ceníme.

Co nás oslovilo?

Za vším hledej ženy…

Je toho více. Určitě je však dobré vědět, že produkty, které si pro svého seniora vyberete, jsou zdravé a nezávadné. Jejich nákupem mnohdy podpoříte drobné výrobce, jako jsou třeba švadlenky z chráněné dílny. A to si myslíme, že je moc fajn. Velmi se nám líbí například Kost na rozmarýnu. Jde o originální hračku, která je vyrobena z přírodní režné látky a opravdu krásně voní rozmarýnem. Vznikla díky šikovným rukám klientů chráněné dílny Bona, takže její koupí nejen potěšíte svého chlupáče, ale také přispějete na dobrou věc. Kost je stoprocentní ruční práce lidí, kteří pro pejsky šijí s láskou a úžasnou pečlivostí. A takhle bychom mohli jít produkt po produktu. E-shop je jimi doslova nabitý. Každá věc má nějaký příběh a účel. Nejde tedy o úplně typický mazlíčkovský obchod, ale o obchod, kde se nabízejí kvalitní věci pro malé a velké chlupáče, které jim pomohou ke spokojenému a především zdravému životu.

Psí ošetřovna…

Za vším hledej ženy…

Udělali byste velkou chybu, kdybyste na webu zapomněli navštívit speciální přírodní ošetřovnu. Až uvidíte, co vše si pro své milované zvířátko můžete pořídit, budete doslova valit oči. Vše jde opět ruku v ruce s českými bylinkáři, kteří pomáhají silou přírody nemocným chlupáčům. Najdete zde oleje, balzámy nebo konopné tinktury, přípravky proti alergiím, na imunitu, na srst, na střeva, na zuby a také něco proti vnějším parazitům. A to není zdaleka vše. To musíte prostě sami vidět. A pokud byste si náhodou nevěděli rady, klidně holkám napište, velmi rády a ochotně vám poradí.

A o co se hraje?

Cenu do třiadvacátého okénka Adventního kalendáře věnuje speciální e-shop chlupaci.cz, který opravdu pomáhá. Jeden šťastný výherce se může těšit na dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup dle svého vlastního výběru.

Kontakt:

https://www.chlupaci.cz/

Tel. 731 541 408

E-mail: napiste@chlupaci.cz

Pravidla soutěže:           

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2023, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2023.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

V případě, že si výherce nevyzvedne výhru do 30 dní od kontaktování, cena propadá!

Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!
Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!

Neuvěřitelné, jak ten čas letí. Opět nám na dveře klepe prosinec a s ním i ...

15.11.2023Adventní kalendář 2023

Red.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->