Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Kouzelný balíček od Ježíška

A jedeme dál! Každý rok se naše redakce zapojuje do této oblíbené soutěže a vždy moc rádi někoho z vás obdarujeme. Letos tomu samozřejmě nebude jinak. Chtěli byste, aby vám naše šéfredaktorka přijela domů udělat vánoční úklid? Nebo by vás potěšil balíček cukroví od naší korektorky, či byste ocenili spíš hodinového manžela v podání našeho IT speciality? Ale vážně…Jste zvědaví, co se tedy nakonec skrývá za kouzelnými okenicemi okénka číslo dva? Stačí je jen otevřít…


Kouzelný balíček od Ježíška
red 2.12.2023 16528x Adventní kalendář 2023

Již čtvrtou sezonu vás seznamujeme s různými firmami, podnikateli a s jejich úžasným zbožím, výrobky, pochutinami, krmením pro psy, či službami. Naši redakci asi není třeba nikterak dlouze a možná vůbec představovat, vždyť Iveta, Míša, Naďka, Simča, Kačka a Michal jsou tu pro vás prakticky 24/7. A to neznamená nic jiného, než že tentokrát nadělujeme my…

Trocha nostalgie…

Kouzelný balíček od Ježíška

Někdo z nás miluje malé psy, jiný ty velké a další dá přednost chlupáčovi před naháčem. Všichni máme ale jeden (nebo více) a ten samý společný bod zájmu, a tím je náš skvělý čtyřnohý parťák, který je nám vždy oddaným přítelem a který nás miluje za všech okolností a bez výhrad. Je mu jedno, co máme právě na sobě, jakou máme zrovna náladu nebo jestli jsme pro něj udělali to nejlepší, co jsme mohli. On je tu pro nás a my bychom měli být zase na oplátku na světě pro něj. Je to to krásné, co na té naší pejskařině je. A proto bychom se měli zamyslet nejen nad tím, jak se chováme ke svým psům, ale také nad tím, jak se chováme jeden k druhému a trochu ubrat na našich ambicích a začít si užívat společný život. A na to je ten adventní čas úplně ideální, nemyslíte?

Znáte nás? My věříme, že ano, a to dobře!

Kouzelný balíček od Ježíška

Jsme moderní kynologický a navzájem provázaný internetový portál, v současné době největší svého druhu v Čechách i na Slovensku. Mimo jiné u nás najdete databázi plemen, výkladový kynologický slovník, či řadu odborných článků, rozhovorů, poraden, seriálů, anket nebo soutěží z pejskařského prostředí. Zazvoní. Zprostředkováváme rovněž online přenosy z akcí a natáčíme vlastní podcasty. Od roku 2022 jsme se stali mediálními partnery Českomoravské kynologické unie. Celkově cílíme na širokou laickou i odbornou kynologickou veřejnost. Pravidlem je, že zveřejňujeme minimálně jeden nový článek denně. Vzhledem k tomu, že je náš magazín přístupný zdarma, zaznamenáváme vysokou a stále stoupající čtenost, což nás velmi těší.

A překvapení bude!

Kouzelný balíček od Ježíška

Moc si ceníme toho, že jste tu už sedm let s námi a rozhodli jsme vás odměnit malým dárkem přímo od nás, který vás bude v novém roce provázet každým dnem a na každém kroku. Rozhodli jsme se sestavit malý balíček, který určitě využijete nejen při svých procházkách se psem. Najdete v něm krásný ručně šitý pamlskovník, klíčenku, pytlíček na bobíky, obal na očkovací průkaz a něco dobrého pro vašeho čtyřnohého miláčka. Věříme, že jednomu z vás udělá velkou radost.

A o co se hraje?

Cenu do druhého okénka našeho Adventního kalendáře věnujeme my sami, tedy firma eCanis media, s. r. o. Šťastný výherce získá kynologický balíček pod naší značkou, a to v celkové hodnotě 1000 Kč.

Kontakty:

www.ecanis.cz

www.facebook.com/psicasopis

www.instagram.com/ecanis_media

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

 

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2023, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2023.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

V případě, že si výherce nevyzvedne výhru do 30 dní od kontaktování, cena propadá!

Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!
Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!

Neuvěřitelné, jak ten čas letí. Opět nám na dveře klepe prosinec a s ním i ...

15.11.2023Adventní kalendář 2023

Red.

Foto: archiv redakce

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->