Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Velká soutěž o HAFBO online kurz! - UKONČENO!

Také už se se psem doma nudíte a chtěli byste nejen jeho, ale i sebe nějak efektivně zabavit a procvičit tělo i mozek? Tak právě pro vás je určený tento zbrusu nový online kurz! A u nás si můžete o účast dokonce i zasoutěžit!


Velká soutěž o HAFBO online kurz! - UKONČENO!

O pražském kynologickém areálu HAF BEZ OBAV a jejich rodinném hotýlku pro psy jsme už na našich stránkách psali a také již nějakou dobu navzájem spolupracujeme. Tato parta nadšenců však kromě prvotřídní péče o hlídané pejsky nabízí i celou řadu nejrůznějších kynologických aktivit, sportů nebo individuálních lekcí. V této nelehké době ale veškeré lekce odpadly, a tak nezbývá nic jiného než majitelům psů nabídnout trénink a zábavu alespoň formou online kurzu. A že to mají Pavla Gašpárková a Lucka Růžičková opravdu promyšlené, se nakonec můžete přesvědčit sami…

Pavlo, vy jste se v HAFBO rozhodli uspořádat pro své klienty, ale i ostatní pejskaře podzimní online kurz. Prozraď nám tedy v kostce, o čem to celé bude?

Jedná se o kurz, který začíná už 18. listopadu a potrvá osm týdnů, kdy během každého týdne dostanou frekventanti úkoly, které budou plnit. Začátečníci se nemusí bát, ke každému cviku budou mít podrobné informace a v případě potřeby se můžou kdykoli obracet na instruktory o radu.

Úkoly budou ze tří oblastí:

 1. Socializace
 2. Sportovní přípravka
 3. Procházky

Z každé oblasti dostanou vždy jeden úkol. Na týden je tedy budou čekat vždy tři úkoly. Kromě úkolů budou plnit i výzvy na procházkách a přenášet získané dovednosti do praxe. Splněný úkol má tým tehdy, pokud nahraje výsledný cvik na video a odešle ho do uzavřené facebookové skupiny, která bude vytvořena pouze pro účastníky kurzu. Všechny splněné úkoly budou bodovány, a na konci kurzu budou první tři týmy s nejvyšším počtem bodů navíc oceněny. Během kurzu budou na frekventanty čekat i bonusové úkoly.

Pro koho je tento kurz prioritně určený?

Kurz je primárně určený pro mladé pejsky, či pejsky začínající s výcvikem. Dále také pro všechny, kteří chtějí se svým čtyřnohým kamarádem oproti klasické poslušnosti zabrousit i do jiných odvětví psího tréninku nebo třeba jen chtějí pravidelným cvičením posílit vzájemný vztah a zabavit se v zimních měsících.

Rádi byste se tohoto báječného online kurzu zúčastnili, i když třeba nevyhrajete? Bližší podrobnosti naleznete zde: https://www.facebook.com/events/356969558695395 a hlásit se můžete přes tento formulář https://forms.gle/MHruKjrdTBRstqraA. Přejeme příjemnou zábavu!

Úkoly se tedy budou plnit ze tří různých oblastí činnosti se psem. Mohla bys pro bližší představu z každé z nich uvést nějaký příklad?

První oblastí je socializace – poměrně široký pojem, kdy aktuálně nemůžeme pracovat s dalšími pejsky, ale správně socializovaný pes by toho měl umět mnoho.
Jako příklad můžeme uvést například klidný průchod okolo plotu, za kterým štěká pes.

Druhou oblastí je sportovní přípravka – zde se zaměříme např. na přivolávačské hry (zábavnou formou upevňujeme přivolání a spolupráci s páníčkem) a základy shapingu.

Třetí oblastí jsou procházky – účastníci budou mít za úkol plnit různá zadání v rámci procházek, na kterých budou pak některé dovednosti z předchozích dvou oblastí procvičovat v praxi.

Budou se zadané cviky také nějak bodovat nebo jinak hodnotit?

Za všechny splněné úkoly budou týmu přičítány body, navíc budeme vypisovat i různé úkoly navíc, které mohou s konečným pořadím ve výsledku hodně zamíchat.

Je třeba mít nějaké speciální vybavení, jako je třeba kamera nebo případně i něco dalšího?

Bude potřeba natáčet a nahrávat videa, čili kamera nebo chytrý telefon, který je schopen natáčení, účastníkům stačí. Dále pak hodinky nebo stažená aplikace na měření vzdálenosti pro úkoly z výletů.

Jak se mohou zájemci hlásit a může se zúčastnit i někdo, kdo třeba nemá Facebook?

Zájemci se mohou hlásit přes tento formulář https://forms.gle/MHruKjrdTBRstqraA. Je nutné, aby všichni účastníci měli vytvořený profil na Facebooku, byť jen pro účely tohoto kurzu. Kurz bude probíhat v  uzavřené skupině právě na této sociální síti.

Velká soutěž o HAFBO online kurz! - UKONČENO!

Mohla bys nám krátce představit i instruktorky, které se budou účastníkům věnovat?

Velká soutěž o HAFBO online kurz! - UKONČENO!

Kurzem provedou účastníky dvě trenérky – Pavla Gašpárková a Lucie Růžičková.

Já (Pavla) – Kynologií se zabývám od roku 2004 a jako aktivní trenér od roku 2011. Prošla jsem různými oblastmi, jako jsou sportovní kynologie, metodika pozitivního posilování, dogfrisbee, v poslední době pak nosework a intenzivní práce se štěňaty, ale i s problémovými psy.

Lucka pracuje se psy aktivně od roku 2012, momentálně má doma čtyři psy různých plemen, se kterými se věnuje převážně agility, dogdancingu a canicrossu. Ke kynologii se dostala se starším reaktivním psem, a tak se hodně zaměřuje na správnou výchovu a vedení psa. Zároveň však aktivně běhá agility v nejvyšší kategorii, tudíž je pro ni důležité i správně psa od začátku připravovat na sportovní kariéru a výcvik.

Více o naší praxi a aktivitách se můžete dozvědět zde:
http://hafbezobav.eu/vycvik/nasi-treneri/  

Pokusila by ses na závěr nějak speciálně pozvat nebo, řekněme, klidně i nalákat potencionální frekventanty? V čem je podle tebe právě váš kurz lepší nebo originální oproti ostatním v současné době hojně nabízeným?

Velká soutěž o HAFBO online kurz! - UKONČENO!

V kurzu se nezaměřujeme pouze na jednu oblast, ale chceme opravdu projít takové základy z výchovy a výcviku, které se možná mnohdy na klasických lekcích neprobírají. Nebudeme pejsky učit povely, jako jsou „sedni“ a „lehni“, ani zdokonalovat dovednosti v určité disciplíně. Kurz je podle mě optimálním řešením pro ty, kteří třeba ještě nevědí, čemu se chtějí se svým pejskem věnovat, ale rádi by ho naučili něco užitečného, co využijí jak při běžných činnostech, tak i případně při pozdějším výcviku. Oproti jiným kurzům jsme se rozhodli tento pojmout částečně jako soutěž a pro ty nejšikovnější týmy máme připravenou i pěknou cenu.

Děkujeme za informace a prima povídání.

 

Foto: archiv HAFBO, Alena Vanžurová

O CO SE HRAJE?

Výherce získá přístup pro jeden tým na tento online kurz HAFBO, který může využít buď sám pro sebe, nebo jej někomu ze svých blízkých nechat jako dárek.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

 1. Dej like facebookové stránce eCanis (https://www.facebook.com/psicasopis/) včetně tohoto příspěvku a stránce Haf Bez Obav (https://www.facebook.com/Haf-Bez-Obav-142402936654). 2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
  3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

 1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a haf_bez_obav.
  2. Dej like tomuto příspěvku.
  3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá do 16. listopadu 2020, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce, jehož jméno zveřejníme následující den jako aktualitu na Facebooku a ve stories na Instagramu.  Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání přístupů a informací k online kurzu.

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->