Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Chtěli byste vyhrát adventní balíček pro svého psa?

Souhlasíte, že i pejskové si rádi otevřou svůj adventní kalendář, a to se stejnou chutí jako třeba naše děti? A co si třeba o jeden takový vymakaný společně s e-shopem V Boudě u nás zasoutěžit? Tak honem do toho!


Chtěli byste vyhrát adventní balíček pro svého psa?
red. 6.11.2020 3197x Soutěže na eCanis

Pomalu, ale jistě se nám přibližuje závěr roku a s ním i čas adventní, kdy se za normálních okolností scházíme, děláme si navzájem radost a také se třeba drobně obdarováváme. Každý z nás jistě zná tradiční adventní kalendář plný čokoládiček nebo jiných laskomin, ale co takhle pořídit něco podobného také pro našeho čtyřnohého kamaráda? I on vám bude jistě velmi vděčný za něco dobrého „na zub“. Tak co vy na to?

Soutěž o adventní balíček pro psy je v tomto období jistě velmi lákavá, vy ale něco podobného nenabízíte svým zákazníkům poprvé. Jak vás něco takového vůbec napadlo a má to u vašich klientů velkou odezvu?

Chtěli byste vyhrát adventní balíček pro svého psa?

S adventním balíčkem jsme poprvé vystartovali vloni. Tehdy byly paštiky NatureDiet novinkou na českém trhu, a nám se líbilo, že můžeme hravou a milou formou ukrátit pejskům čas čekání na Ježíška, a zároveň tímto způsobem představit kvalitní masovou plnohodnotnou potravu, navíc balenou do atraktivního vzhledu krabiček.

Páníčkům se navíc nákup vyplatil, ušetřili, a to nejen před Vánoci, ale i v dnešní době se asi taková možnost hodí každému.

Co takový balíček bude vlastně obsahovat a máte třeba k dispozici i vícero druhů?

Balíček obsahuje dvacet čtyři konzerviček a skládá se většinou z šesti variant po čtyřech krabičkách pro verzi Feel Good – základní řada, a pak čtyři konzervičky krát šest kousků u varianty Feel Good – Grain free.

Balíčky dále připravujeme na variantu s kuřecím masem a bez, obilnou a bezobilnou variantu, a pak si může zákazník vybrat variantu o váze 200 gramů nebo 390 gramů.

Chtěli byste svému pejskovi tento originální Adventní kalendář pořídit nebo ho třeba někomu darovat? Pak neváhejte a obraťte se přímo sem: https://shop.vboude.cz/.

Můžete nám blíže představit již zmíněné krabičky Feel Good a jaké jsou k dispozici varianty?

Konzervičky Feel Good jsou rozděleny na dvě sekce. Základní řada a řada Grain free, tedy bezobilná.

Zde je potřeba dodat, že i základní řada neobsahuje typické obiloviny, které si pod tímto označením asi představujeme, tedy běžnou pšenici nebo kukuřici, zde se jedná například o rýži a různé druhy zeleniny.

V základní řadě najdeme příchutě kuřecího, jehněčího, krůty, ryb, a samozřejmě také variantu pro štěňátka.

A pro kterou kategorii strávníků jsou určené bezobilné krabičky Grain Free a mají třeba i vícero příchutí?

Bezobilné krabičky Grain Free jsou vhodné pro všechny stravovací požadavky, životní fáze, velikosti a plemena. Jsou tedy ideální pro psy s alergiemi a potravinovou nesnášenlivostí, navíc jsou stoprocentně přírodní a nutričně vyvážené.

Příchutě nabízíme ve čtyřech variantách – jehně, kuře, losos, a verze pro štěňátka. Samozřejmě i řada Grain Free je nabízená ve dvou velikostech – 200 gramů a 390 gramů.

Je možné nechat si u vás vytvořit i adventní balíček na přání?

Chtěli byste vyhrát adventní balíček pro svého psa?

V tuto chvíli to bohužel nelze, vlivem doby se k nám objednávky z anglického trhu dostávají se zpožděním, nechceme tedy, abychom nakonec zůstali bez zásob některé příchutě. Ale jak už bylo zmíněno, myslíme na všechny odběratele a jejich pejsky s variantami bez kuřete nebo bez lepku. Navíc musím dodat, že si za našimi produkty stojíme, každý druh a každá varianta v podstatě jako vše ostatní, co v obchodě nabízíme, prošlo naší smečkou s vřelým přijetím!!!

Pokud by chtěl náš čtenář udělat podobným dárkem radost někomu ze svých přátel, může se na vás obrátit s tím, že vy se o všechno ostatní postaráte?

Tohle byl nádherný nápad, a my jsme loni udělali testovací balíček, který jsme si nechali poslat, nevím, zda to bylo kurýrem, ale nebylo to nic moc, balíček přišel bohužel pomačkaný, a stuhy byly „povadlé“, ale zkusíme se nad tím zamyslet, třeba přijdeme na nějaký nápad, jak udělat kalendář trošku slavnostnější.

Ale ten výherní, ten bude DELUXE!!!

Tak když už jsme u toho DELUXE, na co se tedy konkrétně může těšit výherce naší společné soutěže?

Ať se výherce se svým psím parťákem těší na náš Adventní kalendář, kde si samozřejmě vybere variantu kuřecí/bez kuřete, Grain Free/Feel Good.  Bude se jednat o 200 g krabičky.

Tento balíček se pokusíme udělat jako dárkový pro opravdovou radost a odměnu za soutěžení!

O CO SE HRAJE?

Výherce získá Adventní balíček pro svého psa, který může využít buď sám pro sebe, nebo ho někomu ze svých blízkých nechat zaslat jako dárek.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

  1. Dej like facebookové stránce eCanis (https://www.facebook.com/psicasopis) včetně tohoto příspěvku a stránce Bouda (https://www.facebook.com/vboude/)
    2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
    3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

  1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a shop_v_boude.
    2. Dej like tomuto příspěvku.
    3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěží se pouze pod originál příspěvkem na

https://www.facebook.com/psicasopis nebo na Instagramu ecanis_media!!!

 

Soutěž trvá do 30. listopadu 2020, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání Adventního kalendáře přímo k vám.

Přejeme hodně štěstí!

 

Foto: archiv Míši Husákové a Aničky Zatloukalové, Markéta Sousedíková

Kam dál ...