Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vyhrajte ručně pletené obojky Svendora!

Také si dáváte pořádně záležet při výběru obojku pro svého čtyřnohého přítele? Vše musí ideálně sedět a být rovněž co nejlépe barevně sladěno. Ano, móda už není dávno jen o oblečcích. A my vám nyní přinášíme soutěž o krásné obojky značky Svendora. Není o čem přemýšlet, vždyť vyhrát není vůbec těžké. Pusťte se tedy do čtení podrobností naší nové soutěže!


Vyhrajte ručně pletené obojky Svendora!
red. 3.11.2020 5467x Soutěže na eCanis

Obojek patří do základní výbavy šatníku každého psa. Kromě toho, že slouží k ovládání psa, je to také výrazný dekorativní prvek. Pokud chcete pro svého psího parťáka skutečně originální obojek, nechte mu ho vyrobit na míru. V naší soutěži můžete nyní vyhrát hned tři takové obojky, které budou odpovídat přesně vašemu vkusu.

 

Vyhrajte ručně pletené obojky Svendora!

Ručně pletené obojky Svendora, o které v listopadu soutěžíme, vyrábí šikovná maminka a milovnice psů paní Dora. Dora tráví spoustu času se svým dvouletým rhodéským ridgebackem Svenem a ve volném čase pro něj plete obojky z padákové šňůry – tzv. Paracordu. Propojila tak svou lásku k psím mazlíčkům a potřebu tvořit a vyrábět.

Příběh její značky je vcelku prostý. Dora má ve svém okolí spoustu pejskařů, kteří viděli Svena pokaždé v jiném obojku, a tak o její výrobky začal být brzy velký zájem, a to i mimo okruh jejích přátel. Tou dobou už byla Dora na mateřské dovolené a rozhodla se udělat si z pletení obojků a vodítek i příjemný přivýdělek. A značka Svendora jako spojení jmen pejska a paničky (Sven + Dora) byla na světě.

Vyhrajte ručně pletené obojky Svendora!

Obojky a vodítka Svendora jsou upletené z Paracordu, což je 4 mm široké nylonové lanko, které původně používali paragáni hlavně v období druhé světové války. Je velice odolné a pro výrobu obojků a vodítek se tak skvěle hodí. Jedno lanko unese přibližně 250 kg a výrobky Svendora jsou upletené hned z několika takových lanek. Paracord lze prát v pračce pro případ, že by se pejsek vymáchal v louži, blátě nebo ještě něčem horším.

Svendora není jenom o prodeji obojků. Je to sdružení lidí, kteří mají rádi psy, jsou aktivní, chodí na výlety, či dělají se psy různé sporty!

Vyhrajte ručně pletené obojky Svendora!

Dora má ze své předchozí práce zkušenosti s designem, díky které získala cit pro kombinace různých barev a vzorů svých obojků. Před výrobou produktu vždy tráví se zájemci nějaký čas, aby společně vymysleli, jaký vzor a barvy by sedly k jejich psímu kamarádovi nejlépe. Má zkušenosti s výcvikem psů, takže také doporučí, jaký systém zapínání obojku (pevný, polostahovací, stahovací) a jaké vodítko se nejlépe hodí pro určitého psího miláčka a stejně tak vybere i vhodnou sponu, kovové očko nebo drobnou ozdobu. Svendora ovšem není jenom o prodeji obojků. Je to sdružení lidí, kteří mají rádi psy, jsou aktivní, chodí na výlety, či dělají se psy různé sporty. Svendora má pravidelně aktualizované sociální sítě, takže fanoušci stránky na Facebooku a Instagramu mají přehled o procházkách či canicrossových trénincích a závodech, kterým se Dora a Sven společně věnují. Na jejích stránkách se často objevují i Svenovi psí kamarádi, ať už s pleteným obojkem či bez něj. Tato značka je také partnerem mnoha soutěží, dodávala například ceny do soutěže The Lord of Nosework noseworkové společnosti Sniffout či na Mistrovství republiky ridgebacků v canicrossu.

Dora říká: „Na pletení obojků mě nejvíce baví práce s lidmi. Diskuze, vymýšlení různých kombinací, kreativita a někdy i ztřeštěné nápady jsou na mojí práci tím nejlepším!“

O co se hraje?

Tři z vás mohou vyhrát jeden obojek značky Svendora na přání zcela dle vašeho výběru a fantazie.

Podmínky soutěže:

Facebook

  1. Dej like facebookové stránce eCanis.cz včetně tohoto příspěvku a stránce Svendora (https://www.facebook.com/Svendoracollars/)
  2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
  3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

 

  1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a https://www.instagram.com/svendo
  2. Dej like tomuto příspěvku
  3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

 

Vyhrajte ručně pletené obojky Svendora!

Soutěž trvá do 30. listopadu 2020, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme tři výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem komunikace s vámi ohledně výroby obojku dle vlastního výběru.

 

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

Svendora

 

Chtěli byste svému pejskovi tento krásný obojek pořídit rovnou pod stromeček? Pak neváhejte a podívejte se přímo sem:

 

https://www.facebook.com/Svendoracollars/

https://www.instagram.com/svendoracollars/

 

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->