Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Užijte si se svým psem léto ve Fitmin Pestauraci

Už jste někdy se svým psem společně navštívili Fitmin Pestauraci? Že vůbec nevíte, o co se jedná a nikdy jste o ničem takovém neslyšeli? Samozřejmě že už název jako takový v sobě ukrývá jedinečný gurmánský zážitek pro vašeho čtyřnohého miláčka! Pojďte se tedy prostřednictvím následujícího článku dozvědět víc a určitě nebudete litovat…


Užijte si se svým psem léto ve Fitmin Pestauraci
red 17.6.2024 2349x PR články

Toto jedinečné místo je doslova rájem a odměnou pro každého psa. Jde o unikátní pojízdnou restauraci, která se specializuje výhradně na domácí mazlíčky. Co to znamená? Jednoduše si představte, že se role v restauraci obrátí a místo vás se na hostinu vydá váš pes. Že to zní bláznivě? Možná, ale psi tohle místo milují a do jednoho odchází spokojení.

Jak to v Pestauraci funguje?          

Užijte si se svým psem léto ve Fitmin Pestauraci

Pes dostane na výběr z menu, ze kterého si vybere to, které mu nejvíce voní. Páníček je tak mnohdy překvapen tím, čemu jeho čtyřnohý miláček dává vlastně přednost. Krásné na tomto konceptu je, že zvolené menu je servírováno psovi ke stolku na podnose s odpovídajícím food stylingem. Granulové krmivo doplňuje kousek paštiky nebo jiné mokré krmivo, nechybí trocha ovoce a zeleniny podtržená kapkou lososového oleje nebo omáčky. Prostě zážitek, který si mazlíček opravdu užije a slupne tuhle dobrotu do posledního sousta. A jako každý správný gurmánský zážitek, i zde nesmí chybět dezert – v tomto případě v podobě ručně vyráběné křupavé pochoutky Fitmin Purity Snax, která završí celou hostinu.

Video k představení Pestaurace

Pestaurace na cestách

Užijte si se svým psem léto ve Fitmin Pestauraci

Fitmin Pestaurace je pro psy zcela zdarma a během léta objíždí vybrané akce po celé České republice. Díky tomu máte jedinečnou příležitost dopřát svému psovi nezapomenutelný zážitek i ve svém okolí. Aktuální zastávky Pestaurace můžete sledovat na stránce Pestaurace – místo, kde psům chutná.

Takže, až budete příště plánovat výlet nebo návštěvu nějakého zajímavého místa, nezapomeňte se podívat, zda tam nebude také Pestaurace. Udělejte radost svému psovi a nechte ho zažít něco opravdu výjimečného. A kdo ví, možná i vy objevíte nové způsoby, jak se o svého mazlíčka starat a jak mu projevovat svou lásku a péči.

Užijte si se svým psem léto ve Fitmin Pestauraci

Červnové zastávky Fitmin Pestraurace

18. 6. 2024

V tento den Pestaurace zakotví ve Vysokém Mýtu od 10.00 do 18.00 hodin v Jungmannových sadech.

20. 6. 2024

Týden sportu v České Třebové – Staré náměstí

Tentokrát zavítá pojízdná psí restaurace na Staré náměstí do České Třebové. V rámci akce Týden sportu vás čeká sportovní program pro děti, dospělé i mládež. Díky Pestauraci si den užijí i vaši čtyřnozí parťáci.

12:00 - 18:00 hodin

22. 6. 2024

Svitaverna – park Jana Palacha ve Svitavách

Přijďte si užít festival dobrého jídla, pití a zábavy doplněný o divadelní představení a koncerty. Vezměte s sebou i své pejsky, zastavte se v Pestauraci a dopřejte jim jedinečný zážitek.

12:00 - 18:00 hodin

23. 6. 2024

Karlínský street food festival – Karlínské náměstí v Praze

Další parádní Karlínský street food festival. Těšit se můžete na více než 50 stánků s nabídkou té nejlepší moderní gastronomie a Fitmin Pestaurace tu nebude chybět. Vezměte sem svého psího parťáka na ochutnávku degustačního menu.

11:00 - 19:00 hodin

27. 6. 2024

Ve čtvrtek 27. 6. budete mít možnost navštívit Pestauraci v Letohradě na Václavském náměstí od 10.00 do 18.00 hodin. Užijte si příjemné chvíle se svým mazlíčkem a odměňte se společným zážitkem v Pestauraci.

28. 6. 2024

Chomutov – Kadaňská 5608

Navštivte Fitmin Pestauraci, která bude v pátek v Chomutově hned u obchodu U Zlatého Retrívra. Vezměte svého pejska na jedinečný gurmánský zážitek. Připraveno bude i posezení pro dvounohé.

12:00 - 18:00 hodin

29. 6. 2024

Letní rodinný piknik – Olejomlýnský park, Jirkov

K létu patří piknik a Jirkov pro vás chystá piknikový minifesťáček. Budou zde stánky s jídlem, vínem, pivem, limonádou a se spoustou dalších dobrot a pro psí parťáky nebude chybět Fitmin Pestaurace. Přijďte si užít letní den v parku i se svým chlupáčem.

11:00 - 19:00 hodin

30. 6. 2024

V závěru měsíce června se Pestaurace opět vrátí do Prahy, konkrétně na závodiště Velké Chuchle, kde bude součástí nedělního programu prvního ročníku C.E.T. Prague Cup Food festivalu v rámci mezinárodních jezdeckých závodů v pražské Chuchli. Zastavit se se svým psím parťákem můžete mezi 9.00 a 16.00 hod.

Aktuální seznam míst a případné změny v programu sledujte na www.fitmin.cz/pestaurace-misto-kde-psum-chutna/.

Red.

Foto: archiv firmy Fitmin

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->