Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

ZÁBAVA, KTERÁ TRÉNUJE KOČIČÍ DŮVTIP

Kočky jsou šelmy a lov přímo zbožňují. Je jedno, jestli se za kořistí plíží venku mezi stromy nebo právě zahajují útok zpoza pohovky – tohle je zábava přesně podle jejich gusta! A vy byste neměli zůstávat stranou. Společná hra s lidským parťákem posiluje jejich přátelství, dělá kočičky šťastné a udržuje je fit. Obzvláště kočičí osobnosti žijící v bytě potřebují stále nové podněty, aby se v „okoukaném“ prostředí nezačaly nudit (a ničit jej). Pokud navíc k zábavě přidáte něco dobrého na zub, spokojenost vašeho mňoukajícího kamaráda bude zaručena. Jak tedy kočičku potěšit?


ZÁBAVA, KTERÁ TRÉNUJE KOČIČÍ DŮVTIP
red. 11.2.2021 5446x PR články

Než přistoupíte k samotné hře, potřebujete upoutat kočičí pozornost. K tomu je ideální drobná pochoutka. Plusové body vám zaručeně přinesou pamlsky Brit Care Cat Snack Superfruits v „shake shake“ dózičce, kterou stačí zachrastit a chlupatý mlsoun se vám do vteřiny ovine kolem kotníku.

Zn.: Hledá se zábavná lahůdka

ZÁBAVA, KTERÁ TRÉNUJE KOČIČÍ DŮVTIP

Stali jste se terčem jeho zájmu, bod pro vás. Tak si pojďte hrát! Nezapomínejte, že máte co dočinění s neohroženým predátorem, který zbožňuje lov. Proto mu ho do sytosti dopřejte. Kočičí důvtip a vrozené instinkty snadno rozproudíte, když malému tygrovi schováte jeho oblíbenou mlsku a necháte ho, aby ji ukořistil.

Přesně to zhmotňuje nový Brit Care Cat GIFT BOX 2v1 značky Brit, vašeho oblíbeného výrobce českých (ale i světových!) krmiv pro domácí mazlíčky. Ten funguje nejen jako dárková krabice plná zdraví prospěšných delikatesek, ale i jako důmyslná hračka pro všechny šelmy. Vršek a okraje boxu zdobí výřezy, kterými může kočka vylovit hračku nebo snacky umístěné uvnitř. Vrchní otvory slouží k přímému útoku tlapkou, boční díry umožňují pozorovat kořist.

Krabice obsahuje výběr z několika receptur pamlsků Brit Care Cat Snack i kapsiček Brit Care Cat Fillets in Jelly a Fillets in Gravy. Pod víkem se dále ukrývají Brit Care Cat konzervičky, funkční pasty pomáhající kočičkám proti chlupovým chomáčům v trávicím traktu a vzorky nových Brit Care Cat granulí s čerstvým masem. A chybět nemohou ani dvě myšky s ocáskem z peří a rolničkou uvnitř, které́ každou šelmu zaručeně přivedou do lovecké extáze. Nový box si zkrátka každá kočka zamiluje. Že si vaši blízcí přivedli domů novou kočičí lásku? Tímhle dárkem určitě potěšíte jak ty dvounohé, tak ty čtyřnohé.

Zažít nudu? Vadí!

ZÁBAVA, KTERÁ TRÉNUJE KOČIČÍ DŮVTIP

Myšky s rolničkou můžete využít také při hře na lovce a kořist, kdy budete s hračkou pohybovat tak, jako by před kočkou brala do zaječích. Po chvíli úprku šelmu nechte, aby kořist ulovila a získala tak dobrý pocit z úspěšného lovu. Pro rozmanitější zábavu vybavte společné doupě škrabadly, kočičím nábytkem, lávkami i nejrůznější prolézačkami, které kočku rozptýlí, až bude sama doma vymýšlet lumpárny. Hračky nezapomínejte obměňovat, aby kočku brzy neomrzely.

Pokud se budete vzájemné hře věnovat každý den, vězte, že vám doma bude dělat společnost spokojený kočičák. Vždy však mějte na paměti, kdo je tady pánem – samozřejmě že kočka – a svého čtyřnohé spolubydlícího do ničeho nenuťte. Chutné úplatky jsou ovšem povoleny!

www.krmivo-brit.cz

PRODUKTOVÝ TIP

Brit Care Cat GIFT BOX 2v1

ZÁBAVA, KTERÁ TRÉNUJE KOČIČÍ DŮVTIP

Potěšte svou kočku náloží rozmanitých dobrot v interaktivním dárkovém boxu, se kterým si spolu užijete spoustu třeskuté zábavy. Uvnitř krabice najdete hračky, výběr z kapsiček, konzerviček a pamlsků, funkční pastu i vzorky lahodného krmiva s čerstvým masem, to vše z řady Brit Care Cat. Box navíc obsahuje výřezy, přes které si kočka může plyšovou myšku nebo snacky umístěné uvnitř „ulovit“. Krabice se tak během vteřiny promění v důmyslný hlavolam, který potěší všechny kočičí lásky. Využít ji můžete také jako dárek pro ty, kdo si domů přivedli nového mňoukajícího společníka. První obal na kočičí dobroty, který už nevyhodíte.

Cena: 580 Kč
www.krmivo-brit.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->