Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Tentokrát naděluje Sweet Energy!

Krásnou druhou adventní neděli nejen všem milovníkům psů. Dnes je čas zapálit druhou svíčku na adventním věnci, a ta by měla být fialová. Fialová je totiž barvou, která symbolizuje lásku a jesličky v Betlémě. Pojďte si s námi tedy otevřít desáté okénko Adventního kalendáře. Ukrytý dárek vás jistě velice mile překvapí a potěší.


Tentokrát naděluje Sweet Energy!
red 10.12.2023 22139x Adventní kalendář 2023

Když jsme již zmínili fialovou, je nutno podotknout, že také web partnera naší dnešní adventní soutěže je v této barvě. Představíme vám totiž firmu Sweet Energy, která patří sympatické Barboře Pulpánové. Barča provozuje e-shop, kde je možné si zakoupit celou řadu zajímavých věcí a skvělých značek. Zakládá si především na kvalitě a nic neozkoušené a nic, čemu by sama nevěřila, do svého obchodu rozhodně nedá. Nechte se tedy od nás příjemně inspirovat nejen na Vánoce…

Jak to celé začalo…

Tentokrát naděluje Sweet Energy!

Aneb za vším hledej psa. Jak jinak! Barbora a její manžel, který ji se vším pomáhá, milují psy, sport a cestování. Závodně se Barča věnuje agility a společně s mužem chodí i rekreačně běhat. Doma jim dělají společnost celkem tři border kolie a sami jsou také majiteli chovatelské stanice, avšak prioritou je pro ně především sport a vycházkování se psy. 

Protože pro ně je kynologie srdeční záležitostí a mnohdy měli sami problém si něco pěkného a především kvalitního koupit, rozhodli se, že budou provozovat e-shop s možností vyzvednutí zboží na agility akcích. Produkty, které nabízejí, jsou z velké části vyzkoušené právě jimi samými. Proto jsou si jistí jejich kvalitou a funkčností. Jak sama paní majitelka tvrdí, nikdy by nenabízela něco, o čem není sama stoprocentně přesvědčená. A co je velice zajímavé, že se snaží nabízet produkty, které jsou v České republice zatím nedostatkovým zbožím a sami je několikrát museli složitě shánět.

Poznejte značku Sweet No 1

Tentokrát naděluje Sweet Energy!

Sweet Energy je vlastní značkou Barči a jejího manžela. Jsou milovníky originálního dizajnu a tak si sami i některé věci navrhují. V nabídce najdete originální vodítka, obojky, hračky, pelíšky, pamlskovníky či čelenky. eCanis. Dokonce jsou k mání i výborné pamlsky. Nejvíce nás ale zaujala vodítka a jejich pestré barvy. To je naprostá krása. Určitě se na ně nezapomeňte podívat. 

Co u Sweet Energy zaujalo nás?

Tentokrát naděluje Sweet Energy!

Protože je prosinec, tak bychom zde rádi „vypíchli“ právě psí oblečky. Na firemním webu najdete regenerační pláštěnky, overaly a trička finské značky PAIKKA.  A právě Sweet Energy jsou oficiálním distributorem těchto kvalitních oblečků. Na své si přijdou hlavně psí sportovci a také „hendikepovaní“ jedinci. Tyto psí oblečky jsou totiž velmi vhodné pro psy v zátěži, i pro pejsky s potížemi pohybového aparátu. A my již dnes víme, že právě tyto oblečky nám firma Sweet Energy a její čtyřnozí modelové předvedou na jaře na přehlídkovém molu na veletrhu FORPETS 2024, jehož mediálním partnerem je i kynologický magazín eCanis.

Něco pro dvounožce

Tentokrát naděluje Sweet Energy!

Rozhodně nemusíte být smutní, že spousta ostatních e-shopů nabízí jen věci pro psy. U Sweet Energy myslí také na nás na páníčky. V sortimentu najdete například kvalitní nepromokavé bundy a kabáty, kynologické knížky a třeba i stínící plachty na auto či výstavní stany, které nás i našeho psa v létě dokonale ochrání před ostrým sluníčkem třeba na venkovní výstavě nebo na závodech.

A to nejlepší na závěr

Tentokrát naděluje Sweet Energy!

Věříme, že pestrý a originální sortiment firmy Sweet Energy vás určitě osloví. Pokud byste chtěli něčím pěkným potěšit své přátele nebo kamarády a nevíte úplně přesně, co by se jim líbilo nejvíc, není nic jednoduššího než pořídit dárkový poukaz (Dárkové poukazy | SweetEnergy.cz) a oni budou pak jistě dobře vědět, jak s ním nejlépe naložit.  

Přejeme krásné Vánoce!

A co se hraje?

Cenu do desátého okénka Adventního kalendáře věnuje firma SweetEnergy. Výherce se může těšit na poukaz v hodnotě 2000 Kč na nákup v e-shopu SweetEnergy.

SweetEnergy

www.sweetenergy.cz

https://www.facebook.com/sweetenergy.cz

https://www.instagram.com/sweet_energy.cz/

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2023, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2023.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

V případě, že si výherce nevyzvedne výhru do 30 dní od kontaktování, cena propadá!

Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!
Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!

Neuvěřitelné, jak ten čas letí. Opět nám na dveře klepe prosinec a s ním i ...

15.11.2023Adventní kalendář 2023

Red.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->