Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Hm…, voní to až sem!

Vánoční „blázinec“ je v plném proudu. A jak se říká, nic se nemá přehánět. Raději trochu zvolněte a pojďte se věnovat něčemu příjemnějšímu. Co takhle třeba zkusit štěstí v naší oblíbené vánoční soutěži? Není nic jednoduššího než se na chvilku posadit a otevřít už deváté okénko Adventního kalendáře eCanis. Věříme, že i tento dáreček udělá někomu z vás velikou radost!


Hm…, voní to až sem!
red 9.12.2023 34526x Adventní kalendář 2023

K vánočním svátkům patří mimo jiné také dobré jídlo. My lidé jej máme většinou plný nebo spíš přeplněný stůl. A tak se pochopitelně snažíme něčím moc mňamózním naplnit také mističky našich pejsků. A s tím vám nyní můžeme pomoci my. Potěšíme především příznivce BARFu, ale doufáme, že tato cena udělá radost i těm, kteří tímto způsobem zatím nekrmí, ale už nějakou dobu o tom vážně uvažují. Třeba právě toto bude tím správným impulsem.

Hm…, voní to až sem!

Hledáte-li dobrý obchod s masem pro své psy a pořád jste si ještě nevybrali ten, který by vám vyhovoval, máme pro vás skvělé doporučení. Představíme vám totiž českou firmu B.A.R.F. Company, s. r. o. (barf.cz), která se specializuje na výrobu vyvážených masových směsí pro psy, kočky a jiné masožravce. Zároveň má v omezeném množství v nabídce i masa kusová. Směs je vždy připravována se stoprocentní péčí, neboť tak to majitelé dělají i doma pro své vlastní psy.

Pod dohledem veterináře

Hm…, voní to až sem!

Všechny suroviny, které jsou k výrobě použité, pocházejí výhradně ze zvířat v potravinářské kvalitě, stejně tak jako přidaná zelenina a ovoce. Receptury a složení je vždy konzultováno s veterinární lékařkou MVDr. Markétou Reinert tak, aby psům skutečně vyhovovalo. Veškeré poradenství a skladbu jídelníčků „ušitých“ přesně na míru vašeho psa (včetně přechodových jídelníčků) poskytují svým zákazníkům zcela zdarma. 

Hm…, voní to až sem!

Krmivo je vhodné pro psy každého věku i zátěže, tedy nejen pro březí a kojící feny, štěňata, psí dospěláky v produktivním věku a seniory, ale třeba i pro vrcholové psí sportovce.

Výrobky jsou baleny do různě velkých balení, díky čemuž si zákazník může vybrat dle svých preferencí z 0,25 kg, 0,35 kg, 0,4 kg, 0,8 kg a 1 kg balení. Novinkou je také mini balení o hmotnosti 80 g. Jelikož jsou použité ploché obaly, produkty se snadno skladují a rychleji se rozmrazí. Díky průhlednému obalu navíc majitel zvířete vidí, co kupuje, a tak ho nemůže nic překvapit.

U B.A.R.F. Company, s. r. o. se myslí na vše…

Hm…, voní to až sem!

O tom, že webová prezentace je důležitá, ví asi každý. Ovšem ne každý obchodník si ale umí webové prostředí dobře zařídit. Na webových stránkách B.A.R.F. Company, s. r. o. opravdu najdete mnoho užitečného i pro vás (třeba zajímavé články) a samozřejmě jídelníček pro vašeho psa, o který si můžete přímo u firmy občas i zasoutěžit. Kalendář. Když již hovoříme o jídelníčku, tak právě ten vám na tomto webu sestaví zcela zdarma. Pokud tedy začínáte nebo nemáte čas svému psu jídelníček vymýšlet, tak zde to odborníci udělají jednoduše za vás. Na stránkách barf.cz však najdete i další zajímavosti. Kromě širokého spektra zboží je to například ještě služba „Platím pak“. Principem této výhody je skutečnost, že nakoupíte zboží a zaplatit pak můžete dle dohody až později. Inu někdy před výplatou se to opravdu může hodit, nemyslíte?

Ale jak to dostanu domů?

Hm…, voní to až sem!

Možná vám v hlavě zazněla další otázka? Pokusíme se odpovědět. B.A.R.F. Company, s.r.o. provádí i rozvozy krmení. Trasy jsou předem naplánované. Jezdí se nejen po Praze, ale také  jinde po Čechách. Kudy a kam se přesně v ten který den jede, kdy a jak objednat, aby závoz proběhl tak, jak potřebujete, najdete velice lehce a přehledně na firemních webových stránkách. Pokud nejste zrovna na trase, můžete si zvolit dopravu DPD, v takovém případě je zboží přepravováno ve speciálním termoobalu.

Tak co? Už si vaši pejsci začínají spokojeně pomlaskávat? Pak je nejvyšší čas zapojit se do naší soutěže.

O co se hraje?

Cenu do devátého okénka Adventního kalendáře věnuje firma B.A.R.F. Company, s. r. o. Kromě meníčka na míru se výherce může těšit také na krmení až do hodnoty 2 000 Kč z tohoto jimi vytvořeného jídelníčku.

www.barf.cz

Dotazník – tvorba jídelníčku:

https://www.survio.com/survey/d/masoksezrani-cz

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2023, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2023.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

V případě, že si výherce nevyzvedne výhru do 30 dní od kontaktování, cena propadá!

Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!
Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!

Neuvěřitelné, jak ten čas letí. Opět nám na dveře klepe prosinec a s ním i ...

15.11.2023Adventní kalendář 2023

Red.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->