Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

Interiérová klec pro psa
Interiérová klec pro psa Interiérová klec pro psa Interiérová klec pro psa Interiérová klec pro psa Interiérová klec pro psa Interiérová klec pro psa Interiérová klec pro psa Interiérová klec pro psa
Novinka
MERCH eCanis
Cena: od 6 650
Dostupnost:Do jedenácti pracovních dnů
Varianta:
Obj. kódZB000796
VýrobceeCanis MERCH
Rozměry
Rozměr klece 60 cm (v) x 70 cm (d) x 60 cm (š)
Materiál
Kovový rám bedny je sestavený z profilu jekl 10 x 10 mm, je svařovaný a následně barvený. Vrchní a spodní deska je vyrobená ze spárovky.


eCanis má nově ve svém portfoliu ručně vyráběné interiérové klece pro psy, které rozhodně nikdo nepřehlédne. Vhodně zapadnou do prostředí vaší domácnosti a navíc se dají využít také třeba jako stolek nebo polička. Široká horní část poskytuje dostatek prostoru pro umístění čehokoliv dle vaší fantazie.

Naše klec zajistí vašemu psovi nejen potřebné soukromí, ale i dostatečný výhled tak, aby vás mohl vždy bez problému sledovat. Dvířka jsou dostatečně prostorná, a tím je vyřešené pohodlné vcházení dovnitř i vycházení ven. Zavírání je pro člověka snadné, ale pes si je sám rozhodně neotevře.

Klec a návyk na ni se může dobře hodit nejen jako místo pro odpočinek, ale také v případě nemoci nebo rekonvalescence, kdy je nutné mu zajistit klidový režim v průběhu celého dne. Tento doplněk jistě uvítají i majitelé více psů, kteří je potřebují např. v době své nepřítomnosti od sebe z jakéhokoliv důvodu oddělit.

Všechny klece jsou vyrobeny ručně v České republice řemeslníkem, který je schopný vytvořit ji i dle vašich požadavků (rozměr, barva, speciální zavírání, dveře navíc, deska navíc atd.). Své případné dotazy směřujte na tel. +420 722 613 220.

Klec je vyrobena z kvalitního materiálu.

Dodací lhůta je 5 – 10 dní.

Materiál:

Kovový rám bedny je sestavený z profilu jekl 10 x 10 mm, je svařovaný a následně barvený.

Vrchní a spodní deska je vyrobená ze spárovky.

Spárovka je jednovrstvou dřevěnou deskou složenou z menších kousků dřeva různých tlouštěk a délek, slepenými nejčastěji disperzními a polyuretanovými lepidly. Tímto způsobem zpracování dochází k odstranění vnitřního pnutí dřeva a ke snížení průhybu desky na minimum. Materiál takto rovněž získá vyšší tvarovou stálost. Spárovka se běžně používá k výrobě schodišť, nábytku, pracovních a parapetních desek a mnoho dalších dřevěných doplňků.

Interiérová klec velikost M

Rozměr klece 55 cm (v) x 75 cm (d) x 50 cm (š)

Cena: 6650 Kč

Doprava po ČR zdarma

Interiérová klec velikost L

Rozměr klece 60 cm (v) x 70 cm (d) x 60 cm (š)

Cena: 9650 Kč

Doprava po ČR zdarma

 

Interiérová klec velikost XL

Rozměr klece 85 cm (v) x 125 cm (d) x 75 cm (š)

Cena: 15 650 Kč

Doprava po ČR zdarma

 

 

Ceny se mohou lišit v návaznosti na úpravy, které si zákazník objedná nad rámec základních parametrů.-->