Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Soutěžíme o přípravek na posílení imunity!

Přidáváte svým psům nebo kočkám pravidelně také doplňky stravy organického původu nebo o tom zatím jenom uvažujete? Pak tu pro vás máme jeden dobrý tip a navíc si s námi o zmiňovaný přípravek můžete i zasoutěžit!


Soutěžíme o přípravek na posílení imunity!
red. 7.3.2021 5103x Soutěže na eCanis

Posilovat a chránit svou přirozenou imuinitu by měli nejen lidé všeobecně, ale i naši čtyřnozí miláčci. Tady samozřejmě musí „nastoupit“ majitel psa nebo kočičky a o svého svěřence se v tomto ohledu náležitě postarat. Docílit toho můžeme nejen vhodnou zdravou stravou, ale také podáváním určitých doplňků, a to nejlépe přírodního původu. A o jednom takovém bude právě řeč…

Můžete nám bylinný přípravek Imunita blíže představit?

Soutěžíme o přípravek na posílení imunity!

Bylinný přípravek Imunita je určen především pro posílení funkcí imunitního systému. Vyvíjí jej MVDr. Jiří Pantůček, který při výrobě sirupu čerpal z nejnovějších poznatků současné vědy a moderní fytofarmacie.

Kdy je vhodné ho podávat?

Klidně jako prevenci pro období, kdy hrozí sychravé počasí, nebo v okamžiku, kdy se chystáme třeba na výstavní, závodní či zkouškovou sezonu, tedy může hrozit vyšší možnost nákazy např. psincovým kašlem.

Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení veškerých životních funkcí organismu!

Které ingredience produkt obsahuje a na co jednotlivé složky působí?

Soutěžíme o přípravek na posílení imunity!

Echinacea (Třapatka nachová) – tato indiánská léčivka má silný imunostimulační účinek. Zvyšuje odolnost těla proti virům i bakteriím. 
Lichořeřišnice větší – jedná se o účinné rostlinné „antibiotikum“.
Rakytník řešetlákový – je bylina s širokým spektrem účinků. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Chrání před oxidativním stresem. Pomáhá chránit srdce a cévy a podporuje zažívání.
Betaglukan – je polysacharid získávaný z živé hlívy ústřičné. Betaglukan je schopný podporovat a „vyladit“ obranné reakce organismu. Jedná se rovněž o silný antioxidant. Snižuje celkové vyčerpání a únavu.
Aloe vera – obsahuje více než 200 aktivních látek, které společným synergickým působením vykazují blahodárné účinky. Podporuje správnou funkci imunitního systému. Aloe celkově posiluje a čistí organismus od toxických látek.

O všech těchto uvedených surovinách je známo, že slouží k podpoře imunitního systému. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení veškerých životních funkcí organismu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře imunitního systému.

Je určený pouze pro psy nebo ho můžeme dát třeba i kočce nebo papouškovi?

Dobrá zpráva pro milovníky kočiček! Bez ohledu na to, že sirup obsahuje aloe vera, který je běžně pro kočku jedovatý, zde v sirupu je jen extrakt z rostliny, který kočce neublíží. Ale třeba zmiňovanému papouškovi bych sirup nenabízela…

Doporučíte nám, jak je nejvhodnější to zvířeti podávat?

Soutěžíme o přípravek na posílení imunity!

Sirup se velmi dobře aplikuje v potravě a jeho velkou výhodou je opravdu příjemná chuť, tedy jej často pejsci „konzumují“ přímo ze lžičky.

Jakým způsobem se sirup skladuje a je třeba jej rychle po otevření spotřebovat?

Nerozbalená krabička se skladuje úplně standardně – v chladu a suchu. Po otevření dáváme sirup do ledničky. Jinak se sirup užívá celkem pět týdnů s tím, že se podává čajová lžička na 10 kg zvířete.

A již tradiční otázka na závěr: O co tedy budou naši čtenáři v březnu soutěžit?

Hrajeme právě o bylinný sirup Imunita, protože teď je na něj podle nás ideální čas… Nicméně budeme rádi, pokud se čtenáři zaměří i na ostatní produkty od Top Vet!

O CO SE HRAJE?

Výherce získá bylinný sirup Imunita od Top Vet, který může využít buď sám pro sebe, nebo ho někomu ze svých blízkých nechat zaslat jako dárek.

Soutěžíme o přípravek na posílení imunity!

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

  1. Dej like facebookové stránce eCanis (https://www.facebook.com/psicasopis) včetně tohoto příspěvku a stránce Bouda (https://www.facebook.com/vboude/)
    2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
    3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

  1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a shop_v_boude.
    2. Dej like tomuto příspěvku.
    3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá do 31. března 2021, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání výhry přímo k vám.

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

Foto: archiv Míši Husákové a Aničky Zatloukalové, Markéta Sousedíková

www.ecanis.cz

www.vboude.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Ozdoba se jménem - Kost
Dodání do Vánoc
ZB000047-5
65
Ozdoba se jménem - Baňka
Dodání do Vánoc
ZB000047-2
65
Ozdoba se jménem - Tlapka
Dodání do Vánoc
ZB000047-3
65
Kam dál ...