Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Co takhle knížka od Franty Šusty?

Chybí vám ve vaší knihovně některá z knížek Franty Šusty? Pak neváhejte, přečtěte si podrobnosti a zapojte se do naší soutěže! A třeba se na vás usměje štěstí!


Co takhle knížka od Franty Šusty?
red. 5.4.2021 5431x Soutěže na eCanis

Souhlasíte s tvrzením, že dobrých knížek není nikdy dost? A od Franty Šusty jsou zatraceně dobré naprosto všechny. Nakonec trénink pozitivní motivací se stále více a více prosazuje mezi pejskařskou veřejností a informace a fungující tréninkové návody „jak na to“ se prostě hodí. A proto jistě uvítáte zbrusu novou soutěž právě o jednu z Frantových publikací

Pojďme si na začátek říci, kdo je vlastně František Šusta, kdyby přeci jenom někdo nevěděl…

Co takhle knížka od Franty Šusty?

V současné době v Čechách asi nenajdeme trenéra zvířat – záměrně nepíši psů, protože František se dorozumí v podstatě s každým živým tvorem, který by k pozitivním metodám výcviku měl tolik co říct. Zkrátka se jedná o mezinárodně uznávaného trenéra zvířat, který sesbíral velkou řadu ocenění. Jeho semináře, kde předvádí ukázky a vede nácviky k nápravě problémových chování, jsou divácky velmi oblíbené, ale především opravdu pomáhají. Je to neobyčejně inteligentní člověk s dokonalým vystupováním, a zevnějškem, navíc je k tomu všemu velmi skromný!

Kromě toho, že je Franta známým trenérem zvířat, napsal i několik knížek. Kolik jich je celkem a které z nich máte momentálně k dispozici ve svém e-shopu?

Na svém kontě má již šest knížek, a věřte mi, že je jedna lepší než druhá. No, a tu sedmou v pořadí napsal spolu s ikonou českých výstav psů – mezinárodní rozhodčí z exteriéru Michaelou Čermákovou. My máme momentálně skladem jeho tituly:

Trénink je v hlavě

Neznám druhé takové zvíře, jako je pes

Vystavování je hra – tuto knížku napsali právě dohromady s Míšou Čermákovou.

Pojďme se však na ně nyní jednotlivě podívat. Pro koho především je určený titul „Trénink je v hlavě“?

Co takhle knížka od Franty Šusty?

V této své nové knize se vrací k tématu, jak se zvířata učí. V publikaci najdete spoustu nových informací, které doplňují a rozvíjejí to, co již bylo řečeno v jeho první úspěšné knize „Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct“. Sice se vlastně dá napsat o každé Frantově knížce, že by si ji měl přečíst každý, kdo se psy jakkoliv pracuje, ale toto by měla být biblí každého zapáleného pejskaře.

Co zajímavého se mohou čtenáři dozvědět v knize „Neznám druhé takové zvíře, jako je pes“?

Co takhle knížka od Franty Šusty?

František žasl nad oddaností a tolerancí psů, kterou projevují ve vztahu ke svým páníčkům. Tyto vlastnosti na jednu stranu ohromně usnadňují jejich trénink, ale na druhou stranu může nerespektování psích specifik a pouhé bezmyšlenkovité aplikování výcvikových metod, byť pozitivních, vést k tomu, že náš pes prožije život plný frustrace a osamění, obklopený pamlsky, ale bez svého člověka. Tato kniha proto není jenom holdem nejlepšímu příteli člověka, ale také návodem, jak se při výchově a výcviku vašeho psa podobným chybám vyhnout.

My máme moc rády Františkův citát: „Tuto knížku jsem napsat musel už kvůli pocitu, že ji psům dlužím. A také proto, že neznám druhé takové zvíře, jako je pes!“

Zatím nejnovější publikace „Vystavování je hra“ se v jedné zásadní věci od ostatních odlišuje, že?

Co takhle knížka od Franty Šusty?

Ke knížce o vystavování si František k sobě přizval, jak již bylo řečeno, přední českou rozhodčí psího exteriéru, spisovatelku a trenérku správného handlingu Míšu Čermákovou, které její přátelé neřeknou jinak než „Čermačka“. Dohromady již o pár let dříve vytvořili špičkový tandem, který začal na tzv. „výstavních cvičácích“ učit lidi, jak správně prezentovat svého psa ve výstavním kruhu. To v podstatě funguje tak, že František vlastně odhaluje, s čím má pejsek problém, a následně se ho snaží řešit, a Míša má na starosti, aby to řešení bylo v souladu s tím, jak se má právě to které plemeno předvádět v souladu s výstavní etikou. No, a pak si jednoho dne řekli, proč o tom všem nenapsat také knížku. A bylo to!

Tak to tak vypadá, že by správný pejskař potřeboval mít ve své knihovně stejně všechny tři. O co konkrétně ale s vámi budeme až do konce dubna soutěžit?

Šťastnému výherci necháme jeden z těchto tří titulů vybrat!!! A ostatní, když bude chtít, si u nás může koupit.

O CO SE HRAJE?

Výherce získá jednu ze tří knížek od Františka Šusty (dle vlastního výběru), kterou může využít buď sám pro sebe, nebo ji někomu ze svých blízkých nechat zaslat jako dárek.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

  1. Dej like facebookové stránce eCanis (https://www.facebook.com/psicasopis) včetně tohoto příspěvku a stránce Bouda (https://www.facebook.com/vboude/)
    2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
    3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

  1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a shop_v_boude.
    2. Dej like tomuto příspěvku.
    3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá do 30. dubna 2021, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání výhry přímo k vám.

Přejeme hodně štěstí!

 

Redakce eCanis

Foto: archiv Míši Husákové a Aničky Zatloukalové

www.ecanis.cz

www.vboude.cz

Kam dál ...