Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Soutěžíme o granulky Wildes Land!

Baví vás u nás soutěžit o nejrůznější produkty, hračky nebo krmení pro psy a už jste se těšili, až se budete moci znovu zapojit? Tak možnost máte právě nyní a určitě nebudete litovat!


Soutěžíme o granulky Wildes Land!
red. 6.9.2020 10420x PR články

Tentokrát si ve spolupráci kynologického magazínu eCanis a e-shopu V Boudě můžete zasoutěžit o na našem trhu poměrně ojedinělé poloměkké granulky, kterými se dá nejen krmit, ale také je můžete použít jako pamlsky.

Povězte nám něco bližšího o značce Wildes Land. Co je jeho hlavní předností?

Vše je řečeno již v samotném mottu značky, které zní: „Čistá příroda!!!“

Firma vyrábí vysoce kvalitní krmivo pro psy, které je zcela přizpůsobeno přirozeným potřebám domácích mazlíčků. Vyznačuje se extra masem, bez obilí a bez lepku, krmivem s vysokou mírou přijatelnosti a tolerance a použitím cenných divokých bylin.

Jedná se tedy o poloměkké krmivo, jak je v tom případě nejvhodnější ho skladovat a co doba trvanlivosti?

Soutěžíme o granulky Wildes Land!

Jen pro upřesnění Wildes Land nabízí i „tvrdé“ granule, které také nabízíme, ale my jsme hledali speciálně právě poloměkké, protože je po nich velká poptávka a na našem trhu je zatím málo značek, které poloměkké krmivo nabízí. A přitom s ním většina psovodů ráda cvičí, protože se dá dobře použít i jako pamlsek.

Co se týče skladování, tak vzhledem k tomu, že poloměkká krmiva přeci jen mají tendenci po otevření vysychat, je lepší je nepřesypávat do běžných boxů na granule, ale nechat v originálním alu obalu.

Výrobce nabízí na trhu poměrně ojedinělé příchuti, které to jsou?

Kromě klasiky, mezi kterou patří kuře, krůta, losos, hovězí a jehněčí maso, se Wildes Land nebojí zahrnout do nabídky i pstruha a koňské maso. Je to proto, že je pro psy dobře stravitelné, nealergenní a i dietní.

Nicméně soft granule jsou prozatím s příchutí kuřete, lososa, hovězího masa a jehněte.

Soutěžíme o granulky Wildes Land!

Zaujalo vás krmivo Wildes Land a měli byste chuť ho svému pejskovi nasypat do misky? Veškeré podrobnosti i možnosti objednání naleznete zde: https://shop.vboude.cz/wildes-land/.

Všechny vámi nabízené varianty obsahují také divoké byliny. Prozraďte nám, jaké a k čemu jsou vůbec dobré?

Soutěžíme o granulky Wildes Land!

Už předkové našeho domácího psa jedli kořist i s obsahem žaludku, který obsahoval právě divoké byliny. V krmivu Wildes Land se nachází široká škála divokých bylin. Směs různých divokých bylin v krmivu poskytuje cenné vitální a minerální látky i druhotné rostlinné látky.

Mezi přidanými bylinkami naleznete např. rozmarýn, šípek, ostropeřec, bazalku nebo ibišek.

Existuje také nějaká řada určená přímo pro štěňata nebo třeba psy s citlivým zažíváním?

Ano, v rámci měkkých granulek to je Wildes Land Dry Food Soft Puppy Chicken. Toto krmivo je speciálně přizpůsobeno nutričním potřebám štěňat a mladých psů a obsahuje všechny důležité živiny, které štěňata potřebují pro svůj růst s vyváženým poměrem vápníku a fosforu.

A na závěr bude naše čtenáře jistě zajímat, o co si mohou tento měsíc vlastně zasoutěžit…

Čtenáři si zasoutěží o 1,5 kg soft granulek dle vlastního výběru.

O CO SE HRAJE?

Výherce získá 1, 5 kg granulek Wildes Land dle svého výběru, které může využít buď sám pro sebe, nebo je někomu ze svých blízkých nechat zaslat jako dárek.

Soutěžíme o granulky Wildes Land!

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

  1. Dej like facebookové stránce eCanis.cz včetně tohoto příspěvku a stránce Bouda (https://www.facebook.com/vboude/)
    2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
    3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

  1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a shop_v_boude.
    2. Dej like tomuto příspěvku.
    3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá do 30. září 2020, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání lízací podložky přímo k vám.

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

 

Foto: archiv Míši Husákové a Aničky Zatloukalové

www.ecanis.cz

www.vboude.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->