Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Nominujte své psí hrdiny!

Oblíbená anketa „Statečné psí srdce za rok 2021“ je tu! Již v minulosti jsme vám přinesli zprávy o neuvěřitelných činech psů, kteří za ně toto ocenění získali. Letos tomu rozhodně nebude jinak a podílet se na tom můžete i vy! Více podrobností naleznete v pozvánce na tuto parádní akci...


Nominujte své psí hrdiny!
Marie Trauškeová 10.10.2022 975x PR články

Organizace Animal EYE, z. s. ve spolupráci se záchranářským magazínem Rescue report vyhlašuje 12. ročník ankety Statečné psí srdce. V rámci ní hledáme psí hrdiny, jimž se v uplynulém roce povedlo něco zcela výjimečného, a to zachránit či pomoci zachránit nějaký lidský život.

Letošní ročník ankety se koná pod záštitou ministryně obrany České republiky Mgr. Jany Černochové, starostky městské části Praha 2 Ing. Alexandry Udženiji a radní městské části Praha 2 Bc. Renaty Kašické. 

I letos se udílí ceny v tradičních kategoriích:

  •  Záchranný čin služebních a záchranářských psů (psi-profesionálové)
  • Záchranný čin neslužebních psů (psi-laikové)
  • Spící srdce (ocenění in memoriam)
  • Pomáhající srdce (ocenění dlouhodobě pomáhajícího psa)
  • Cena hlavního partnera AKINU

Nominujte své psí hrdiny prostřednictvím webových stránek www.statecnepsisrdce.cz nebo e-mailem nominace@statecnepsisrdce.cz. Odborná porota pak vybere vítěze a odmění je na slavnostním ceremoniálu, který se uskuteční v pátek 21. října 2022 od 10 hod. ve Starém purkrabství na Vyšehradě. Vítězové jednotlivých kategorií Statečného psího srdce automaticky postupují do nominace Zlatého záchranářského kříže – prestižní ocenění, které v minulých letech předával prezident České republiky.

Příběhy vítězných hrdinů z minulých ročníků ankety najdete taktéž na webových stránkách www.statecnepsisrdce.cz.

Hlavním partnerem 12. ročníku ankety je společnost Akinu.

Připomeňte si reportáže o psích hrdinech, které vyšly na eCanis:
Statečné psí srdce ohromilo Vyšehrad!
Statečné psí srdce ohromilo Vyšehrad!

Není žádným tajemstvím, že každý pes by za svého pána a jeho rodinu položil svůj život. ...

22.3.2019Reportáže

video z akce

Marie Trauškeová

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->