Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Otazníky kolem reprodukce psů PODRUHÉ!

Trápí vás, že se nikam nemůže a vy byste se přesto rádi vzdělávali nebo si rozšířili své obzory v oblasti chovu? Pak tu pro vás máme na příští týden tip na dva skvělé webináře, na které se lze stále ještě přihlásit!


Otazníky kolem reprodukce psů PODRUHÉ!
red. 19.3.2021 5355x Tam nesmíte chybět

I v současné nelehké době covidové mnoho začínajících i zkušenějších chovatelů plánuje svůj úplně první nebo naopak již několikátý vrh a hledá spoustu tolik potřebných informací, kterých není nikdy dost. A že samotný výběr chovného páru, následné krytí, zabřeznutí fenky a bezproblémový porod štěňátek není jen tak a je dobré se na všechno alespoň teoreticky předem řádně připravit, je nad slunce jasné. No, a protože se naživo bohužel nyní potkávat nemůžeme, většina z nás ráda načerpá teoretické znalosti alespoň online.

Premiéra měla úspěch

Otazníky kolem reprodukce psů PODRUHÉ!

Již v loňském roce proběhla pod záštitou pražské veterinární laboratoře Labvet velice přínosná přednáška s názvem „Otazníky kolem reprodukce psů“. Z důvodů nám všem dobře známých byla několikrát přesunuta, ale nakonec se na organizátory štěstí přece jenom usmálo a jeden z termínů nakonec opravdu „klapl“ a vše dopadlo na jedničku.  A upoutávku na celou akci jste si mohli přečíst i na stránkách našeho kynologického magazínu a nyní si dovolujeme vám ji pod tímto odkazem znovu nabídnout

Otazníky kolem reprodukce psů!
Otazníky kolem reprodukce psů!

Jste začínajícím chovatelem a toužíte po kvalitních informacích týkajících se reprodukce? ...

21.2.2020PR článkyOstatní rozhovory

O co se jedná?

V krátkosti připomínáme, že hlavním tématem byla a zase bude reprodukce u psů a seminář je určený jak pro začínající chovatele, tak i pro jejich zkušenější kolegy. Přednášející Bc. Vladimíra Tichá a MVDr. Hana Prausová se zaměřují především na hormonální cyklus feny, určení optimálního dne krytí, nejčastější důvody nezabřezávání a také možnosti řešení.

Tentokrát to bude webinář!

Otazníky kolem reprodukce psů PODRUHÉ!

Vzhledem k obrovskému úspěchu z minulého roku a také k množícím se dotazům, respektive požadavkům na opakování, se vedení LABVETu rozhodlo, že přednášku zopakuje. Tentokrát ale vše proběhne formou dvou online webninářů, a to již příští týden.

A ptáte se tedy kdy?

  1. část se uskuteční v úterý 23. března 2021 od 18.00 hod. a přednášet bude Bc. Vladimíra Tichá na téma„Hormonální cyklus feny, určení optimálního dne krytí“.
  2. část je naplánována na čtvrtek 25. března 2021 od 18.00 hod. a těšit se můžete na MVDr. Hanu Prausovou s tématem „Nejčastější důvody nezabřezávání, možnosti řešení“.

Kde se můžete přihlásit?

Přihlašování je stále ještě otevřené, ale příliš neváhejte, kapacita je samozřejmě omezená! Oba webináře proběhnou na Youtube na kanálu Labvetu, a odkaz na ně účastníci obdrží mailem vždy jednu hodinu před začátkem vysílání.
Cena:  250 Kč za jeden webinář, 400 Kč za oba dva

Vstupenky je možné si zakoupit prostřednictvím některého z následujících odkazů:  Tak

https://goout.net/cs/listky/otazniky-kolem-reprodukce-psu/txbi/

https://www.labvet.cz/seminar-otazniky-kolem-reprodukce-psu-laborator-112.php

 

Tak a určitě nebudete litovat! A nebojte se, my tam také budeme!

 

Redakce eCanis

https://www.labvet.cz

Foto: archiv LABVETu, Martina Irglová

Veterinární laboratoř LABVET

 

Co všechno nabízíme?

REPRODUKCE – určení optimálního dne krytí feny, gynekologické, cytologické a bakteriologické vyšetření feny

VYŠETŘENÍ – hematologie, biochemie, chemie, mikrobiologie, parazitologie, sérologie, alergologie, diabetologie, endokrinologie, etologie chovu

ODBĚRY – vyšetření kožních onemocnění, preventivní zdravotní kontroly u starších psů, minerální profil (růstový test) u mladých a rostoucích psů velkých o obřích plemen, profilové testy pro veterináře 

Rádi pomáháme zvěrolékařům, chovatelům i majitelům řešit nejrůznější zdravotní problémy jejich čtyřnohých pacientů či vlastních domácích mazlíčků! Ochota a vstřícnost jsou u nás samozřejmostí!

https://www.labvet.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Ozdoba se jménem - Kost
Dodání do Vánoc
ZB000047-5
65
Ozdoba se jménem - Baňka
Dodání do Vánoc
ZB000047-2
65
Ozdoba se jménem - Tlapka
Dodání do Vánoc
ZB000047-3
65
Kam dál ...