Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Hurá na Mistrovství světa stopařů!

Baví vás stopování a chcete vidět, jak stopují mistři? Potom to letos nemáte daleko! Mistrovství světa stopařů se koná již příští týden v nedalekém Maďarsku!


Hurá na Mistrovství světa stopařů!
24.10.2021 4343x Tam nesmíte chybět

Letos se nám těch Mistrovství moc nesešlo, naopak, jich bylo bohužel hodně zrušeno. O to více se můžeme těšit na Mistrovství světa stopařů IGP-FH, které se koná 25. - 30. října v téměř sousedním Maďarsku.

Hurá na Mistrovství světa stopařů!

Soutěž se koná ve městě Tápiószentmárton, necelých sedmdesát kilometrů od Budapešti. Z Prahy to budou mít případní návštěvníci asi šest set kilometrů a z Bratislavy méně než polovinu. A na co se můžeme těšit? Na start se postaví závodníci dvaceti šesti zemí a své zastoupení bude mít samozřejmě i Česká republika. Na kompletní seznam závodníků se můžete podívat zde https://www.igp-fh2021.hu/competitors/.

Celá akce trvá týden. Závodníci se registrují v pondělí, v úterý proběhnou potřebné porady team leaderů a rozhodčích a samozřejmě slavnostní ceremoniál. Ve středu se kladeči, závodníci i rozhodčí vydají konečně do terénu! Máte svého favorita a tip na nového Mistra světa? Tak se nechme překvapit, jak to celé koncem měsíce dopadne!

Katka Houšková

Foto: Katka Houšková

Hurá na Mistrovství světa stopařů!
Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Ozdoba se jménem - Kost
Dodání do Vánoc
ZB000047-5
65
Ozdoba se jménem - Baňka
Dodání do Vánoc
ZB000047-2
65
Ozdoba se jménem - Tlapka
Dodání do Vánoc
ZB000047-3
65
Kam dál ...