Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Hurá na Mistrovství světa stopařů!

Baví vás stopování a chcete vidět, jak stopují mistři? Potom to letos nemáte daleko! Mistrovství světa stopařů se koná již příští týden v nedalekém Maďarsku!


Hurá na Mistrovství světa stopařů!
24.10.2021 6326x Tam nesmíte chybět

Letos se nám těch Mistrovství moc nesešlo, naopak, jich bylo bohužel hodně zrušeno. O to více se můžeme těšit na Mistrovství světa stopařů IGP-FH, které se koná 25. - 30. října v téměř sousedním Maďarsku.

Hurá na Mistrovství světa stopařů!

Soutěž se koná ve městě Tápiószentmárton, necelých sedmdesát kilometrů od Budapešti. Z Prahy to budou mít případní návštěvníci asi šest set kilometrů a z Bratislavy méně než polovinu. A na co se můžeme těšit? Na start se postaví závodníci dvaceti šesti zemí a své zastoupení bude mít samozřejmě i Česká republika. Na kompletní seznam závodníků se můžete podívat zde https://www.igp-fh2021.hu/competitors/.

Celá akce trvá týden. Závodníci se registrují v pondělí, v úterý proběhnou potřebné porady team leaderů a rozhodčích a samozřejmě slavnostní ceremoniál. Ve středu se kladeči, závodníci i rozhodčí vydají konečně do terénu! Máte svého favorita a tip na nového Mistra světa? Tak se nechme překvapit, jak to celé koncem měsíce dopadne!

Katka Houšková

Foto: Katka Houšková

Hurá na Mistrovství světa stopařů!
Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->