Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Kam za sportovní kynologií v roce 2022?

Rok 2021 byl kvůli pandemické situaci na kynologické akce poměrně chudý, a tak všichni doufáme, že si to v novém roce vynahradíme! Připravte si diáře a pojďte se společně s námi podívat, co nás letos čeká, a doufáme, že ani nemine!


Kam za sportovní kynologií v roce 2022?

Jaký bude nový kynologický rok? Doufáme, že plodný. Ačkoliv po neblahých zkušenostech s pořádáním (a rušením) akcí v posledních dvou letech všichni pořadatelé ještě nevydali přesné termíny na ty letošní plánované. Podívejme se tedy alespoň na ty nejdůležitější akce, tedy přesněji řečeno na soutěže Mistrovství světa! 

Mistrovství světa belgických ovčáků FMBB 

Zrušené, resp. o rok přesunuté mistrovství světa belgických ovčáků bude letos hostit Řecko. Maliny se tedy musí připravit na pořádnou nálož teplého počasí, protože do města Karpenisi se vydají v termínu 10. – 15. května. 

Stránky mistrovství můžete sledovat zde https://fmbb2022.com/. 

Mistrovství světa obedience FCI 

Kam za sportovní kynologií v roce 2022?

Příznivci vrcholové poslušnosti by si měli tlustou fixou poznamenat datum 22. – 26.června, kdy se bude konat mistrovství světa obedience, a to v Dánsku ve městě Århus 

 

Mistrovství světa agility FCI 

Za agility se letos vydáme do Ruska, a to přímo do hlavního města Moskvy. Na rezervaci letenek máte spoustu času, mistrovství proběhne v termínu 21. – 25. září. 

Mistrovství světa v dogdancingu FCI 

Dogdancing world championship se letos bude konat ve Francii v romantické Paříži, která bude na konci dubna úplně kouzelná. Zapište si termín 21. – 24. dubna. 

https://sportscanins.fr/wcdogdance2022 

Mistrovství světa v coursingu FCI 

Rychlé a hbité nohy musí mít každý, kdo se chce dostat do výběru reprezentace, která pojede na konci května do Finska do města Kalajoki. Přesné datum je 26. – 29. května. 

Mistrovství světa IGP-FH FCI 

Ačkoliv loňské mistrovství světa stopařů proběhlo nedávno, letošní už se blíží! Od 20. dubna se můžeme těšit na ty nejlepší stopaře, kteří přijedou do polského města Ostrowiec Swietokrzyski. Mistrovství končí 24. dubna. 

http://www.zkwp.pl/ 

Mistrovství světa IRO FCI 

Kam za sportovní kynologií v roce 2022?

Na své si letos přijdou samozřejmě i záchranáři, kteří se na své mistrovství vypraví do slunné Itálie. A že v druhé polovině prázdnin slunná určitě bude! Termín je 18. – 22. srpna a místo lProvaglio d´IseoBrescia. 

Mistrovství světa v pasení FCI 

Pokud tíhnete k tomuto druhu výcviku, potom si určitě nenechte ujít termín 4. – 6. června, kdy se koná mistrovství světa v pasení v nedalekém Rakousku, v Schönau a.d. Triesting. 

https//www.huetehunde.at 

Kam za sportovní kynologií v roce 2022?

Mistrovství světa IGP FCI 

A z mezinárodních sportovních akcí jsme si nechali nakonec přeložené mistrovství světa z Nizozemí, které letos nebude hostit nikdo jiný, než právě my! Svátkem sportovní kynologie ožije již tradičně Roudnice nad Labem, kde začíná mistrovství 4. září a bude končit v neděli 10. září. A tam určitě nebudeme chybět ani my! 

Katka Houšková  

Foto: Roman Rakovan

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...