Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Největší kynologický veletrh FOR PETS se blíží - eCanis vás zve k účasti!

Tradiční chovatelský veletrh FOR PETS přináší jedinečnou příležitost pro všechny milovníky zvířat, majitele psů, profesionály a další zájemce a fandy tohoto světa, aby objevili nejnovější produkty, trendy a služby v oblasti péče a držení našich domácích mazlíčků. Pokud tedy máte chuť a čas, určitě nezapomeňte některý ze čtyř dnů na pražské letňanské výstaviště dorazit!


Největší kynologický veletrh FOR PETS se blíží - eCanis vás zve k účasti!
VašerRedakce 10.3.2024 756x Tam nesmíte chybět

Letošní veletrh (4. – 7. dubna 2024) opět slibuje pestrou škálu vystavovatelů, ohromný výběr produktů a potřeb všeho druhu, interaktivní zóny, ukázky, soutěže a mnohem více! Od nejmodernějších krmiv a doplňků až po inovativní výrobky pro výcvik a zábavu vašeho psa, na FOR PETS najdete vše, co vaše srdce (a ocásek vašeho psa) požaduje nebo dokonce nutně potřebuje!

Největší kynologický veletrh FOR PETS se blíží - eCanis vás zve k účasti!

V Letňanech objevíte opravdu všechno, na co si jen vzpomenete a nic není prakticky nemožné. Pro své čtyřnohé kamarády si v několika halách vyberete v nepřeberném množství stánků s rozmanitým sortimentem prakticky cokoliv, co vás jen napadne. A to nehovoříme jen o psech, ale také o kočkách, o hlodavcích, o plazech, o ptácích nebo o rybičkách. Pokud tedy máte doma nějakého zvířecího miláčka, pak na FOR PETS 2024 rozhodně nesmíte chybět! Obrovskou výhodou je, že si každý výrobek můžete na místě tzv. osahat, ochutnat nebo vyzkoušet. Vystavovatelé vám jej také velmi ochotně a zajímavě představí. Pokud tedy něco hledáte, pak je nejvyšší čas zapsat si termín do svého kalendáře!

eCanis nebude scházet ani letos

Největší kynologický veletrh FOR PETS se blíží - eCanis vás zve k účasti!

Ani naše redakce nesmí na tomto oblíbeném veletrhu chybět. Také letos nás můžete přijít navštívit do v haly 4A, na stánek číslo 06, který jsme jako každý rok proměnili také v takové malé „mobilní“ podcastové studio. A tak se můžete těšit nejen na články z veletrhu, ale také na krátké podcasty se zajímavými hosty na ještě zajímavější témata. Pokud na veletrh vyrazíte, určitě se za námi nezapomeňte zastavit. Rádi si s vámi pohovoříme a představíme vám náš kynologický magazín. A pokud se vám naše práce líbí, tak nás můžete podpořit nákupem v našem MERCH obchodě.

Nejen psy uvidíte na veletrhu…

Největší kynologický veletrh FOR PETS se blíží - eCanis vás zve k účasti!

Přesně tak! Jedná se o zvířecí veletrh, a i když psi jsou zde zastoupení asi nejvíce, tak můžete na místě potkat také jiné druhy zvířat. Například pro milovníky morčat zde budou probíhat hned čtyři jejich jednodenní výstavy. Každý den bude k vidění více jak sto morčat, ze kterých na konci každého výstavního dne vzejde vítěz BEST IN SHOW. A pozor v neděli dokonce poměří své kvality nejlepší morčata jednotlivých kategorií při soutěží Národní vítěz FOR PETS 2024.

Uvažujete o pořízení kočičky? Shodli jste se doma, že jste připraveni jí poskytnout láskyplný domov? Tak to vás srdečně zveme na Umisťovací výstavu koček, která se již tradičně koná v rámci veletrhu FOR PETS a letos dokonce už potřinácté.

Největší kynologický veletrh FOR PETS se blíží - eCanis vás zve k účasti!

Papoušci přitahovali pozornost lidí už od dávných věků. Již první mořeplavci si odchytávali krásné pestrobarevné ptáky na své lodě, aby jim pomáhali překonat těžkou samotu na nekonečných plavbách. Stejně tak i dnes obdivujeme jejich krásné barvy, ale přitahuje nás i jejich inteligence a schopnost napodobovat lidskou řeč. Na veletrhu FOR PETS patří setkání s papoušky mezi oblíbené nejen u dětí. Oči při pohledu na ně září i dospělákům. Pokud se chcete o těchto zajímavých tvorech dozvědět mnohem více, právě na veletrhu FOR PETS vás do jejich života zasvětí společnost Laguna, která se věnuje pomoci papouškům v nouzi. Ostatně před lety jsme s nimi točili také podcast, který si přes naše stránky můžete jednoduše vyhledat.

To není vše…

Největší kynologický veletrh FOR PETS se blíží - eCanis vás zve k účasti!

Přesně tak! FOR PETS je opravdu nabitý programem a zvířaty. Uvidíte ukázky celé řady psích sportů a aktivit, zaposloucháte se do zajímavých přenášek, nakoupíte si pro své miláčky a užijete si den plný pohody. Nezapomeňte, že na výstaviště jsou vpouštění také psi. Pokud tedy máte toho svého pod kontrolou a ukázněného, pak se nebojte vzít ho s sebou. A nezapomeňte zabalit jeho bobek a předat ho na stánku eCanis laboratoři Labvet. Určitě oceníte nejen skvělou socializaci, která mu bude dopřána, společně strávený den, ale také fakt, že i váš pes si třeba sám něco vybere, či ochutná. Můžete tu najít i nějaké nové přátele. Nikdo na vás nebude koukat skrz prsty a úsměvy se spíše než na vás ze všech stran pohrnou na vašeho čtyřnohého parťáka.

Přines zvířecí bobek, prevence se vyplatí i u zvířat

Víte, jestli váš domácí mazlíček potřebuje nebo nepotřebuje odčervit? Odpověď vám sdělí zcela zodpovědně výsledek vyšetření jeho trusu. I toto přitom snadno vyřešíte na tomto veletrhu. Již tradičně bude totiž na našem stánku přítomný zástupce našeho dlouholetého partnera – veterinární laboratoře Labvet, která bude opět z donesených vzorků provádět koprologické vyšetření za veletržní cenu 199 Kč.

Objednat a uhradit můžete vše z klidu svého domova: https://www.labvet.cz/ecanis/parazitologie.php

Takže přátelé!!!

Vezměte s sebou svého psa, ženu, muže, děti, babičku, strýčka… a hurá do Letňan na veletrh FOR PETS a doprovodné veletrhy FOR KIDS a FOR BEAUTY!  Ale pozor na tyto souběžné veletrhy je zákaz vstupu se psy. A pokud byste chtěli vyhrát vstupenky, nezapomeňte pravidelně sledovat kynologický magazín eCanis, kde každým dnem vypukne soutěž právě o tyto vstupenky.

VašerRedakce

Foto: Redakce

https://for-pets.cz/

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->