Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

KORONACIB 2020!!!

Také už vám doma v karanténě tak trochu „hrabe“? A těšili jste se třeba na celou řadu výstav, které nám byly nyní z důvodu vyšší moci zrušeny? Tak si představte, že dnes se přeci jenom jedna taková konat bude! Velmi originálním způsobem totiž k nastalé situaci přistoupili majitelé a chovatelé kavalírů. A třeba se inspirují i další plemena…


KORONACIB 2020!!!
Lada Kománková 21.3.2020 7617x Výstavy

Češi jsou prostě neuvěřitelní! Ze všeho dokáží něco vytěžit a pobavit nejenom sebe, ale i ostatní, a to i v čase, kdy nám zrovna není do smíchu a nikdo netuší, co náš čeká zítra. Italové zpívají na balkonech a my zase budeme vystavovat své krásné psy. A to přesně v den, kdy se dle původního plánu měla konat klubová výstava kavalírů v Rakovníku. Strůjcem celé akce je Lada Kománková a má za to od nás palec nahoru!

O co „go“?

KORONACIB 2020!!!

Milí přátelé kavalírů a kingů,
vzhledem k tomu, že jsme se tak těšili na nadcházející výstavy, nebudeme smutnit, v dnešní elektronické době využijeme pokroku a vytvoříme si vlastní online korona výstavu kavalírů a kingů.

Kdo se může zúčastnit?

Každý s kavalírem nebo kingem s PP, kdo natočí aktuální video výstavního předvedení z bytu, zahrady svého domova, nebo z procházky o samotě v lese dle přiloženého vzorového videa Míši Čermákové s Chelsea. Video stačí jednoduché na jeden záběr, nemusí být takové profi a s hudbou, jak má Míša.

Startovné?

Dobrovolné dle vlastního uvážení, pokud chcete (není povinné) – doporučujeme 50 – 100 Kč na účet spolku „Druhá šance pro kavalíry“
transparentní účet: 2601420296 / 2010
https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2601420296

Pravidla?

Soutěží se celkem v osmi kategoriích, všechny barvy dohromady:

1. PRĎOŠI PSI CKCHS (4 – 18 měsíců)
2. PRĎOŠI FENY CKCHS (4 – 18 měsíců)
3. DOSPĚLÍ PSI CKCHS (18 měsíců – 8 let)
4. DOSPĚLÍ FENY CKCHS (18 měsíců – 8 let)
5. VETERÁNI PSI CKCHS (nad 8 let)
6. VETERÁNI FENY CKCHS (nad 8 let)
7. KINGOVÉ (všechny věkové i pohlavní kategorie dohromady)
8. FREESTYLE (všechna plemena i neplemena)

Posuzovatel?

Kategorie 1 – 7:                  Míša Čermáková
Kategorie 8:                          Diváci

Jak, kdy a kam vložit vytvořené video?

KORONACIB 2020!!!

V příspěvcích je vytvořeno všech osm kategorií. Vaše video vložíte do komentářů ke kategorii, která vám náleží a u videa uvedete celé jméno psa nebo feny, věk, případně pohlaví u kingů. Video by nemělo být delší než třicet sekund dle vzoru.
Nahrávat můžete odteď až do 21. 3. 2020 do 18:00 hodin, kdy bude deadline.

Hodnocení?

V sobotu 21. 3. 2020 v 18:00 hod. zasedne Míša Čermáková a začne hodnotit a věřím, že pak se tady všichni sejdeme na NLT a VPT a na zdraví všem účastníkům.
U kategorie FREESTYLE jsou hodnotiteli diváci, výstava je veřejná, pozvěte tedy vaše fandy a přátele! Hodnotí se lajky. Vyhrává video s největším počtem lajků.

Ceny?

K nezaplacení a jaké svět neviděl… Překvapení!

Upozornění pořadatele:

Prosím, nevkládejte jiné komentáře mezi videa a k videím až do vyhodnocení jednotlivých kategorií, jinak je budu muset bohužel mazat, Míša by se v tom ztratila. Až do skončení výstavy se omezte na hodnocení lajky. Mezitím si pokecejte v sz, prostě jako na výstavě a s bábovkou. Pokud vložíte video jinam, třeba do hlavního příspěvku, bude smazáno a dostanete upozornění, ať jej nahrajete do vaší kategorie.
Komentovat příspěvky volně a sdělovat si dojmy a názory bude možné po skončení výstavy!

Hezkou zábavu lidičky, máte dva dny a skoro tři hodiny na přípravu svých miláčků a jejich předvedení (pozn. red. – informace v době spuštění události na FB)

KORONA nás nesloží!

Chtěli byste se také zapojit? Celou výstavu můžete sledovat pod tímto odkazem:

https://www.facebook.com/events/s/1-cavalier-king-charles-spanie/213931759694138/

Foto: Lada Kománková, Míša Čermáková

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->