Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

KORONACIB 2020!!!

Také už vám doma v karanténě tak trochu „hrabe“? A těšili jste se třeba na celou řadu výstav, které nám byly nyní z důvodu vyšší moci zrušeny? Tak si představte, že dnes se přeci jenom jedna taková konat bude! Velmi originálním způsobem totiž k nastalé situaci přistoupili majitelé a chovatelé kavalírů. A třeba se inspirují i další plemena…


KORONACIB 2020!!!
Lada Kománková 21.3.2020 6117x VýstavyVýstavy

Češi jsou prostě neuvěřitelní! Ze všeho dokáží něco vytěžit a pobavit nejenom sebe, ale i ostatní, a to i v čase, kdy nám zrovna není do smíchu a nikdo netuší, co náš čeká zítra. Italové zpívají na balkonech a my zase budeme vystavovat své krásné psy. A to přesně v den, kdy se dle původního plánu měla konat klubová výstava kavalírů v Rakovníku. Strůjcem celé akce je Lada Kománková a má za to od nás palec nahoru!

O co „go“?

KORONACIB 2020!!!

Milí přátelé kavalírů a kingů,
vzhledem k tomu, že jsme se tak těšili na nadcházející výstavy, nebudeme smutnit, v dnešní elektronické době využijeme pokroku a vytvoříme si vlastní online korona výstavu kavalírů a kingů.

Kdo se může zúčastnit?

Každý s kavalírem nebo kingem s PP, kdo natočí aktuální video výstavního předvedení z bytu, zahrady svého domova, nebo z procházky o samotě v lese dle přiloženého vzorového videa Míši Čermákové s Chelsea. Video stačí jednoduché na jeden záběr, nemusí být takové profi a s hudbou, jak má Míša.

Startovné?

Dobrovolné dle vlastního uvážení, pokud chcete (není povinné) – doporučujeme 50 – 100 Kč na účet spolku „Druhá šance pro kavalíry“
transparentní účet: 2601420296 / 2010
https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2601420296

Pravidla?

Soutěží se celkem v osmi kategoriích, všechny barvy dohromady:

1. PRĎOŠI PSI CKCHS (4 – 18 měsíců)
2. PRĎOŠI FENY CKCHS (4 – 18 měsíců)
3. DOSPĚLÍ PSI CKCHS (18 měsíců – 8 let)
4. DOSPĚLÍ FENY CKCHS (18 měsíců – 8 let)
5. VETERÁNI PSI CKCHS (nad 8 let)
6. VETERÁNI FENY CKCHS (nad 8 let)
7. KINGOVÉ (všechny věkové i pohlavní kategorie dohromady)
8. FREESTYLE (všechna plemena i neplemena)

Posuzovatel?

Kategorie 1 – 7:                  Míša Čermáková
Kategorie 8:                          Diváci

Jak, kdy a kam vložit vytvořené video?

KORONACIB 2020!!!

V příspěvcích je vytvořeno všech osm kategorií. Vaše video vložíte do komentářů ke kategorii, která vám náleží a u videa uvedete celé jméno psa nebo feny, věk, případně pohlaví u kingů. Video by nemělo být delší než třicet sekund dle vzoru.
Nahrávat můžete odteď až do 21. 3. 2020 do 18:00 hodin, kdy bude deadline.

Hodnocení?

V sobotu 21. 3. 2020 v 18:00 hod. zasedne Míša Čermáková a začne hodnotit a věřím, že pak se tady všichni sejdeme na NLT a VPT a na zdraví všem účastníkům.
U kategorie FREESTYLE jsou hodnotiteli diváci, výstava je veřejná, pozvěte tedy vaše fandy a přátele! Hodnotí se lajky. Vyhrává video s největším počtem lajků.

Ceny?

K nezaplacení a jaké svět neviděl… Překvapení!

Upozornění pořadatele:

Prosím, nevkládejte jiné komentáře mezi videa a k videím až do vyhodnocení jednotlivých kategorií, jinak je budu muset bohužel mazat, Míša by se v tom ztratila. Až do skončení výstavy se omezte na hodnocení lajky. Mezitím si pokecejte v sz, prostě jako na výstavě a s bábovkou. Pokud vložíte video jinam, třeba do hlavního příspěvku, bude smazáno a dostanete upozornění, ať jej nahrajete do vaší kategorie.
Komentovat příspěvky volně a sdělovat si dojmy a názory bude možné po skončení výstavy!

Hezkou zábavu lidičky, máte dva dny a skoro tři hodiny na přípravu svých miláčků a jejich předvedení (pozn. red. – informace v době spuštění události na FB)

KORONA nás nesloží!

Chtěli byste se také zapojit? Celou výstavu můžete sledovat pod tímto odkazem:

https://www.facebook.com/events/s/1-cavalier-king-charles-spanie/213931759694138/

Foto: Lada Kománková, Míša Čermáková

Kam dál ...