Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pečlivě sestaveno pro vaše psy…

Konečně pátek a druhý adventní víkend před námi. Pojďme tedy společně otevřít osmé okénko Adventního kalendáře a podívat se, co se za ním skrývá. Již nyní prozradíme, že na vaše pejsky čeká něco dobrého.


Pečlivě sestaveno pro vaše psy…
red 8.12.2023 14648x Adventní kalendář 2023

To by asi ani nešlo, aby v našem Adventním kalendáři scházel náš dlouhodobý partner – firma VAFO Praha, s. r. o., která věnuje pěkné ceny pro naše čtenáře každý měsíc již několik let. Většinou se jedná o dobroty z bohatého Brit jídelníčku. A ani letos tomu nebude jinak, protože Brit má pro vás připravený pečlivě sestavený dárkový box plný zdravých a chutných produktů pro dospělé psy všech plemen.

Takže pokud byste chtěli svému čtyřnohému parťákovi dopřát opravdu chutný dárek, pak už nemusíte hledat dál! A navíc můžete zkusit své štěstí v naší adventní soutěži. Ještě nás tak napadá, že by tento box mohl udělat radost nejen vašemu psu, ale také čtyřnožci, kterého má třeba váš přítel či přítelkyně a vy si tak u nich uděláte „očko“, že jste o Vánocích mysleli i na jeho parťáka.

Co v balíčku najdete…?

Pečlivě sestaveno pro vaše psy…

Tak rozhodně je tento box plný až po okraj a naleznete v něm například: Brit Plovací kroužek. Jedná se o skvělou hračku na aportování i přetahování z příjemného, skoro nezničitelného materiálu, odolného i vůči UV záření. Hodiny skvělé zábavy! Testováno na teriérech a borderkách! Brit Mono Protein Rabbit 400 g 100 % ČISTÝ KRÁLIČÍ PROTEIN. Mono protein = konzerva obsahuje pouze maso a orgány z jednoho živočišného zdroje. Adventní. Brit Care Dog Crunchy Cracker. Insects with Turkey and Apples 200 g.

Pečlivě sestaveno pro vaše psy…

Funkční křupavé pamlsky s hmyzem a krůtím. Obohaceno o jablka. Skvělá stravitelnost a nízké riziko alergie. Vysoký podíl mastných kyselin pro zdravou kůži a lesklou srst. Brit Jerky – Duck Protein Bar 80 g. Sušené masové pamlsky z kachny a kuřete. Brit Dental Stick Teeth & Gums with Chamomile & Sage 7 pcs 251 g. Dentální pamlsek pro každodenní péči o zuby. S heřmánkem a šalvějí pro zdravé zuby a svěží dech. V balení je 7 ks dentálních tyčinek na každý den v týdnu. Brit Care Dog Functional Snack Light Rabbit 150 g. Funkční poloměkké pamlsky pro psy obohacené o funkční ingredience. Králík obohacený papájou. Brit Care Dog Sustainable Sensitive, 100 g SAMPLE.

Pečlivě sestaveno pro vaše psy…

Bezobilná receptura z udržitelných zdrojů surovin bohatá na hmyz a rybu pro citlivé psy a psy s intolerancí. Brit Care Dog Sustainable Adult Medium Breed, 100 g SAMPLE. Superprémiové a udržitelné krmivo šetrné k přírodě určené pro zdravé trávení, zmírnění stresu, zlepšení kondice a podporu imunity vhodné pro dospělé psy středních plemen v běžné zátěži. Brit Plastové víčko na 400 g konzervu

Dárkový box je z udržitelných materiálů pro dospělé pejsky všech plemen. Určen pro dospělé psy, v krásném dárkovém balení, je v něm výběr různých produktů a obal je z udržitelných materiálů.

O co se dnes hraje:

Cenu do okénka 8. prosince 2023 věnuje firma VAFO PRAHA, s. r. o. Tři z vás, kteří splní podmínky soutěže, se mohou těšit na Brit - Zdravý a chutný dárkový box pro psy 2023.

www.carnilove.cz

https://krmivo-brit.cz/

https://www.facebook.com/britCS

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2023, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2023.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

V případě, že si výherce nevyzvedne výhru do 30 dní od kontaktování, cena propadá!

Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!
Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!

Neuvěřitelné, jak ten čas letí. Opět nám na dveře klepe prosinec a s ním i ...

15.11.2023Adventní kalendář 2023

Red.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->