Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Je to tady! Přijďte do Letňan již nyní

Největší veletrh je v plném proudu. Tak neváhejte, zabalte věci, psa, plnou peněženku a hurá do Letňan na FOR PETS! Litovat rozhodně nebudete. Je nejen na co se koukat...


Je to tady! Přijďte do Letňan již nyní
red 5.4.2024 2097x PR články

Důkladně promyšlená vodítka, obojky, přepravky pro psy, ty nejlepší a zdravé dobroty na trhu, knihy, samolepky, vitamíny, neuvěřitelné nápady, vychytané výstavky, skvělé zázemí, zajímavý program, možnost setkání se s přáteli a i něco dobrého na zub pro páníčky. To vše je FOR PETS 2024 a přesně to můžete ještě stihnout. Dnes a zítra v Letňanech...

Je to tady! Přijďte do Letňan již nyní

Na tomto největším veletrhu pro své čtyřnohé kamarády najdete naprosto vše, co potřebujete a momentálně zde nehovoříme jen o psech, ale také o kočkách, o hlodavcích, o plazech, o ptácích nebo o rybičkách. Pokud tedy máte doma nějakého zvířecího miláčka, pak na FOR PETS 2024 rozhodně nesmíte chybět! Obrovskou výhodou je, že si každý výrobek můžete na místě tzv. osahat, ochutnat nebo vyzkoušet. Vystavovatelé vám jej také velmi ochotně a zajímavě představí. Pokud tedy něco hledáte, pak je nejvyšší čas vydat se do Letňan.

Jako každý rok také redakci eCanis naleznete na veletrhu FOR PETS. Letos nás můžete přijít navštívit do haly 1 ke stánku B36, který jsme mimo jiné proměnili také v takové malé „mobilní“ podcastové studio. A tak se můžete těšit nejen na články z veletrhu, ale také na krátké podcasty se zajímavými lidmi, které vás jistě zaujmou. Pokud na veletrh vyrazíte, určitě se za námi stavte. Rádi si s vámi pohovoříme, představíme vám náš kynologický magazín.

Je to tady! Přijďte do Letňan již nyní

Na výstaviště jsou vpouštění také psi. A že jsme jich tedy potkali. Pokud tedy máte toho svého pod kontrolou a ukázněného, pak se nebojte vzít ho s sebou  Určitě oceníte nejen skvělou socializaci, která mu bude dopřána, společně strávený den, ale také fakt, že i váš pes si třeba sám něco vybere, či ochutná. Můžete tu najít i nějaké nové přátele. Nikdo na vás nebude koukat skrz prsty a úsměvy se spíše než na vás ze všech stran, pohrnou na vašeho čtyřnohého parťáka.

Co vás určitě zaujme je…

Je to tady! Přijďte do Letňan již nyní

První samoobslužné pietní místo pro zvířata v České republice. Na veletrhu FOR PETS, který se koná 4. -7. dubna 2024 na výstavišti v Letňanech bude oficiálně představena nová mezinárodní služba Memory Pet Point. Jejím cílem je přiblížit a zpřístupnit zvířecí kremaci chovatelům domácích mazlíčků. Jedná se o první samoobslužné pietní místo s možností individuálního uložení zvířete a následnými kremačními službami. Díky moderním technologiím se mohou chovatelé kdykoliv 24 hodin denně a 7 dní v týdnu rozloučit se svým zvířecím přítelem v důstojném prostředí a naprostém soukromí, bez nutnosti v této již tak těžké chvíli s kýmkoliv komunikovat. Službu mohou využít v okamžiku a čase, který jim nejlépe vyhovuje, a to bez pohotovostních příplatků zvířecích krematorií. První Memory Pet Pointy jsou již v provozu v České Lípě a v areálu Státního veterinárního ústavu na Praze 6. Další místa se budou postupně otevírat ve spolupráci s partnerskými krematorii zvířat po celé České republice, ale také na Slovensku a dalších státech. „Mnoho let provozujeme Krematorium zvířat Česká Lípa a víme, jak je pro naše klienty bolestné a složité se s touto nenadálou situací vyrovnat, a jak stresující může být zvládnutí praktické stránky odchodu mazlíčka. Vytvořili jsme proto tuto novou službu, jejímž cílem je maximální zpřístupnění zvířecí kremace a zjednodušení tohoto smutného období.“ Říká Dalibor Novák, majitel společnosti. Na webových stránkách www.memorypetpoint.com klient vybere váhovou kategorii svého zvířátka a místo které je mu nejblíže, zadá nezbytné údaje o sobě i mazlíčkovi a provede on-line platbu. Tak získá PIN kód, který mu umožní vstup do Memory Pet Pointu. Pro snazší orientaci je k dispozici krátký video návod. 

Je to tady! Přijďte do Letňan již nyní

Pracovníci krematoria chovatele následující pracovní den kontaktují a pomohou mu s výběrem urničky nebo vzpomínkových pietních předmětů. Po dokončení kremace si klient vyzvedne urnu s popelem opět ve výdejních boxech Memory Pet Pointu. Doručení je zdarma. „Memory Pet Point není konkurencí zvířecích krematorií, ale rozšířením jejich služeb. Klienti vyžadující kontakt s pracovníkem krematoria jej samozřejmě budou mít i nadále. Samoobslužná místa jsou určena pro klienty, kteří si přejí důstojné rozloučení se zvířátkem, ale nemají sílu v této těžké chvíli s kýmkoliv komunikovat. Bohužel je také velká skupina chovatelů, kteří by se rádi se svým zvířecím parťákem důstojně rozloučili, ale nemohou si standardní službu zvířecí kremace dovolit a jejich zvířátko skončí v kafilerii. Díky Memory Pet Pointu však ušetří za pohotovostní příplatky krematorií, náklady na převoz a díky režimu 24/7 si nemusí brát dovolenou z práce.“ Doplňuje Lukáš ILLEK, obchodní ředitel Memory Servis.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->