Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Blíží se vyhlášení ankety Kynolog roku 2019

V pořadí 9. ročník Kynologa roku brzy pozná svého vítěze. Slavnostní vyhlášení ankety, která jako jediná svého druhu představuje a oceňuje vrcholovou spolupráci cvičitelů a jejich psů, proběhne 22. února 2020 v pražském klubu MeetFactory.


Blíží se vyhlášení ankety Kynolog roku 2019
red. 19.2.2020 4952x PR články

 Jako v předchozích letech, i tento rok je pořadatelem Brit, značka superpremiových krmiv pro domácí mazlíčky. Oceněni budou nejlepší čeští kynologové napříč disciplínami od agility až po záchranářské kynology.

Mezi kategorie, v nichž odborná porota volí jednotlivé vítěze, patří agility, dogdancing, dogfrisbee, flyball, mondioring, mushing – spřežení, mushing – individuální disciplíny, obedience, pasení, sportovní kynologie a záchranařina. V každé z nich se o prvenství utká 5 kynologů.  Ocenění získají také junioři v kategoriích: agility, dogdancing, dogfrisbee, mushing – individuální disciplíny, obedience a sportovní kynologie. Do každé z těchto disciplín nominovala porota 3 mladé kynology.

Z vítězů 11 sportovních kategorií poté odborná porota vybere absolutního vítěze, který získá titul Kynolog roku 2019. Zvolen bude prostřednictvím hlasování přímo během slavnostního galavečera. Stejným způsobem bude oceněn také Junior roku 2019, kterého porota vybere z vítězů 6 sportovních disciplín. O Nejsympatičtějším kynologovi roku 2019 rozhodly hlasy, které 73 nominovaným (55 dospělým a 18 juniorům) udělila veřejnost. Výsledky budou zveřejněny v rámci slavnostního večera. Časopis Psí sporty, partner ankety, vybere vítěze kategorie Kynologický počin roku. Tento titul připadne člověku, závodům nebo jinému činu.

Blíží se vyhlášení ankety Kynolog roku 2019

Kynolog roku je originální anketa, která se ohlíží za uplynulou sezonou a oslavuje největší úspěchy, kterých český kynologický národ za celý rok dosáhl. Do ankety je zapojena jak odborná porota, tak i široká veřejnost, která může své sympatie vyjádřit prostřednictvím hlasování v kategorii Nejsympatičtější kynolog. Veřejné hlasování prostřednictvím internetu probíhalo od 6.1. do 6.2. na stránkách kynologroku.cz.

 

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 22. února 2020 v pražské klubu MeetFacotry na adrese Ke Sklárně 3213/15, Praha 5.

Více informací na www.kynologroku.cz

VAFO PRAHA s.r.o. | Web: www.krmivo-brit.cz │ Facebook: www.fb.com/brit/ 

VAFO PRAHA s.r.o. je český výrobce krmiv – rodinná společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 70 zemí Evropy a světa. Výroba aktuálně probíhá ve 4 továrnách – v Chrášťaněch, Chelčicích, Chotovinách a ve Velkém Ratmírově. Na domácím trhu zaujímá Brit pozici lídra v oblasti pet food na neorganizovaném trhu. Vývoj krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmiva, jež splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu. Současně je Brit hrdým partnerem centra Helppes pro výcvik asistenčních psů a canisterapeutické organizace Aura Canis. Dále sponzoruje mezinárodní výstavy psů a koček pořádané v České republice, sportovní kynologii a jiné psí sporty.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->