Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Festival delikátních chutí / jaro 2022 - sváteční edice

Zveme vás na Jarní Festival delikátních chutí, který se koná již tuto neděli. Chcete vědět víc...?


Festival delikátních chutí / jaro 2022 - sváteční edice
Red. 17.3.2022 11374x SKRZNASKRZ

Jarní Festival delikátních chutí v říjnu minulého roku patří k highlightům naší loňské sezony a celý festivalový den byl pro nás velkou odměnou. Odměnou za práci a přípravy, které s našimi skvělými účastníky do celého projektu s radostí vkládáme. Čas letí a my už vyhlížíme jaro a s ním i jarní vydání našeho festivalu. Ten se uskuteční tentokrát v neděli,v den sváteční, v první jarní den, tedy 20.března 2022.

Festival delikátních chutí / jaro 2022 - sváteční edice

Tento sváteční den opět zaplní tradiční i netradiční pokrmy z různých koutů světa Novoměstskou radnici a její okolí. Festival navazuje na tradici neformálního setkání sousedů z blízkých i vzdálenějších koutů Prahy, výletníků z celé České republiky i návštěvníků ze světa, kteří si na Novoměstskou radnici přicházeli vychutnat širokou škálu delikátních chutí. Akce bude také tentokrát probíhat v zázemí Novoměstské radnice i v přilehlé části parku na Karlově náměstí.

Festival delikátních chutí / jaro 2022 - sváteční edice

Ředitel Novoměstské radnice Albert Kubišta k festivalu říká: „Rozhodli jsme se tentokrát pořádat festival v neděli, a to z několika důvodů. Především se jedná o první jarní den, kdy jako každý rok otevíráme po zimní pauze naši vyhlídkovou věž http://www.nrpraha.cz/vez a byla by škoda obě akce nespojit. Vždy je nám velkým potěšením, můžeme-li našim návštěvníkům nabídnout možnost strávit u nás čas unikátně a nevšedně. Událost v sobě spojuje skvěle dostupnou lokalitu centra města, jedinečnou historickou atmosféru Novoměstské radnice a kulturní vyžití, které skýtá její věž a galerie, a jak doufáme i přívětivé počasí přicházejícího jara, které jenom podtrhne bohatý gastronomický zážitek.“

Festival delikátních chutí / jaro 2022 - sváteční edice

Zuzana Menhartová, produkční a dramaturg festivalu, dodává:“ Zároveň reflektujeme situaci v gastronomii, která dlouhodobě vykresluje neustálý boj s nedostatkem kvalitního personálu. Pokusili jsme se tedy vyjít našim účastníkům vstříc a pořádat akci v neděli, aby nemuseli v sobotu litovat, že nemohou být na několika akcích najednou. V neděli se toho děje naopak poměrně málo, takže návštěvníci mohou sváteční den nebo procházku obohatit o dobré jídlo, pití a skvělou atmosféru. Nabídku již několik let sestavujeme tak, aby si na své přišel každý. Milovník masa i vegetarián, návštěvník konzervativnější i ten, kdo rád objevuje chutě z druhého konce světa. Menu také tentokrát doplníme o výběrovou kávu, lahodná vína i další nápoje.“ 

Vstup zdarma

Kdy: neděle 20. 3. 2022 od 10:00 do 18:00 hod

Kde: Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1/23, 120 00 Praha 2

Přidejte se k události na Facebooku.

Na co se můžete těšit?

Podívejte se na:

http://www.nrpraha.cz/program/1141/festival-delikatnich-chuti-jaro-2022-svatecni-edice/

 

Festival delikátních chutí / jaro 2022 - sváteční edice

Kontakt:  

Zuzana Menhartová, produkční – dramaturgie akce, zuzana.menhartova@nrpraha.cz 

Václav Beznoska, produkční – technické zázemí, vaclav.beznoska@nrpraha.cz 

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->