Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Je libo mrkev, přátelé?

Chtěli byste svému pejskovi vhodným způsobem zaměstnat hlavu a zároveň ho šikovně zabavit? Pak by se vám do jeho výbavy mohla hodit originální čuchací hračka! A o jednu takovou si s námi můžete nyní zasoutěžit!


Je libo mrkev, přátelé?
red. 8.8.2021 4663x Soutěže na eCanis

Pro spoustu psů jsou nejrůznější čichací hry nejen parádní zábavou a relaxem, ale také vynikajícím prostředkem k tomu, jak trochu zmírnit jeho temperament a unavit mu hlavu. A zaměstnat se dá tímto způsobem a navíc v pohodlí domova téměř každý pes bez rozdílu věku, plemene i pohlaví. A v e-shopu V Boudě toto dobře vědí, a proto nabízí celý sortiment hraček a pomůcek pro trénink toho nejlepšího ze psích smyslů. Třeba takovou mrkev…

Není mrkev jako mrkev… K čemupak je dobrá ta skrývající se pod značkou dogLemi Snuffle Carotte?

Je libo mrkev, přátelé?

Jedná se o zábavnou a vkusnou čichací „podložku“ v roztomilém dizajnu mrkve. Čichací podložka se tomu říká proto, že pejsek pomocí čichu vyhledává v různých kapsičkách, skrýších a zákoutích předem schovaný pamlsek.

Dovnitř se tedy dávají pamlsky. Je třeba používat nějaké konkrétní nebo je to úplně jedno?

Vhodné jsou pamlsky, které nemastí, nelepí se a ani příliš nedrobí, a jsou trochu aromatické. Nám se třeba osvědčily pamlsky Chewies, jsou drobné, a splňují výše uvedená kritéria. Potom se hodí třeba tréninkové pamlsky od Wildesland, ty pejskové také moc rádi vyhledávají. Obojí jsou k dostání v našem e-shopu.

Deset minut čuchací aktivity zaměstná psa naprosto stejně jako šedesát minut procházky!

Když pejsek objeví a zkonzumuje všechny schované dobroty, je možné se s ním o mrkev i tahat?

Je libo mrkev, přátelé?

Dá se použít přesně tak, jak je dotaz položený, tedy jako přetahovadlo. Nicméně je ale šikovné její využití vždy oddělit. Tedy ne, že pes dočuchá a hned se s ním bude majitel tahat, ale že mu aktivity s mrkví oddělí. Jednou se může přetahovat a příště se bude zase čuchat. Čuchací hračka má totiž našemu pejskovi především zaměstnat hlavičku, a tím ho pořádně unavit. Však se ne nadarmo říká, že deset minut čuchací aktivity zaměstná psa naprosto stejně jako šedesát minut procházky!

Tato interaktivní hračka má ale ještě jedno využití, že ano?

Je libo mrkev, přátelé?

V tomto je naše mrkev opravdu unikátní, jedná se o totiž hračku čtyři v jednom!

Kromě zmíněného přetahování nabízí kapsu na prázdnou pet lahev o objemu cca 400 – 600 ml. Ta pak při hře vydává praskavé zvuky, které se pejsek buď učí neřešit, nebo se mu prostě líbí a hračka ho zajímá o to déle. Další její využití je takové, že listy mrkve pomáhají pejskovi čistit zuby!

Z jakého materiálu je tato pomůcka vyrobená a může se po znečištění prát třeba v pračce?

Jedná se o velmi odolný materiál připomínající stanovinu, do pračky se dává bez přidání aviváže na rychle praní. Jiné je to však se sušením. Ačkoliv to výrobce ani nezakazuje, ani nedoporučuje, já bych výrobek do sušičky raději nedávala. Rozměr hračky je 12 x 28 cm, a když je prázdná, pohodlně se vejde do kabelky, výcvikové ledvinky, ale i do většího pamlskovníku.

Nabízíte ve vašem e-shopu i jiné podobné hračky?

Je libo mrkev, přátelé?

Ano, věnujeme hračkám pro čichací aktivitu na našem e-shopu celou kategorii, ať už jsou to hračky menší, přenositelné a víceúčelové, až po pořádné čichací deky a koberečky. Čtenáři se mohou pro inspiraci podívat sem https://shop.vboude.cz/cmuchaci/.

A o co tedy konkrétně soutěžíme?

O skvělou „Mrkev na čuchací aktivitu“, se kterou se vyřádí pejsek každého věku a jakéhokoliv plemene! Tak šup, šup! Na nic nečekejte a zapojte se také!

O CO SE HRAJE?

Výherce získá „Mrkev na čuchací aktivitu značky dogLemi Snuffle Carotte“, kterou může využít buď sám pro sebe, nebo ji někomu ze svých blízkých nechat zaslat jako dárek.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

  1. Dej like facebookové stránce eCanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) včetně tohoto příspěvku a stránce Bouda (https://www.facebook.com/vboude/)
    2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
    3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

  1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a shop_v_boude.
    2. Dej like tomuto příspěvku.
    3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá do 31. srpna 2021, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání výhry přímo k vám.

Je libo mrkev, přátelé?

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

Foto: archiv Míši Husákové a Aničky Zatloukalové

www.ecanis.cz

www.vboude.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Ozdoba se jménem - Kost
Dodání do Vánoc
ZB000047-5
65
Ozdoba se jménem - Baňka
Dodání do Vánoc
ZB000047-2
65
Ozdoba se jménem - Tlapka
Dodání do Vánoc
ZB000047-3
65
Kam dál ...