Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Balíček dobrot BLUE TREE může být váš!

Znáte pochoutky značky Blue Tree? Pokud ano, jistě nám dáte za pravdu, že za to opravdu stojí. A pokud ne, je nejvyšší čas se s nimi blíže seznámit a pokusit se je získat tím nejjednodušším způsobem – jako výhru. Tak co říkáte, zkusíte to?


Balíček dobrot BLUE TREE může být váš!
red. 4.5.2021 1657x Soutěže na eCanis

Zdravé mlsání a tipy na vynikající pamlsky všeho druhu se asi u majitelů psů nikdy neomrzí. A právě z tohoto důvodu opět přicházíme s jednou moc chutnou novinkou, o kterou můžete obohatit sortiment svých odměn při výchově, při výcviku nebo při procházkách v přírodě. Tak dobrou chuť a hlavně si s námi nezapomeňte zase zasoutěžit.

Můžete nám na úvod trochu blíže představit značku Blue Tree?

Balíček dobrot BLUE TREE může být váš!

Společnost BLUE TREE se specializuje na inovativní produkty pro nejlepšího přítele člověka! Produkty vyrábí přímo ve své vlastní továrně s využitím čerstvých ingrediencí, což zajišťuje trvale vysokou kvalitu.

Ve vašem e-shopu nabízíte vícero produktů této firmy, které to jsou?

Jsou to psí bonbony, kokosky, pamlsky s kozím mlékem, kousací kostičky, pamlskové vkládací aporty, ale i aportovací tyče, které se neštěpí, čili nehrozí poranění krku pejska.

Nyní se ale postupně zaměříme na dobroty, které mohou být součástí výhry. Copak je to tedy Blue Tree Mix psích dropsů Happy Colors?

Balíček dobrot BLUE TREE může být váš!

V nádherném a zábavném obalu, tolik připomínajícího dětské lentilky naleznete 40 g tříbarevných bonbonků ideální velikosti, které obsahují:

  • jehněčí, zvěřinové a kachní maso, brambory, mrkev a hrášek
  • přírodní suroviny - červenou řepu, kurkumu, petržel, spirulinu, jablko, cuketu, papriku, kokos a dýně
  • cenné vitamíny a živiny

Jsou vhodné pro všechna plemena psů, jsou navíc bez obilovin, cukru, barviv,  konzervačních a aromatických látek

Blue Tree kokosky asi nemají nic společného s těmi, co si pečeme doma na Vánoce, že?

Neeee! Tedy i tyto obsahují kokos, a vypadají obdobně a jsou v hezkém balení, ale určitě nejsou sladce kokosové! Jejich součástí jsou kromě jiného drcené vaječné skořápky, hrachový škrob, petržel, jelení maso, kachní maso a jehněčí maso.

A do třetice se musím zeptat i na Blue Tree Mix psích dropsů Doginos. To jsou také pamlsky?

Balíček dobrot BLUE TREE může být váš!

Ano, jsou to pamlsky, zcela bez obilovin a bezlakatózovým mlékem bohatým na vápník. Díky tomu jsou snadno stravitelné a zároveň podporují tvorbu chrupavek a kostí vašeho psa. Jádro tvoří srnčí, jehněčí a kachní maso, bramborové a hrachové vločky, mrkev a celá vejce.

A teď také jedna „rýpavá“ otázka. Všichni víme, že existují komerční krmiva, která „hrají“ všemi barvami a mají u zákazníků vyvolávat pocit, že to červené je jako maso, to zelené jako zelenina atd. Realita je ovšem někde úplně jinde. Jak je to tedy s těmi happy colors právě u Blue Tree?

Lákavé a syté barvy bonbonků jsou získávány jednoduše přidáním petrželky a spiruliny nebo červené řepy!

Proč by podle vás měli majitelé psů sáhnout právě po Blue Tree?

Balíček dobrot BLUE TREE může být váš!

Protože jsou to produkty vhodné pro všechna plemena psů, mají super velikost na odměňování, ale především proto, že je to zdravý pamlsek bez cukru, bez umělých barviv, nebo konzervačních látek.

A na závěr bychom si mohli ještě jednou shrnout, o co všechno budou v květnu naši čtenáři soutěžit…

Bude to balíček pro mlsálky, tedy konkrétně balení kokosek, Doginos a lentilek Happy Colors v hodnotě 399 Kč!

O CO SE HRAJE?

Výherce získá balíček pamlsků od firmy Blue Tree, který může využít buď sám pro sebe, nebo ho někomu ze svých blízkých nechat zaslat jako dárek.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

  1. Dej like facebookové stránce eCanis (https://www.facebook.com/psicasopis) včetně tohoto příspěvku a stránce Bouda (https://www.facebook.com/vboude/)
    2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
    3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

  1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a shop_v_boude.
    2. Dej like tomuto příspěvku.
    3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá do 31. května 2021, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání výhry přímo k vám.

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

 

Foto: archiv Míši Husákové a Aničky Zatloukalové, Markéta Sousedíková

www.ecanis.cz

www.vboude.cz

Kam dál ...